Izmir Kemalpaşa’Ya Nasıl Gidilir?

Otobüs ile Kemalpaşa’ya Nasıl Gidilir? Kemalpaşa ilçe merkezine diğer illerden direk sefer yapılamamaktadır. Fakat İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne geldikten sonra 2.katta yer alan Kemalpaşa şehir içi dolmuşlarını kullanabilirsiniz.

Izmir Kemalpaşa metro hattı var mı?

Kemalpaşa trafiğine nefes olacak, Kemalpaşa ile Bornova arasındaki sanayi bölgelerini birbirine bağlayacak metro hattı 19 istasyondan oluşacak.

Izmir Kemal Paşa nasıl bir yer?

İzmir’de gezilecek yerler arasında olan bölgelerden Kemalpaşa, muhteşem bir yerdir. Nif dağının eteğinde, 200 m yükseklikte kurulan Kemalpaşa, İzmir’in en soğuk ilçelerinden biridir. 658 km’lik yüzölçümü ile İzmir’in en soğuk ilçelerinden olan Kemalpaşa, Akdeniz ikliminin yaşandığı yerlerdendir.

Kemalpaşa dolmuşları nereden geçiyor?

HATTIN GEÇTİĞİ DURAKLAR (43)

 • Pakmaya Ülkü Hızal Anadolu Lisesi – 31633.
 • Pakmaya Ülkü Hızal Anadolu Lisesi – 31656.
 • Yol Ayrımı – 30788.
 • Kemalpaşa Belediyesi – 30854.
 • Kemalpaşa – 30770.
 • Şehitler Parkı – 30768.
 • Manav – 30767.
 • Çeşme – 30764.
 • Bursa Mustafakemalpaşa ya nasıl gidilir?

  Bursa il merkezinden veya şehirlerarası otobüs terminalinden Mustafakemalpaşa’ya gitmek isteyen yolcuların da 801/T hat numaralı otobüse binmeleri yeterli olacaktır. Mustafakemalpaşa Otogarı ile Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında gerçekleştirilen seferlerin fiyatları 15 TL ile 10 TL arasındadır.

  Nazar köye otobüsle nasıl gidilir?

  İzmir – Nazarköy arası özel araçla yaklaşık 35 – 40 Dakika sürmektedir.

  1. Nazarköy’e Otobüs ile Gitmek: Kemalpaşa ile Vişneli Köyü arasındaki hat olan 768 numaralı otobüs ile Nazarköy’e ulaşabilirsiniz.
  2. Nazar Boncuğu Atölyeleri, her yerde bulamayacağınız özel görüntüler sunuyor.

  Kemalpaşa metro hattı nereden geçecek?

  Kemalpaşa trafiği rahatlayacak

  Otogar, Işıkkent, Bornova Sanayi, Pınarbaşı, Ambarlar, Kavaklıdere, Ulucak, Kemalpaşa Devlet Hastanesi, Kemalpaşa Merkez, Kemalpaşa Belediyesi, Kemalpaşa Üniversitesi ile Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nden geçecek.

  See also:  Jolly Joker Bursa Sahibi Kim?

  Izmir metro nereye kadar gidiyor?

  Metro ile Toplu Ulaşım

  İzmir Metrosu; F. Altay, Poligon, Göztepe, İzmirspor, Hatay, Üçyol, Konak, Çankaya, Basmane, Hilal, Halkapınar, Stadyum, Sanayi, Bölge, Bornova, Ege Üniversitesi, Evka 3 istasyonları ile hizmet vermektedir.

  Izmir Otogar metro var mı?

  Otogar Metro İstasyonu, İzmir metrosu’nun M5 (Halkapınar – Otogar) Metro Hattı’nda yer alan ve 2024 yılında hizmete girmesi beklenen proje aşamasındaki yer altı metro istasyonudur.

  Kemal Paşanın Neyi Meşhur?

  Kirazıyla meşhur bu ilçenin eski adı Nif’tir (Nymphaion). 9 Eylül 1922 akşamı Mustafa Kemal Paşa’nın bu bölgede konaklamasından dolayı ismi sonradan değiştirilerek Kemalpaşa olmuştur.

  Izmir Kemalpaşa nereye yakın?

  İzmir – Kemalpaşa, Türkiye’nin batısında yer alan Ege bölgesinde bulunan İzmir ilinin yaklaşık 100.000 nüfuslu bir ilçesidir. Kemalpaşa ilçesi, İzmir’in Bornova, Buca, Torbalı ve Bayındır ilçeleriyle Manisa’nın Yunusemre, Şehzadeler ve Turgutlu ilçeleriyle de komşudur. İl merkezine uzaklığı ise yaklaşık 24 km’dir.

  Kemalpaşa Ne Meşhur?

  Kemalpaşa’nın Neyi Meşhur? Kemalpaşa’nın en çok kirazı meşhurdur. Öyle ki ilçede belediyenin yaptırdığı bir de kiraz heykeli bulunuyor. Bunun yanı sıra ilçede her yaz düzenlenen kültür ve sanat festivalinin ismi “Altın Kiraz Kültür ve Sanat Festivali”.

  Kemalpaşa Son dolmuş kaçta?

  Kemalpaşa Dolmuşları, sabah 05.30-06.45 arasında 7 dakikada, 06.45-07.15 arasında 6 dakikada, 08.00-17.00 arasında 6 dakikada, 17.00-19.00 arasında 10 dakikada, 19.00-20.30 arasında ise 15 dakikada hareket etmektedir.

  Bursa Kemalpaşa otobüsleri nereden kalkıyor?

  801 (Burulaş)

  801 otobüs hattının ilk durağı Üniversite Dış Peron 6 olup son durağı Mustafakemalpaşa Terminal durağıdır. 801 (Mkp Terminali), her gün çalışıyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector