Izmir Konak Kaymakamı Kim?

Izmir valisinin eşi kimdir? Dilek Didem Ayyıldız Hanımefendi Ödemiş, Foça ve Çeşme İlçelerini Ziyaret Etti. Izmir Konak Kaymakamı kimdir? İlçemiz Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN 02.11.1975 Karabük doğumludur.
İlçemiz Kaymakamı Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN 02.11.1975 Karabük doğumludur.

Izmirde kaç tane kaymakam var?

Kararnameye göre 396 ilçe kaymakamı ve 106 vali yardımcısının yeri değiştirildi, 75 kaymakam ve vali yardımcısı il hukuk müşaviri olarak görevlendirildi. Yapılan değişikliklerde İzmir’de de çok sayıda kişinin görev yerleri değiştirildi.

Kaymakamlık nereye bağlı?

Kaymakam, ilçede Hükümetin temsilcisidir. İlçenin genel idaresinden kaymakam sorumludur. Bakanlıkların kuruluş kanunlarına göre ilçede lüzumu kadar teşkilatı bulunur. Bu teşkilat (Dördüncü maddenin son fıkrasında belirtilen adli ve askeri teşkilat hariç) kaymakamın emri altındadır.

Gökhan Görgülüarslan kimdir?

Gökhan Görgülüarslan Kimdir? 02.11.1975 Karabük’ de doğdu. İlkokulu Karahasanlar Köyü İlkokulunda, Ortaokul ve Lise 1. sınıfı Eskipazar ilçesinde, hemen ardından 2. ve 3. sınıfları Karabük Demir Çelik Lisesi’nde tamamladıktan sonra aynı yıl girdiği üniversite sınavını kazanarak 1992 yılında mezun oldu.

Kaymakamın adı ne?

Kaymakam

Kaymakam Göreve Başlama Tarihi
Ömer Hilmi YAMLI 17.09.2018

Izmirde kaç tane köy var?

İZMİR ilinin plakası 35, İZMİR ilinin ilçe sayısı 30, İZMİR ilinin mahalle sayısı 1294, İZMİR ilinin köy sayısı 0.

İzmir kaç milyon?

İzmir nüfusu bir önceki yıla göre 31.095 artmıştır. İzmir nüfusu 2021 yılına göre 4.425.789’dir. Bu nüfus, 2.199.287 erkek ve 2.226.502 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %49,69 erkek, %50,31 kadındır.

Kaymakamlığa bağlı birimler nelerdir?

KAYMAKAMLIK

 • Kaymakam.
 • Kaymakamlık Birimleri. İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü İlçe Bilgi İşlem Şefliği. İlçe Hukuk İşleri Şefliği. İdare ve Denetim Şefliği. Evrak Şefliği. İşlemler Şefliği.
 • Belediye Başkanı mı kaymakam mı?

  Böyle bir noktada hükümetler tarafından ataması yapılan Kaymakamlar görev yaptıkları ilçe merkezlerinde mesela yüzbinlerce seçmenin oy vererek seçtikleri belediye başkanlarının amiri olarak görev yapıyor, İçişleri bakanlığı başta olmak üzere denetleme ve teftiş görevi olan kurumlar gibi belediyeleri denetleyebiliyorlar

  See also:  Izmir Suikasti Ne Zaman?

  Kaymakam yerine kim bakar?

  yakın ilçe kaymakamı mümkün değilsede ilçe idare kurulunda ki müdürlerden(malmüdürü,milli eğitim müdürü v.b) kaymakamın vekalet verdiği kişi yapar. yakın ilçe kaymakamı mümkün değilsede ilçe idare kurulunda ki müdürlerden(malmüdürü,milli eğitim müdürü v.b) kaymakamın vekalet verdiği kişi yapar.

  Balıkesir Ayvalık Kaymakamı kimdir?

  Ayvalık Kaymakamı

  Ayvalık Kaymakamı Göreve Başlama Tarihi
  Hasan YAMAN 6 Eylül 2021

  Ayvalık Kaymakamı kim oldu?

  Son Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesiyle Bilecik’in Bozüyük ilçesinden Balıkesir’in Ayvalık ilçesine atanan Kaymakam Hasan Yaman göreve başladı.

  Kaymakamlık Özel isim mi?

  Kişi adlarından önce ve sonra gelen unvanlar, saygı sözleri, rütbe adları ve lakaplar büyük harfle başlar: Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk, Kaymakam Erol Bey, Dr.

  Kadın kaymakama ne denir?

  Sakarya’nın bayan kaymakamlarının ortak derdi, hitap edilme tarzları. Onlara bazen kaymakam bey, bazen de kaymakam bey hanım deniyor.

  Refik kaymakam ne demek?

  kaymakam adayının, stajı çerçevesinde, bir kaymakamın yanında sürekli bulunarak mesleğin pratiğini öğrenmesini sağlayan etkinlik.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector