Izmir De Sokaga Cikma Yasagi Ne Zaman?

İzmir sokağa çıkma yasağı ne zaman diye soruyorsanız aşağıda yer alan bilgileri inceleyiniz. İzmir ve Türkiye’de günümüz itibari ile hafta içi akşam 9 dan sabah 5 e kadar, hafta sonu cuma günü saat 21 den pazartesi sabah 5 e kadar sokağa çıkma yasağı bulunmaktadır.

İzmir’de sokağa çıkma yasağı saat kaçta başlıyor?

Kamyon, TIR, çekici türü araçların sabah 07:30-09.30 ve akşam 17:30-19:30 saatleri arasında İzmir Kent Merkezi ve İzmir Limanı’na giriş çıkışları yasaktır. Bu kurala uyulmadığı takdirde firmalarımız Trafik Kanunu 47/1-C maddesi ile 144 TL cezai müeyyideye maruz kalmaktadır.

2021 yasakları ne zaman başlıyor?

Peki tam kapanma ne zaman bitecek? TAM KAPANMA NE KADAR SÜRECEK? 29 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’dan başlayan kısıtlama, 17 Mayıs 2021 Pazartesi sabah 05.00’e kadar sürecek.

Bu cumartesi günü İzmir’de sokağa çıkma yasağı var mı?

Bu kapsamda; İstanbul, Ankara ve İzmir’in de aralarında bulunduğu 58 ilde cumartesi kısıtlaması geri geldi. İşte alınan yeni corona tedbirleri ve sokağa çıkma yasağı olan iller; Türkiye’nin tamamında sokağa çıkma sınırlaması akşam 21.00 ve sabah 05.00 olarak haftanın her günü devam edecek.

Bu hafta sonu dışarı çıkma yasağı var mı?

HAFTA SONU YASAK VAR MI? 01.06.2021 tarih ve 8878 sayılı Genelgemizde belirtilen esaslar çerçevesinde hali hazırda uygulanmakta olan sokağa çıkma kısıtlamaları (hafta içi ve hafta sonu dahil) 1 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 05.00’e kadar sürdürülecektir.

Bugün sokağa çıkma yasağı saat kaçta başlıyor?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Millete Sesleniş Konuşması yaptı. Bugün yasak var mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Haziran ayı boyunca sokağa çıkma sınırlamaları hafta içi ve cumartesi günü akşam 22.00 ile sabah 05.00 saatleri arasında uygulanmaya devam edecektir

See also:  Bursa Hızlı Tren Garı Nerede?

Cumartesi yasakları ne zaman başlıyo?

Kademeli normalleşme adımları ile Cumartesi günü için yasak kaldırıldı. Cumartesi günü sokağa çıkma yasağı saat 22.00’de başlayacak, Pazartesi günü saat 05:00’te sona erecek. Sokağa çıkma yasağı sadece Pazar günü uygulanacak.

1 Temmuz dan itibaren yasaklar kalkıyor mu?

Genelgede, ‘1 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 05.00’ten itibaren ise hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın sokağa çıkma ile buna bağlı olarak uygulanan şehirler arası seyahat kısıtlamaları sona erecek ve belirtilen tarihten itibaren sokağa çıkma ve şehirler arası seyahat kısıtlaması uygulanmayacaktır’ ifadeleri yer

3 hafta yasak ne zaman başlıyor?

3 HAFTA KESİNTİSİZ TAM KAPANMA

29 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’dan başlayıp, 17 Mayıs 2021 Pazartesi sabah 05.00’e kadar sürecek şekilde tam kapanmaya geçiyoruz. Bu tarihler arasında kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacaktır.

81 ile sokağa çıkma yasağı ne zaman başlıyor?

Şehirler Arası Seyahat Kısıtlaması Sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak olan 29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19.00’dan 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05.00’e kadar vatandaşlarımızın şehirler arası seyahatlerine zorunlu haller dışında izin verilmeyecektir.

Izmirde c tesi yasak var mi?

Kırmızı kategorideki illerde sadece pazar günü uygulanan hafta sonu sokağa çıkma sınırlaması artık cumartesi ve pazar günü olarak sürecektir.” ifadelerine yer vermişti. Buna göre, İzmir’de cumartesi ve pazar kısıtlamanın uygulanacağı illerden.

İzmir’de hafta içi sokağa çıkma yasağı ne zaman başlıyor?

Ramazan Bayramı ile ilgili yeni koronavirüs tedbirleri, 3 haftalık kapanma ve yerli aşı gelişmelerinin konuşulduğu kritik toplantı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, ’29 Nisan 2021 perşembe akşamı 19:00’da başlayıp 17 Mayıs pazartesi 05.00’a kadar sürecek şekilde tam kapanmaya geçiyoruz.’ ifadelerini

İzmir’de pazar günü sokağa çıkma yasağı var mı?

Koronavirüs risk haritasına göre İzmir yüksek riskli iller arasında yer alırken, Bursa ve Ankara orta risk grubunda yer aldı. Buna göre bu illerde hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmayacak. İzmir’de ise sokağa çıkma yasağı yalnızca pazar günü uygulanacak.

See also:  Eylülde Antalya Nasıl Olur?

Cumartesi pazar günü sokağa çıkma yasağı var mı?

Koronavirüs önlemleri kapsamında uygulanan kısıtlamalara göre, hafta sonu sokağa çıkma yasağı pazar günleri gündüz geçerli olacak. Pazar gününün tamamını kapsayacak ve Pazartesi günü saat 05.00’te tamamlanacak şekilde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan sürelerde bazı işyerleri açık olacak.

Bu hafta sonu yasağı kalktı mı?

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, ‘Tamamı da 1 Temmuz itibariyle başlamak üzere sokağa çıkma kısıtlamalarını tümüyle kaldırıyoruz’ dedi. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısı sonrasında kameraların karşısına geçen Başkan Erdoğan, 1 Temmuz itibariyle sokağa çıkma yasaklarının tamamıyla kaldırılacağını açıkladı.

4 Temmuz pazar günü sokağa çıkma yasağı var mı?

Pazar günü uygulanan sokağa çıkma yasağı bu hafta da uygulanacak. Söz konusu esnemeler 1 Temmuz’dan sonraki süreçte yürürlüğe girecek. Bu hafta sonu Pazar günü sokağa çıkma yasağı yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector