Izmir Den Datçaya Nasıl Gidilir?

İzmir’den Datça’ya Özel Araçla Nasıl Gidilir? İzmir’den araçla yola çıkacak olan tatilciler Torbalı üzerinden Aydın, Söke, Milas, Bodrum ve oradan da feribot ile Datça’ya ulaşabilirler. Yaklaşık 5 Saat içinde Datça’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Datçaya en yakın havaalanı hangisi?

Datça – Dalaman Havalimanı (Dalaman, Türkiye) 97 km mesafededir.

Datça izmir arası kaç saat sürüyor?

İzmir ile Datça arasındaki mesafe, otoyollarda 329 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 81 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 3 saat ve 51 dakika zaman alır ve Aydın, Gaziemir, Germencik, Beşpınar, Çine, Tokurcun ve İncekemer üzerinden geçer.

Datçaya otobüsle nasıl gidilir?

Otobüsle gitmek isteyen tatilciler öncelikle Marmaris’e giderek oradan kalkan Datça minibüslerini kullanmalıdır. Otobüs ile yolculuk süresi yaklaşık 5 saat sürmektedir. Sonrasındaki 1.5 saatlik minibüs yolculuğu ile birlikte toplamda 6,5 saatlik yolculuk sonunda Datça’ya ulaşabilirsiniz.

Datçaya en yakın havalimanı kaç km?

Dalaman’dan Datça’ya Transfer Süresi

Dalaman ile Datça merkez arası yolculuk süresi 2 saat 15 dakika yaklaşık olarak yol uzunluğu eğer Marmaris’e girmeden okluk yolu kullanılır ise 155 km civarıdır. Bu mesafe araçlarla kat edildiğinde yaklaşık olarak 2 saat 15 dk’da tamamlanıyor.

Istanbuldan Datça’ya uçakla nasıl gidilir?

Milas-Bodrum Havalimanı’ndan Datça’ya

THY (Anadolu Jet), Pegasus Airlines ve Atlas Jet’in sezonda çok sayıda seferi ile yaklaşık 1 saat 15 dakikalık bir yolculuk ile İstanbul’dan Bodrum’a ulaşabilirsiniz. Uçak seferlerini kolayca sorgulamak için ilgili havayolu şirketinin ismine tıklamanız yeterli.

Muğla havalimanından Datçaya nasıl gidilir?

Datça’ya en kolay ve en kısa ulaşım yöntemi Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Milas Bodrum Havalimanı’nı kullanarak, havalimanından araç kiralayarak Bodrum Marina’dan Datça’ya feribotla geçmek. Bodrum-Datça feribotu araçsız yolcu da kabul ediyor. Bodrum-Fatça feribotla ulaşım 2 saat sürüyor.

See also:  Özel Okul Bursluluk Sınavları 2022 Ne Zaman?

Datça Adnan Menderes arası kaç km?

İzmir-Datca uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adnan Menderes Havalimanı, varış için Dalaman Havalimanı kullanabilirsiniz. İzmir-Datca arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer? İzmir-Datca arası uçuş mesafesi toplam 193 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 50 dakika sürüyor.

Datça Bodrum arası karayolu ile kaç km?

Bodrum’dan Datça’ya karayolu ile ulaşım sağlamak istiyorsanız yaklaşık olarak 4 saatinizi bu yolculuğa ayırmalısınız. 230 kmlik bu yolda ulaşım yorucu olmanın yanı sıra oldukça uzun sürüyor.

Datça Bursa kaç saat sürüyor?

Bursa – Datça arası otobüs yolculuğu ortalama 8sa 57dk sürmektedir.

Muğladan Datçaya otobüsle nasıl gidilir?

Otobüs ile gelmek isteyenler için direk Muğla yada Marmaris otogarına gelen firmalar seçilebilir. Bu sayede yolun büyük bir kısmı bitmiş olur. Eğer Muğla’da inerseniz önce Marmaris otogarına oradan Datça dolmuşlarına aktarma yaparak ulaşabilirsiniz. Havayolu tercih eden kişiler için iki alternatif vardır.

Datçaya hangi otobüs firmaları gider?

Datça Otobüs Firmaları

 • Ana Sayfa.
 • Çanakkale Truva Turizm.
 • Efe Tur.
 • Has Turizm.
 • Kamil Koç Turizm.
 • Lüks Aksel Seyahat.
 • Pamukkale Turizm.
 • Süha Turizm.
 • Datça merkezden eski Datçaya nasıl gidilir?

  Yaz aylarında ise her gün karşılıklı 4 feribot seferi yapılmaktadır. Deniz yolculuğu yaklaşık 1,5 saat sürüyor. Feribot yolculuğu yaklaşık iki saat sürer. Feribot yolcuları için Datça ile Körmen Limanı arasında servis otobüsü vardır.

  Datça Bodrum Feribot ücreti ne kadar?

  Araç içerisindeki yolculardan ekstra 85.00TL alınır. (Araç bileti alındıktan sonra refakatçı yolcu ilave edilemez, araç içi yolcular şoför dahil 5 kişi ile sınırlıdır.)

  Bodrum – Datça Fiyat Listesi.

  Araç Kategorileri Fiyat
  1 Bisiklet 20 TL
  1 Küçük Minibüs Tek Yön 750 TL
  1 Büyük Minibüs Tek Yön 930 TL
  1 Karavan Tek Yön 1250 TL
  See also:  Izmir Yunanlılar Tarafından Ne Zaman Işgal Edildi?

  Marmaris uçakla nasıl gidilir?

  Marmaris’e havayolu ile ulaşım için Marmaris’e 94 Km. mesafedeki Dalaman Havalimanına seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşları ile uçup, Dalaman Havalimanı’ndan Havaş’ın servisleri ile ya da taksiler ile Marmaris merkeze ulaşabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector