Izmir Havalimanından Bornovaya Nasıl Gidilir?

Havaalanından Bornova’ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra aktarma istasyonunda inip, EVKA3 METRO’ya binerek Bornova şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, otobüs ile ulaşım için 204 BORNOVA METRO – HAVALİMANI hattını kullanabilirsiniz.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Bornova arası kaç kilometre?

Aklınızda olması gereken bilgiler arasında: İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Konak’a 15 km, Bornova’ya 30 km, Urla’ya 45 km, Çeşme’ye 85 km, Seferihisar’a 60 km, Manisa’ya 60 km, Kuşadası’na 70 km mesafe bulunmaktadır.

Bornova Metro Havalimanı arası kaç dakika?

204 (ESHOT)

204 otobüs hattının ilk durağı Havalimanı İç Hatlar Geliş olup son durağı Bornova Metro durağıdır. 204 (Bornova Metro), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 204 hattında 28 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 69 dakika.

Forum Bornova metro ile nasıl gidilir?

Forum Bornova Alışveriş Merkezi

Sanayi-Yeşilova’ çıkışını kullanabilirsiniz. İzmir Metro’nun ‘Bornova’ durağından hareket eden 59 numaralı (Bornova Metro-Kemer) otobüsten faydalanabilirsiniz. Bornova Evka 4 Mahallesi’nden hareket eden ‘Evka 4-Forum Bornova’ minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bornova Çiğli nasıl gidilir?

Bornova ilçesinde bulunan otobüs terminalinden Çiğli’ye giden dolmuşlar kullanılarak ilçeye ulaşım sağlanabilir. İki mesafe arası taksi ile ulaşım ücreti ortalama 80-100 TL’dir.

Izmir havaalanı Bornova arası taksi ne kadar?

Açılış ücretleri 3,90 olan taksilerde her kilometre başına 3,70 liralık artış söz konusudur. Taksi ile havalimanı otogar arası ödemeniz gereken muhtemel ücret 115 liradır. Bornova merkez için ortalama ücret 100 liradır. 35 liralık ücretle Gaziemir merkezine yapılan ulaşım en uygun taksi ücretidir.

Izmir havaalanından merkeze nasıl gidilir?

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ESHOT firması İzmir kent merkezi ile havalimanı arasında karşılıklı belediye otobüsü seferleri düzenliyor. 200 numaralı Mavişehir-Havalimanı, 202 numaralı Cumhuriyet Meydanı-Havalimanı ve 204 numaralı Bornova Metro-Havalimanı otobüsleri havalimanına ulaşmak isteyenler için ekonomik bir

See also:  Izmir Yatsı Ezanı Ne Zaman?

Izmir metrosu havaalanına gidiyor mu?

Toplam hat uzunluğu 136 km olup 40 istasyondan oluşmaktadır. Aliağa’dan başlayan metro seferleri Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar terminali önünde bulunan istasyondan da geçerek Selçuk istasyonunda son bulmaktadır.

Bornova otogardan havalimanına nasıl gidilir?

ESHOT. Şehir içi ulaşımda sıklıkla kullanılan bir ulaşım aracı olan belediye otobüsleriyle otogardan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na ortalama 50 – 60 dakika içerisinde gidebilirsiniz. 204 numaralı otobüs, İzmir Otogarı’ndan hareket ediyor ve havalimanına gidiyor.

Bornova Metro Otogar arası kaç dakika?

Bornova bölgesinde bulunan Otogar konumuna en yakın metro durağı, 8 dk yürüme mesafesindedir.

Izmir Bornova Ikeaya nasıl gidilir?

Bornova şehrinde İKEA-İZMİR konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

  1. 267. Pınarbaşı – Bornova Metro.
  2. 268. Doğanlar – Bornova Metro.
  3. 358. Pınarbaşı – Bornova Metro.
  4. 368. Ümi̇t Mah. – Bornova Metro.
  5. 505. Çamkule – Bornova Metro.

Bornova Konak arası nasıl gidilir?

Bornova bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Konak adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 302, 53, 64.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

Bornova Çiğli hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Çigli bornova yakınından geçiyor: 227, 800, 912, 920.

Çiğliye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Çiğli yakınından geçiyor: 344, 445, 800, 920.

Izmir Çiğli uzak mı?

İzmir ile Çiğli, İzmir arası toplam mesafe 27 km’dir. Bu mesafe aracınızla tahmini olarak 26 dakika sürecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector