Izmir Katip Çelebi Hastanesi Hangi Semtte?

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, hastaneler, Gazeteci Hasan Tahsin Cad., No:141, Karabağlar, İzmir, Türkiye – Yandex Haritalar.

Izmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi nasıl gidilir?

Konak şehrinde İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

  1. Vatan Mah. – Üçyol Metro.
  2. Şehi̇tler – Konak.
  3. 520. Sali̇h Omurtak – Üçyol Metro.
  4. 523. Uzundere – Üçyol Metro.
  5. 879. F.Altay Akt. – Gazi̇emi̇r Semt Garajı

Izmir Katip Çelebi Üniversitesi Izban hangi durak?

* Kâtip Çelebi Üniversitesi durağında inilmesi gerekiyor. İzban ile ulaşım: İzban Egekent durağından yaklaşık 1,5 km yürüyerek Üniversitemizin arka kapısına ulaşılabilir. Ayrıca Egekent İzban otobüs durağından 817 ve 596 numaralı otobüsler ile de kısa sürede üniversitemiz ön kapısına ulaşılabilir.

Yeşilyurt Devlet Hastanesinin yeni adı nedir?

Galip Akhan ile İzmir Valisi Cahit Kıraç arasında seçimlerden önce imzalanan protokolle Yeşilyurt’taki İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin ‘Katip Çelebi Üniversitesi’nin tıp fakültesi olarak kullanılması kararlaştırıldı.

Izmir atatürk eğitim ve araştırma hastanesi hangi semtte?

Karabağlar bölgesinde bulunan İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumuna en yakın metro durağı, 16 dk yürüme mesafesindedir.

Izmir atatürk eğitim ve araştırma hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 15, 253, 681, 811.

Katip Çelebi Hastanesi hangi metro durağı?

Göztepe durak, Karabağlar içindeki İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Izmir Atatürk EAH) konumuna en yakındır.

Ikcuye nasil gidilir?

Çigli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İzmir Katip Çelebi Üniversitesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 595, 800, 817, 920.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
See also:  Izmir Dikili Nasıl Gidilir?

Katip Çelebi Üniversitesine hangi dolmuş gider?

Ana Yerleşke Ulaşım İmkanları

OTOBÜS HATLARI
817 : Balatçık – Çiğli Aktarma Kâtip Çelebi Üniversitesi – AOSB – Ataşehir Kâtip Çelebi Üniversitesi durağında (son durak) inilmesi gerekiyor.
DOLMUŞ : Karşıyaka – İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Dolmuşları

817 Eshot nerede?

817 (ESHOT)

817 otobüs hattının ilk durağı Çiğli Aktarma Merkezi olup son durağı Egekent Aktarma Merkezi durağıdır. 817 (Egekent Akt.), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 817 hattında 26 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 25 dakika.

Izmir yeşilyurt devlet hastanesi nereye bağlı?

Yesilyurt Devlet Hastanesi nereye bagli? Semt/Mah olarak Basın Sitesi Mh. ve İzmir ilçesine bağlıdır.

Yeşilyurt Devlet Hastanesi ne zaman yapıldı?

1982 yılında 54 dönüm üzerine kurulmuş olan hastanemize, 2006 yılı Eylül ayında 171 yatak kapasiteli Amatem binamız ve 2007 yılı nisan ayında Acil Servis ve Poliklinik binamızın eklenmesiyle hizmet standartlarını 100.000m2 kapalı alana taşımayı başarmıştır.

Yeşilyurt Devlet Hastanesi hangi mahallede?

Hercai ve Ali Fuat Erden Mahallesi Muhtarlığı, İzmir içindeki Yeşilyurt Devlet Hastanesi alanına en yakın otobüs duraklar.

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi ilçede?

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Ülke Türkiye
Şehir Ankara
İlçe Çankaya
Kuruluş

Izmir Atatürk Hastanesi hangi ilçede?

İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 38.398491 enlem ve 27.103285 boylamda yer almaktadır. Semt/Mah olarak Basın Sitesi Mh. ve İzmir ilçesine bağlıdır. İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi haritası Izmir ili içinde nerede olduğu haritada gösterilmektedir.

Izmir Katip Çelebi randevu nasıl alınır?

kimlik numaranız ve şifreniz ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesinden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz. Hastaneden Telefonla Randevu almak istiyorsanız 182 online randevu telefon numarasını arayıpta randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector