Izmir Egekent Nereye Bağlı?

Egekent İzmir ilinde yer almakta olup, Egekent Çiğli ilçesine bağlıdır. Egekent haritası konumu ise 38° 30′ 26.6004” Kuzey ve 27° 2′ 45.2760” Doğu gps koordinatlarıdır. Egekent bağlı olduğu Çiğli ilçe merkezine 7 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Izmir Egekent 2 nereye bağlı?

egekent 2 ise menemene bağlı ulukent beldesinde bulunmaktadır. halk arasında, dolmuşlarda vs. kısaca kent 2 olarak dile getirilir. hatta bazı ortamlarda kentucky dendiği de görülmüştür.

Egekent nereye bağli?

Egekent, İzmir’in Çiğli ilçesine bağlı bir mahalledir. 2019 yılı itibarıyla nüfusu 8.678 kişidir.

Egekent 1 nerede?

İzmir’in ikinci Hatay semtidir, Konak’tan Hatay semtine çıkıldığı gibi Çiğli’den varyant ile Çiğli Egekent semtine gidilebilir. İkinci Hatay denmesinin asıl sebebi muhteşem bir manzaraya sahip olan Hakimevleri gibi evlere sahip olmasıdır.

Egekent nasıl bir yer?

izmir’in ikinci hatay semtidir. konak’tan nasıl hatay semtine çıkılıyorsa çiğli’den varyant ile egekent semtine gelinir. manzaralı apartmanların bulunduğu semte ikinci hatay semti denmesinin esas nedeni hakimevleri gibi muhteşem manzaraya sahip evlere sahip olmasıdır.

Ulukent ilçe mi?

Ulukent, İzmir’in Menemen ilçesinde bulunan bir semt. Koyundere’nin komşusudur. Semtte iki İZBAN istasyonu, dört okul ve bir lise bulunmaktadır. Egekent 2 ve Ulukent’in yeni yerleşimleri daha çok 2000 sonrası gelen göçmenlerden oluşurken Ulucak köyü mübadele ile gelmiş Selanik göçmenlerinden oluşur.

Egekent ne zaman kuruldu?

Hastanenin lansmanı hekim kadrosu ve yeni yöneticileriyle yapıldı. Denizli’de 2001 yılında Özel Ege Hastanesi olarak hizmete başlayan ve bu süre zarfında sayısız başarıya imza atan, kalp ve damar cerrahisinde bir marka halini alan hastane, artık Özel Egekent Hastanesi olarak hizmetini sürdürüyor.

Egekent 3 nerede?

Buca İlçesinde ilk toplu konut projesi olan Egekent-3; Arsa Ofisi Genel Müdürlüğü mülkiyetinde bulunan 232 dönümlük arazi üzerine inşa edilmiştir.

See also:  Milli Eğitim Bursu Ne Kadar?

Izmir çiğlide nerede oturulur?

Ataşehir diye bir mahallesi var, Mavişehir ile arasında otoban var Çiğli’nin en iyi semtlerinden biridir. Tabi kiralar nispeten pahalı, Karşıyaka/Yalı-Atakent tarafında da oturabilirsin büyük bir yer ise servisi vardır muhakkak. Mavişehir tarafları en pahalı yerlerden biridir.

Harmandalı nasıl bir yer?

Çiğli, Harmandalı İzmir ilinin en yoğun olan semtlerinden birisi olmaktadır. Harmandalı Belediyesinin yapmış olduğu çeşitli çalışmalar da bölgeyi güzelleştirmiş, turistik hale getirmiştir. Çiğli, Harmandalı bölgesinin yakınında bulunan bölgeler de gezip, görülmeye değer, zengin bölgeler olmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector