Izmir Ödemiş E Nasıl Gidilir?

İzmir Otogar’dan Ödemiş’e nasıl gidilir :İzmir Otogarı’ndan Ödemiş’e haftanın 7 günü düzenli dolmuş seferleri var. İzmir Otogarı’ndan Ödemiş’e yaklaşık 2 saatte ulaşılıyor. İzmir Otogarı’ndan sabah 05.00 ile akşam 21.00 saatleri arasında yarım saat arayla dolmuş seferleri yapılıyor.
İzmir’den Ödemiş’e Ulaşım Ödemiş’e Torbalı, Basmane, Gaziemir, Adnan Menderes Havalimanı ve Bayındır bölgelerinden tren ile ulaşım da mümkündür. B37 no’lu bu tren hattı, 06:00 ile 20:30 saatleri arasında her 3 saatte bir Basmane durağından kalkmaktadır ve bilet fiyatı ortalama 10 TL’dir.

Izmir Ödemiş otobüsleri nereden kalkıyor?

ÖDEMİŞ’E ULAŞIM

İzmir Basmane ve Gaziemir istasyonlarından her gün belirli saatlerde tren seferleri mevcuttur. İzmir’den Ödemiş’e otobüsle gelmekisteyenler için de günün belirli saatlerinde ‘İzmir Turizm’in İzmir Otogar ve Gaziemir şubelerinden Ödemiş’e otobüsseferleri bulunmaktadır.

Ödemiş’e Nasıl Gidilir Izban?

Havaalanından Ödemiş’e gitmek için Menderes yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra Torbalı istasyonunda inerek 795 nolu aktarma otobüsleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özel bir araçla gitmek isterseniz eğer ortalama 350 TL ücretle havalimanı önünde bekleyen taksileri de tercih edebilirsiniz.

Izmir Ödemiş tren ne kadar?

İzmir Ödemiş Treni tam bilet fiyatı 28 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Basmane Ödemiş tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online bilet satın almak için aşağıda yer alan ‘eybis’ Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

Ödemiş hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ödemiş yakınından geçiyor: 18, 20, 253, 879.

795 Eshot kaç TL?

9 ilçeye ESHOT müjdesi

Tam Öğretmen
795 Ödemiş – Torbalı Aktarma 4,50 TL 2,75 TL
796 Beydağ – Ödemiş 2,25 TL 1,60 TL
797 Kiraz – Ödemiş 2,25 TL 1,60 TL
798 Tire – Torbalı Aktarma 4,50 TL 2,75 TL
See also:  Lisedeki Okul Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

Ödemiş neyi ile meşhur?

Ödemiş’in Nesi Meşhur? Ödemiş, günümüze değin korunmuş tarihi dokusu, yöresinde üretilen patateslerin benzersiz bir lezzete sahip olması, ödemiş kebabı, ödemiş sandviçi ve töngül pide gibi lezzetlere sahip mutfağı ve genel olarak çevresinde bulunan doğal güzelliği ile meşhurdur.

Izmir Ödemiş Izban olacak mi?

RAYLI SİSTEM 131 KİLOMETREYE ÇIKIYOR

Çok yakında hizmete girecek olan ve Tire, Ödemiş, Bayındır, Selçuk ile Torbalı bölgesindeki vatandaşların, İzmir kent merkezlerine gelişini kolaylaştıracak Torbalı hattı sayesinde, İZBAN’ın toplam uzunluğu 111 kilometreye çıkacak.

Izmir Ödemiş arası otobüsle kaç saat?

İzmir – Ödemiş arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 1 dakika sürmektedir.

Izmir Odemis tren kac saat?

İzmir’den Ödemiş’e ilk tren 06:20’de hareket etmekte son tren ise 22:05’da Basmane Gar’dan kalkmaktadır. Ödemiş’ten İzmir İstikametine ilk trenin hareket saati 05:20 olup son tren ise 19:50’de hareket etmektedir. İzmir Ödemiş ortalama seyahat süresi 2 saat 10 dakikadır.

Izmir Ödemiş tren bileti nasıl alınır?

Tren bilet satışı gün içinde yapılmakta olup ileriki tarihlide bilet alamıyorsunuz. Bu nedenle seyahat etmeyi planladığınız trenin hareket saatinden önce istasyonlara gelerek istasyon bilet gişelerinden biletlerinizi alabilirsiniz.

Ödemiş de ne yenir?

Geleneklerin hala yaşadığı Ödemiş mutfağı, kıtır ekmeklerin öne çıktığı ve bölgenin ismiyle özdeşleşen Ödemiş Köftesi ile ünlüdür. Ayrıca; otlu gözleme, Ödemiş poğaçası, kabuklu kumpir kızartması, Töngül pidesi ve serinletici lezzeti ile kar helvası Ödemiş mutfağının vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Izmir Ödemiş otobüs bileti ne kadar?

En Ucuz İzmir – Ödemiş Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Firma Adı Bilet Fiyatı Ortalama Süre
İzmir Turizm 50,00 TL 2 Saat 6 Dakika

Birgi ye trenle nasıl gidilir?

Birgi Köyüne toplu taşıma ile gitmek için; İzmir Basmane Garı’ndan kalkan trene binip yaklaşık iki saatte trenle Ödemiş ilçesine ulaşacaksınız. Daha sonra Ödemiş merkezden Birgi’ye giden minibüsleri kullanarak köye rahatlıkla gelebilirsiniz.

See also:  Izmir Otogardan Seferihisar'A Nasıl Gidilir?

Torbalı Ödemiş Eshot kaç saat sürüyor?

Ödemiş – Torbalı arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 30dk sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector