Izmir Dunya Goz Hastanesi Nerede?

Dünyagöz Hastaneler Grubu Alsancak, Ali Çetinkaya Blv No:79, 35220 Konak/İzmir Tel: 0212 413 79 73

Dünya Göz hastanesinde göz muayenesi ne kadar?

Genel göz muayenesi yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

Izmir Dünya Göz Hastanesi ne zaman açılacak?

Genel Tanıtım. Kalite standartlarını daima yükselterek hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırma hedefiyle yatırımlarına her sene bir yenisini ekleyen Dünyagöz Hastaneler Grubu, İzmir şubesini 2021 yılının Haziran ayında açtı.

Dünya Göz Hastanesinin SGK ile anlaşması var mı?

Dünyagöz Hastaneler Grubu’ndan SGK kapsamında aldığınız tüm hizmetlerinden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile yararlanabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortanız ile muayene, tetkik ve ameliyat hizmetİ alabilirsiniz.

Kaç tane dünya göz hastanesi var?

Türkiye’nin iç Anadolu’sundan, kuzeyine, güneyinden, batısına tam 12 ayrı ilde toplam 21 ayrı noktada ve yurt dışında Almanya’nın Frankfurt ve Köln, Gürcistan’ın Tiflis, Azerbaycan’ın Bakü, Kırgızistan’ın Bişkek, Bosna-Hersek’in Saraybosna ve Kosova’nın Priştine, Romanya ve Bulgaristan olmak üzere 9 ayrı noktada hizmet

Göz muayenesi kaç para?

Göğüs Hastalıkları : 150 TL –Özel muayene ücreti: 150 – 300. Kulak Burun Boğaz : 200 TL – Özel muayene ücretleri 200 – 450 TL. Kardiyoloji: 150 TL – Özel muayene ücretleri: 150 – 400 TL. Göz Hastalıkları: 100 TL Özel muayene ücretleri: 100 – 300.

Göz muayenesi ücretli mi?

Sosyal güvenceniz varsa ücretsiz veya indirimli göz muayenesi olabilirsiniz. Özel sigortanız varsa, bilgi alarak hangi göz muayenesi hizmetlerinden yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz Ayrıca, bulunduğunuz yerde yerel kurumlar ve vakıfların yardımıyla düşük maliyetli bir göz sigortası yaptırabilirsiniz.

Dünyagöz ne zaman açıldı?

1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Hastaneler Grubu, gözün tüm branşlarında göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlar için 500 farklı tedavi yöntemiyle göz sağlığı hizmeti veriyor.Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, günde 8000 poliklinik ve 1000 ameliyat

See also:  Гјniversite tercihleri ne zaman son 2017?

Atagöz cumartesi açık mı?

Atagöz Tıp Merkezi – Cumartesi günleri saat 13’e kadar hizmet vermekteyiz.

Dünya Göz Hastanesinin sahibi kim?

Dünyagöz Hastaneler Grubu, İstanbul merkezli holding kuruluşudur. Şirketin yönetim kurulu başkanlığını Eray Kapıcıoğlu yapmaktadır. Türkiye’nin ilk branş hastanesidir. Şirket klinik, poliklinik ve ameliyathane sistemlerine sahiptir.

Dünya Göz Hastanesi emeklilere ücretsiz mi?

Emekli vatandasımız geldi, alanında uzman doktorumuza ücretsiz olarak detaylı göz muayenesini oldu. Tedavi veya tetkik ihtiyacı dogarsa, tüm hizmetlerimizden Dünyagöz Saglık Planı sayesinde çok özel avantajlarla faydalandıracagız.

Göz ameliyatı sigorta karşılar mı?

Tamamlayıcı sağlık sigortası göz muayenesi ve poliçe başlangıç tarihinden önce var olmayan SGK’nın da onayladığı göz ameliyatlarını kapsam altına almaktadır. SGK ve seçeceğiniz sigorta şirketi ile anlaşmalı göz hastanelerinde fark ücreti ödemeden tamamlayıcı sağlık sigortası poliçenizi kullanabilirsiniz.

Özel sağlık sigortası göz muayenesi karşılıyor mu?

Seçeceğiniz sigorta şirketi ile anlaşmalı olan özel hastane ya da göz hastanelerinde herhangi bir fark ücreti ödemeden tamamlayıcı sağlık sigortası ile göz muayenesi olabilirsiniz.

Türkiye’de kaç tane dünya göz hastanesi var?

Dünyagözün Türkiye’de 21, yurtdışında ise 26 hastanesi mevcuttur.

Türkiyenin en iyi göz doktoru kim?

Dr. Faruk Öztürk. Profesör Dr. Faruk Öztürk, ülkemizde göz bölümündeki en başarılı doktorlar arasında yer almaktadır.

Dünyagöz sahibi nereli?

1957 yılında Trabzon’da doğdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector