Izmir Mermer Fuarı Nerede?

Salgın sebebi ile bir kaç kez ertelenen İzmir Marble Mermer fuarının Gaziemir yeni fuar merkezinde yapılacak olan 26. fuarının yeni tarihleri belli oldu. İzmir mermer fuarı 2021 Ağustos 25-28 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Izmir mermer fuarı 2021 iptal mi?
MARBLE İZMİR, Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli ülkelerinden çok sayıda katılımcı firmayı ve sektör profesyonelini Türkiye’nin enbüyük ve en modern fuar kompleksi fuarizmir’de ağırlayacak.

Mermer fuarı 2021 nerede?

Gayrimenkulden turizm sektörüne, fabrikadan toplu konuta her türlü yapının vazgeçilmez parçası olan mermer ve doğal taş sektörünün uzun süredir beklediği fuar, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, 23-26 Ekim tarihleri arasında hayata geçecek.

Mermer fuarı nerede?

MARBLE İZMİR Fuarının düzenlendiği kent olan İzmir, doğal taş ihracatı yapmaya en elverişli şehirlerden biri. MARBLE İZMİR Fuarı; Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının buluşma noktası olan liman kenti İzmir’de, her yıl tüm dünyadan binlerce sektör profesyonelini buluşturuyor.

Marble izmir 2021 nerede?

Dünya doğal taş sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Marble İzmir Fuarı için beklenen karar çıktı. 26. Marble İzmir Fuarı, 25-28 Ağustos 2021 tarihlerinde fuarizmir’de kapılarını açacak.

İzmir Mermer Fuarına Nasıl Gidilir?

ESHOT İLE ULAŞIM

  1. 92 No’lu Hat. Fuar İzmir – Üçyol Metro. Güzergah: Karabağlar üzerinden.
  2. 610 No’lu Hat. Fuar İzmir – Gaziemir Semt Garajı Güzergah: Aktepe Mah. ve Akçay Cad.
  3. 650 No’lu Hat. Fuar İzmir – Fahrettin Altay. Güzergah: Çevre Yolu Üzerinden.

Unicera fuarı nerede?

Dünyanın en büyük iki seramik, banyo ve mutfak fuarından biri UNICERA İstanbul, 2-6 Kasım 2021 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, milyonlarca dolarlık ihracat potansiyeline ev sahipliği yapacak.

Emitt fuarı Nerede 2022?

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı – EMITT, iki yıl aradan sonra, 9-12 Şubat 2022 tarihlerinde TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

See also:  Türk Eğitim Vakfı Ne Iş Yapar?

Boat Show 2022 nerede?

DENİZ FUARI

Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı, 01-09 Ekim 2022 tarihleri arasında Viaport Marina’da denizcilik sektörünün açık havada, deniz üzerinde en büyük buluşması olarak kapılarını açmaya hazırlanıyor.

İzmir mermer fuarı kaç gün sürüyor?

Yaklaşık iki hafta sürecek hazırlıkların ardından dünya doğal taş sektörü, 30 Mart-2 Nisan tarihleri arasında kapılarını fuarizmir’de açacak. 27. Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı Tarih: 30 Mart 2022 Çarşamba – 2 Nisan 2022 Cumartesi…

Marble 2021 ne zaman?

Mermer Doğaltaş ve Makinaları Üreticileri Birliği (TÜMMER) ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer’in katılımıyla gerçekleşen Genişletilmiş Danışma Kurulu Toplantısında katılımcıların çoğunluğunun oyu ile MARBLE İZMİR 2021 Fuarı’nın 25-28 Ağustos 2021 tarihlerinde yapılmasına karar verildi.

2022 izmir Mobilya Fuarı ne zaman?

2-6 Mart tarihlerinde Fuar İzmir’de 33. kez düzenlenecek MODEKO 2022 Uluslararası Mobilya Fuarı’nın tanıtım toplantısı yapıldı.

Izmir mermer fuarı kaça kadar açık?

19 Subat 2022 – 19:00 pm.

Izmir mermer fuarı hangi semtte?

İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan fuar İzmir yada diğer adıyla yeni fuar İzmir hakkında genel bilgiler ve fuar İzmir nerede, nasıl gidilir bir göz atalım. Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı fuar kompleksi olarak inşasına başlanan Fuar İzmir, 25 Mart 2015 çarşamba günü kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Izmir fuar hangi metro durağı?

Konak bölgesinde bulunan İzmir Enternasyonal Fuarı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Basmane durak, Konak içindeki İzmir Enternasyonal Fuarı konumuna en yakındır.

Karşıyaka’dan izmir fuara nasıl gidilir?

Karsiyaka bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Fuar İzmir adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 125, 147, 515, 78, 912.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector