Izmir Ürkmez Denizi Nasıl?

Deniz suyunun seviyesi de oldukça iyidir, dengesiz bir derinlik seviyesi olmamakla birlikte denizin dibinin tamamen kumdan olması da ziyaretçilere burayı daha da sevdirmektedir.

Ürkmez güzel mi?

Ürkmez Plajı olarak da bilinen Akvaryum Plajı, beldenin ikinci güzel plajlarından biridir. Yaz aylarında yoğun ilgiye maruz kalan plajda keyifli eğlence dolu vakitler geçirebilmeniz mümkündür. Denizi oldukça temiz ve berrak olmakla birlikte mavi bayrağa sahip plajlardan biridir.

Ürkmez sahili nereye bağlı?

Haritada Ürkmez Sahili, Seferihisar, konumuna bakın

İzmir – Aydın Şehrinin En Popüler Kentsel Mobilite Uygulaması.

Ömür beldesi denizi nasıl?

Seferihisar’ın bir başka huzurlu, mavi bayraklı plajı Ömür Beldesi Halk Plajı, izmir’e 50 km uzaklıkta yer alıyor. 250 metre uzunluktaki kum plajda tuuvalet, duş, kafe ve market bulunuyor. Denizi tertermiz ama çoğu zaman dalgalı, yer yer kayalık oluyor. Bu yüzden iskeleden denize girmenizi öneririz.

Seferihisar deniz suyu soğuk mu?

Mavi bayraklı bir plajdır ve deniz suyunun sıcaklığı ne çok soğuk ne de sıcaktır.

Ürkmezde nerede yenir?

Aramanızı genişletin.

 • Urkmez Pide & Kebap. 33 yorumŞu Anda Açık.
 • Artis Cafe Beach. 2 yorumŞu Anda Açık.
 • Zelişhan Restaurant. 4 yorum.
 • Yıldırım Çorba ve Pide Salonu. 5 yorum.
 • Aksay Restaurant. 3 yorum.
 • Terrace Bizon Steak & Wine House. 14 yorumŞu Anda Açık.
 • Doruk Hotel. 29 yorumŞu Anda Açık.
 • Mavi Deniz Pide & Kebab. 9 yorumŞu Anda Açık.
 • Seferihisar Doğanbey denizi nasıl?

  Doğanbey’de bulunan İpekkum Plajı, Seferihisar plajları arasında çocuklu aileler için en uygun plaj. Çünkü suyu bölgeye göre biraz daha ılık, sığ ve sahili ince kumluk. Bölgede deniz suyu soğuk olması ile ünlü olunca ılık deniz isteyenler Doğanbey tarafındaki plajları tercih ediyorlar.

  See also:  Izmir Hediyelik Eşya Fuarı Ne Zaman?

  Izmir ürkmez nereye bağlı?

  Ürkmez İzmir ilinde yer almakta olup, Ürkmez Seferihisar ilçesine bağlıdır.Ürkmez haritası konumu ise 38° 4′ 33.3408” Kuzey ve 26° 55′ 47.8380” Doğu gps koordinatlarıdır. Ürkmez bağlı olduğu Seferihisar ilçe merkezine 16 kilometre mesafe uzaklıktadır.

  Ekmeksiz plajı nerede?

  Ekmeksiz Plajı İzmir’in Seferihisar ilçesinde bulunmaktadır. Bölgeye ulaşım sağlamak için toplu taşıma araçlarını kullanmak mümkün. Ancak plaja ulaşabilmek için belirli bir ağaçlık alandan geçmek gerekiyor. Çünkü şu an kapalı olduğu için doğal olarak plajı ulaşım adına özel bir yol bulunmamaktadır.

  Ürkmez nüfusu ne kadar?

  Nüfus

  Yıllara göre mahalle nüfus verileri
  2017 2.664
  2016 2.627
  2015 2.576
  2014 2.439

  Sığacık denizi güzel mi?

  Akarca Plajı da Sığacık’ın en güzel plajlarından. Akkum Plajı’na göre daha sakin olduğu için aradığın huzuru rahatça bulabilirsin. Mavi bayraklı plaja giriş ücretsiz ama şemsiye ve şezlong kiralayabileceğiniz özel işletmeler bulunuyor. Denizi temiz ve berrak olsa da su biraz soğuk.

  Ekmeksiz plajı soğuk mu?

  izmir’in huzur dolu sığacık beldesinde bulunan, ekmeksiz tabiat parkı içindeki saklı minik bir cennet. turkuazın tüm tonlarına şahit olabileceğiniz bu küçük koy tamamen kum. su ciddi soğuk ama o ortamda dikkat edemiyor insan, uyuşup alışıyorsun.

  Sığacık denizi sığ mı?

  Mavi bayraklı, turkuaz renkli denizi pırıl pırıl, buz gibi ve sığ. Giriş için oldukça cüzi bir ücret alınmakta. Ücrete tuvalet, duş, soyunma kabini gibi hizmetler dahil. Herhangi bir hizmetten yararlanmayı tercih etmeyenlerden ise para alınmıyor.

  İzmir Sığacık denizi nasıl?

  Denizi sakin, berrak ve tertemiz. Suyu serin. Deniz bir anda derinleştiği için yüzmeyi yeni öğrenenler ve çocuklu aileler için uygun değildir. Sessiz, sakin ve huzur veren ortamı ile tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atacağınız bu yerde herhangi bir işletme bulunmuyor.

  See also:  Izmir Bornova Nasıl Bir Yer?

  Seferihisar denizi kaç derece?

  Nem oranı: %44. Basınç: 1005 hectopascals. Deniz suyu sıcaklığı: 25°.

  Sığacık plajları nerede?

  Akkum Plajı Sığacık bölgesine en yakın ve en popüler plajlardan birisidir. Bu plaj büyük bir koyda yer almaktadır. Belediyeye ait tesisleri de bulunmaktadır. Sığacık’ta en çok tercih edilen Akkum Plajı Sığacık merkeze oldukça yakın bir konumdadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector