Izmir Kent Hastanesi Nerede?

Özel İzmir Kent Hastanesi, İzmir ili Çiğli ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Izmir Kent Hastanesi özel mi?

Tam teşekküllü özel bir hastane olan Kent Hastanesi; tıbbi uzmanlığı, deneyimi ve güçlü teknolojik altyapısı ile yalnızca üniversite hastanelerinde verilebilen üst düzey tanı ve tedavi olanaklarını hastalarına sunmaktadır.

Izmir kent hastanesi hangi bölgede?

K.YAKA, Çigli bölgesinde bulunan Kent Hastanesi konumundan geçen ilk Tramvay aracıdır.

Kent hastanesinin SGK ile anlaşması var mı?

Kent Sağlık Grubu, Sosyal Güvenlik Kurumunun (SGK) 27 Mayıs 2022’de yayımladığı ‘Özel Sağlık Hizmeti Sunucularından Sağlık Hizmeti Satın Alım Sözleşmesi’ kapsamında tüm branşlarda SGK anlaşmalı hizmet vermektedir. Kurumun özel sağlık sigortaları ve banka sigortaları ile anlaşması da bulunmaktadır.

Kent Hastanesi hangi şehirde?

Merkezlerimiz. Kent Hastanesi. Kent Sağlık Grubumuzun amiral gemisi konumunda yer alan Kent Hastanesi; Çiğli’de 40 bin metrekare kapalı alana sahip, ileri düzeyde sağlık hizmetlerinin verildiği tam donanımlı özel bir hastanedir.

Özel Kent Hastanesi sahibi kim?

Kent Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Mid Europa ile ortak yatırımcı olmaya devam edecek kurucu hissedar Cem Bakioğlu, “Kent’in kuruluşunda ve gelişiminde önemli rolü olan bir kişi olarak, gelecekteki büyümesine de destek olmak istiyorum” dedi.

Kent Hastanesi satılıyor mu?

İZMİRLİ işadamlarının kurduğu Kent Hastanesi’nin yüzde 65 hissesi Orta ve Doğu Avrupa odaklı faaliyet gösteren yatırım grubu Mid Europa Partners’e satıldı. Uzun zamandır konuşulan Kent Hastanesi’nin satışı ilk kez resmen duyuruldu.

Izmir Medicana hastanesine hangi dolmuş gider?

984 nolu belediye otobüsü ile F.Altay’ a gidilir. F. Altay da Balçova’dan kalkan 169 nolu Belediye otobüsüne binilir ve Halkapınar Aktarma istasyonunda inilir. Halkapınar İzban Metro aktarma istasyonu Medicana İzmir hastanesine yürüyerek 8 – 9dk, ticari taksiyle 5dk’dır.

See also:  Bursa Adliyesi Hangi Metro Durağında?

Çiğli Kent Hastanesi ne zaman açıldı?

Üniversite hastanelerinden beklenen üst düzey tanı ve tedavi hizmetlerini sunma hedefi ve “zor işlerin yapıldığı hastane” olma iddiamızla ilk hastamızı kabul ettiğimiz 14 Şubat 2004’ten beri sözümüzü tutarak, sağlık sektöründeki yerimizi her geçen gün pekiştiriyoruz.

Izmir Kent Hastanesi Başhekimi kimdir?

Kim’ sitemize Hoş geldiniz. Bu sayfadaki yazımızın tahmini okuma süresi 6 dakikadır.

More videos on YouTube.

Kerim TÜRKMEN Dr. Ruşen YILDIRIM
Yönetim Kurulu Başkanı Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdür
Cem BAKİOĞLU Can KARAPENÇE

Izmir kent hastanesi ne zaman açılacak?

Türkerler Holding, Bayraklı’da hayata geçireceği şehir hastanesinin 2019 yılında tamamlanacağını belirtti. Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, hastanenin 2 bin 100 yatak kapasiteli olacağını söyledi.

Giresun Kent Hastanesi Muayene Ücreti Ne Kadar?

SUT KODU HİZMET-HİZMET GRUBU ÜCRET
P520030 Üroloji Muayenesi 25,00 TL
P520030 Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Muayenesi 25,00 TL
P520030 Göz Hastalıkları Muayenesi 25,00 TL
P520030 Kadın Hastalıkları ve Doğum Muayenesi 40,00 TL

Özel Kent Hastanesi kaç yataklı?

16 yıl önce sağlık sektörüne giriş yapan İzmir Kent Hastanesi, hem nitelikte hem nicelikte katlanarak büyüdü. Yatak kapasitesi 87’den 338’e ulaşırken, sektöre bir hastaneyle adım atıp iki tıp bir onkoloji merkeziyle kapsamlı bir sağlık grubu haline geldiklerini belirten CEO Dr.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector