Izmir Havaalanından Karşıyakaya Nasıl Gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havaalanından Havalimanından Aliağa İstikametine 05:20 itibari ile başlayıp 01:23 itibari ile son bulmaktadır. Alsancak ve Karşıyaka’ya gitmek için Aliağa istikameti yönüne giden trene binmeniz gerekmektedir. Hilal ve Halkapınar istasyonlarında inerseniz Metro hatlarına aktarma yapabilirsiniz.
Adnan Menderes Havalimanı’ndan Karşıyaka’ya otobüs ile ulaşım sağlamak isterseniz; 200, 202 ve 204 no’lu otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. İzmir içi otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 4 TL’dir. Diğer şehirlerden Karşıyaka’ya otobüs ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmaktadır.

Izmir Adnan Menderes Havalimanından Çiğli’ye Nasıl Gidilir?

Havalimanından Çiğli’ye gitmek isteyen ziyaretçiler, havaalanının çıkışında bulunan İzban hattını kullanabilirler. Bu hat ile Çiğli durağında inilmesi gerekmekte ve yolculuk ortalama 1 saat sürmektedir. Yolculuk ücreti ise ortalama 5 TL’dir. Havalimanından Çiğli’ye Havaş seferleri ile ulaşım seçeneği bulunmamaktadır.

Karşıyaka Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİ otobüs hattının ilk durağı Adnan Menderes Havalimanı (Havaş) olup son durağı Mavişehir Egepark (Havaş) durağıdır. HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİ (Karşiyaka-Mavişehir), her gün çalışıyor.

Izmir metrosu havaalanına gidiyor mu?

Toplam hat uzunluğu 136 km olup 40 istasyondan oluşmaktadır. Aliağa’dan başlayan metro seferleri Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar terminali önünde bulunan istasyondan da geçerek Selçuk istasyonunda son bulmaktadır.

Izmir havaalanından şehir merkezine nasıl gidilir?

Havalimanından şehir merkezine her saat başı kalkan Havaş otobüsleri, 7/24 hizmet veren taksiler, halk otobüsleri ve metro ile şehir merkezine olan ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Şehir içi ulaşım, taksi ve dolmuş, minibüs, halk otobüsü, taksi ve tramvay gibi çeşitli toplu taşıma araçları sunmaktadır.

Karşıyakadan Adnan Menderes Havaalanına nasıl gidilir?

2. Seçenek; Karşıyakadan Havalimanına >> İzmir İZBAN Banliyö Treni ile; İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Karşıyaka ve Mavişehire Gidebilir Yine Aynı şekilde Mavişehir ve Karşıyaka’dan İzmir Andan Menderes Havalimanı’na çok rahat ve hızlı bir şekilde dönebilirsiniz.

See also:  Izmir Gümüldür Nasıl Bir Yer?

Çiğliye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Çiğli yakınından geçiyor: 344, 445, 800, 920.

İzmir HAVAŞ otobüsleri nereden kalkıyor?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir, Karabağlar, Yeşildere, Kahramanlar, Basmahane, Çankaya, Efes Oteli, Altınyol, Bayraklı üstgeçit, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir.

Fahrettin Altay dan havaalanına nasıl gidilir?

Hızlı olsun isterseniz de havalimanından saat başlarında(10.00-11.00-12.00 gibi) 202 numaralar havalimanından Fahrettin Altay aktarma merkezine gider.

200 ESHOT kaç saat sürüyor?

200 (ESHOT)

Ek bilgi: 200 hattında 51 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 54 dakika.

Izmir İZBAN havaalanına gidiyor mu?

Kuzeyde Aliağa’dan güneyde Selçuk’a kadar 136 km’lik bir hatta seferleri bulunan İZBAN trenlerinin Adnan Menderes Havalimanı’nda durağı var. Hat üzerindeki herhangi bir istasyondan İZBAN trenine binerek havalimanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İZBAN’da İzmirim Kart ya da 35 Kart kullanmak şart.

Eshot 204 ne kadar sürüyor?

204 otobüs hattının ilk durağı Havalimanı İç Hatlar Geliş olup son durağı Bornova Metro durağıdır. 204 (Bornova Metro), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 204 hattında 28 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 69 dakika.

Izmir metro nereye kadar gidiyor?

Metro ile Toplu Ulaşım

İzmir Metrosu; F. Altay, Poligon, Göztepe, İzmirspor, Hatay, Üçyol, Konak, Çankaya, Basmane, Hilal, Halkapınar, Stadyum, Sanayi, Bölge, Bornova, Ege Üniversitesi, Evka 3 istasyonları ile hizmet vermektedir.

Izmir havalimanı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Adnan Menderes Havalimanı yakınından geçiyor: 302, 45, 466, 662, 699.

Izmir havaalanı Bornova arası taksi ne kadar?

Taksi ile havalimanı otogar arası ödemeniz gereken muhtemel ücret 115 liradır. Bornova merkez için ortalama ücret 100 liradır. 35 liralık ücretle Gaziemir merkezine yapılan ulaşım en uygun taksi ücretidir.

See also:  Izmir Torbalı Izban Ne Zaman Açılacak?

Izmir merkez ile havaalanı arası kaç km?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı şehir merkezi (Konak) arası 15 km’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector