Izmir Istinye Park Nerede Açıldı?

Doğuş Holding’in İzmir Balçova’da 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği İzmir İstinye Park projesi 2019 yılının Eylül ayında hizmete açılacak.

İstinyePark İzmir hangi semtte?

Orjin Grup tarafından İzmir’in Balçova İlçesi Üçkuyular mevkiinde gerçekleştirilen projede yaklaşık 90 bin metrekare kapalı alana sahip bir alışveriş merkezi, 5 yıldızlı bir otel ve kongre merkezinin yanı sıra 20 bin metrekare büyüklüğünde bir şehir parkı yer alıyor.

İstinye Park metro hangi durak izmir?

Balçova bölgesinde bulunan İstinye Park İzmir Şantiyesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Fahrettin Altay durak, Balçova içindeki İstinye Park İzmir Şantiyesi konumuna en yakındır.

İstinye Park AVM hangi mahallede?

İstinye Park, Sariyer İstinye Park İstanbul’un Sarıyer ilçesinin Pınar mahallesinde yer alan bir alışveriş merkezidir.

İstinye Park AVM hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstinye Park yakınından geçiyor: 151, 152, 29C, 29D, 62H.

Ege İstinye Park nerede?

İşte İzmir İstinye Park AVM nerede sorusunun yanıtı ve ulaşım bilgisi İzmir İstinye Park AVM Üçkuyular Mahallesi, 14. Sokak No:22 Karabağlar / İzmir adresinde yükseliyor.

Ege Perla hangi metro durağı?

Karsiyaka bölgesinde bulunan Ege Perla konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Sanayi durak, Karsiyaka içindeki Ege Perla konumuna en yakındır.

Izmir Park hangi durak?

Metro ile Üçyol durağına gelip, o noktadan 7-8 dakikalık bir yürüyüşle İzmir Park’a gelebileceğiniz gibi Konak Metro durağından 23,193,224 numaralı otobüs hatlarına, Halkapınar Metro durağından ise 70,80,90 numaralı otobüs hatlarına aktarma yaparak Yağhaneler durağındaki İzmir Park Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Izmir metro nereye kadar gidiyor?

Metro ile Toplu Ulaşım

İzmir Metrosu; F. Altay, Poligon, Göztepe, İzmirspor, Hatay, Üçyol, Konak, Çankaya, Basmane, Hilal, Halkapınar, Stadyum, Sanayi, Bölge, Bornova, Ege Üniversitesi, Evka 3 istasyonları ile hizmet vermektedir.

See also:  Okul Ne Zaman Ara Tatile Girecek?

İstinye Park hangi durak?

Metro İTÜ-Ayazağa Durağı na geldiğinde metrodan inin. Metrodan çıkıp biraz yürüyerek İstinye Park AVM’ye ulaşabilirsiniz.

29ş nereden kalkıyor?

29Ş (İETT)

29Ş otobüs hattının ilk durağı Şişli Merkez / Mecidiyeköy Yönü olup son durağı İstinye Dereiçi durağıdır. 29Ş (Şişli Merkez / Mecidiyeköy Yönü‎→İstinye Dereiçi), her gün çalışıyor.

Istinye devlet hastanesi hangi durak?

İstinye (Arabalı) durak, Sariyer içindeki İstinye Devlet Hastanesi konumuna en yakındır.

İstinye Park vale ücreti ne kadar?

Alışveriş Merkezimizi her gün 10.00-22.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Pazar yerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde vale hizmeti ücretsiz.

40T nereden kalkıyor?

40T otobüs (İstinye Dereiçi‎→İstinye Dereiçi) hattı, İstinye Dereiçi durağından kalkan 73 duraklı RİNG çalışan bir hattır. 40T otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:20’da çalışmaya başlıyor ve 22:20’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Pazar.

İstinye Park AVM saat kaça kadar açık?

İstinye Park, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector