Izmir Havaalanı Nerede Harita?

Izmir Adnan Menderes Havalimanı nerede? Adnan Menderes Havaalanı 38.289165 enlem ve 27.155001 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Dokuz Eylül Mh. ve Gaziemir ilçesine bağlıdır. Adnan Menderes Havaalanı haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Adnan Menderes Havaalanı posta kodu 35425.

Izmir’in Havaalanı hangi semtte?

Adnan Menderes Havalimanı (IATA: ADB, ICAO: LTBJ), Türkiye’nin İzmir iline hizmet veren uluslararası havalimanıdır. Şehir merkezinin 14 km güneyinde, Gaziemir ve Menderes ilçeleri sınırları içindedir. Adını 1950-1960 yılları arasında başbakanlık yapan Adnan Menderes’ten (1899-1961) almaktadır.

Izmir merkez ile havaalanı arası kaç km?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı şehir merkezi (Konak) arası 15 km’dir.

Izmir Adnan Menderes hangi mahallede?

Adnan Menderes Havaalanı 38.289165 enlem ve 27.155001 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Dokuz Eylül Mh. ve Gaziemir ilçesine bağlıdır. Adnan Menderes Havaalanı haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Izmir havalimanı kaç tane var?

İzmir’in 4 tane havaalanı var, 5. si de yolda.

Izmir otogar ile havaalanı arası kaç dakika?

Havalimanı ile otogar arasında bulunan 26 kilometrelik mesafe kiraladığınız araçta ortalama 30 – 35 dakikada gidebilirsiniz.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Çeşme arası kaç km?

İzmir Havalimanı Çeşme arası mesafe kaç Km? İzmir Adnan Menderes havalimanı ile Çeşme Arası mesafe 95 kilometredir. Bizim Transfer ile yolculuk süresi 65 dakika sürmektedir.

Izmir havaalanından şehir merkezine nasıl gidilir?

Havalimanından şehir merkezine her saat başı kalkan Havaş otobüsleri, 7/24 hizmet veren taksiler, halk otobüsleri ve metro ile şehir merkezine olan ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Şehir içi ulaşım, taksi ve dolmuş, minibüs, halk otobüsü, taksi ve tramvay gibi çeşitli toplu taşıma araçları sunmaktadır.

See also:  Izmir Rakısı Ne Kadar?

204 Eshot Havaalanı kaç dakika?

204 (ESHOT)

204 otobüs hattının ilk durağı Havalimanı İç Hatlar Geliş olup son durağı Bornova Metro durağıdır. 204 (Bornova Metro), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 204 hattında 28 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 69 dakika.

İZBAN ile havaalanına nasıl gidilir?

3. İZBAN ile ulaşım

Kuzeyde Aliağa’dan güneyde Selçuk’a kadar 136 km’lik bir hatta seferleri bulunan İZBAN trenlerinin Adnan Menderes Havalimanı’nda durağı var. Hat üzerindeki herhangi bir istasyondan İZBAN trenine binerek havalimanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İZBAN’da İzmirim Kart ya da 35 Kart kullanmak şart.

Metro ile Adnan Menderes Havalimanına nasıl gidilir?

İç hatlar terminalinin önünden geçen banliyö hattı İZBAN aracılığıyla şehrin kuzey ve güneyine yolcu taşınmaktadır. Mavişehir istasyonundan kalkan 200, Cumhuriyet Meydanı’ndan ‘ndan kalkan 202 ve Bornova metro istasyonundan kalkan 204 numaralı ESHOT otobüsleri havalimanına 24 saat ulaşım sağlamaktadır.

Adnan Menderes Havalimanı kaç metre kare?

Adnan Menderes Havalimanı, 125 m rakımlı ve 8.230.945 m2 büyüklüğünde bir alan üzerine kuruludur.

Adnan Menderes hangi köylü?

Ali Adnan Menderes, 1899’da Osmanlı İmparatorluğu’na bağlı Aydın Vilayeti’nin Koçarlı ilçesinin Çakırbeyli köyünde toprak ağası varlıklı bir çiftçinin oğlu olarak doğdu. Kırım Tatarı asıllı olan büyük babası Hacı Ali Paşa, Konya’dan Tire tarafına göç etmiştir. İbrahim Ethem Bey ile Tevfika Hanım’ın oğludur.

Izmirde hangi havaalanı var?

İzmir Havaalanları

 • THK SELÇUK MEYDAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ – SELÇUK HAVAALANI – TÜRK HAVA KURUMU.
 • ADNAN MENDERES HAVAALANI – BAŞMÜDÜR YARDIMCISI.
 • HAVAŞ İZMİR İSTASYONU BAŞMÜDÜRLÜĞÜ – HAVAALANLARI YER HİZMETLERİ A.Ş.
 • ADNAN MENDERES HAVALİMANI – UÇAK AKARYAKIT DOLUM TESİSLERİ
 • Izmir havalimanı var mı?

  İzmir’in Gaziemir ilçesi sınırlarında yer alan Adnan Menderes Havalimanı, şehir merkezinden 14 km uzaklıkta bulunuyor.

  See also:  En Güzel Izmir Köfte Nasıl Yapılır?

  Izmirden nerelere uçuş var?

  Adana, Ağrı, Ankara, Antalya, Batman, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Kars, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Muş, Ordu/Giresun, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Van.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector