Izmir Çankaya’Ya Nasıl Gidilir?

Nasıl Gidilir? İzmir ilinde bulunan gelinlikçi Çankaya semtinde bulunması ile kolay ulaşılabilirlik sağlıyor. Kişisel aracınızla ulaşabileceğiniz gibi İzmir metronun Çankaya durağında inebilir, İzban ya da Konak, Alsancak, Gümrük güzergahı otobüs hatlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çankaya hangi otobüs gider?

Ankara’dan Çankaya’ya Ulaşım

Otobüs ile Çankaya’ya ulaşım sağlamak için 195- 1, 266, 286, 407, 413-7, 427-7, 521-5 ve 532-5 no’lu otobüs hatları kullanılabilir. Metro ile Çankaya’ya gitmek için Kızılay durağında inilmesi gerekmektedir. Minibüs ile gitmek için Kızılay ve Güvenpark minibüsleri kullanılabilir.

Çankaya hangi metro durağı?

Çankaya konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Sıhhiye durak, Çankaya konumuna en yakındır.

Basmaneye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Basmane yakınından geçiyor: 253, 35, 691, 811.

Konak nasıl gidilir?

Konak’a ulaşım sağlayabileceğiniz toplu taşıma seçenekleri; otobüs, tren, vapur, İZBAN ve İzmir Metrosu’dur. Konak’a otobüs ile ulaşım sağlamak isteyen yolcuların 465, 23, 104, 484, 152, 121 ve 802 no’lu Eshot hatlarını kullanmaları gerekmektedir. Konak’a otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 3-4 TL’dir.

Ankara Otogar Çankaya Nasıl Gidilir?

AŞTİ Otogarı’ndan kalkan Etimesgut dolmuşları ile ilçe merkezine kadar ulaşım sağlanabilir. Dilerseniz, Kızılay Metrosu’nu kullanarak Batıkent Metrosu’na ve ardından Eryaman 5. Etap durağına aktarma yaptıktan sonra 10-15 dakika yürüyerek de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Havaalanından Çankaya’ya Nasıl Gidilir?

Çankaya’dan Esenboğa Havalimanı’na arabayla Özel Bulvarı üzerinden ortalama 50 dakikada, Ankara Çevre Yolu üzerinden 40 dakikada ulaşabilirsiniz. Gölbaşı’ndan Esenboğa Havalimanı’na aracınızla Mevlana Bulvarı ve Özel Bulvarı’nı kullanarak 40 dakikada, Ankara Çevre Yolu’nu kullanarak 45 dakikada ulaşabilirsiniz.

Armada için hangi metro durağında inilir?

Ankara Metrosu’na (Çayyolu) binip Söğütözü durağında inip buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankarada hangi semtlerde metro var?

Ankara metrosu, hatların geçtiği halleriyle Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Sincan, Yenimahalle ilçelerinden geçmektedir. M2 metro treni 15 Temmuz Kızılay Millî İrade istasyonunda.

See also:  2022 Eğitim Ödeneği Ne Zaman Yatar?

Ankara Metrosu nerelere gidiyor?

İnteraktif ve Güncel Ankara Metro Haritası

 • Kızılay Metro İstasyonu.
 • Necatibey Metro İstasyonu.
 • Milli Kütüphane Metro İstasyonu.
 • Söğütözü Metro İstasyonu.
 • MTA Metro İstasyonu.
 • Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metro İstasyonu.
 • Bilkent Metro İstasyonu.
 • Tarım Bakanlığı-Danıştay Metro İstasyonu.
 • Ödemişe trenle nasıl gidilir?

  Demiryolu ile gitmek için, İzmir Mavi Tren’in kullanılması gerekmektedir. Ankara ile İzmir arası hizmet veren bu tren hattı ile yolculuk ortalama 11-12 saat sürmektedir. İzmir Mavi Tren ile Basmane durağında indikten sonra, Basmane – Ödemiş tren hattına aktarma yaparak Ödemiş’e ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Basmane gardan konağa nasıl gidilir?

  Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Basmane Garı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 253, 302, 35, 691, 811.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

  Basmane Çiğli nasıl gidilir?

  Çiğli’ye tren ile gitmek isteyen ziyaretçiler, bindikleri şehre bağlı olarak 2-14 saat arasında ulaşım sağlayabilmektedir. İzmir Mavi Tren hattının İzmir’deki durağı Basmane’de bulunmaktadır. Buradan, 346, 329, 342, 128 ve 295 no’lu Eshot hatları kullanılarak Çiğli’ye aktarma yapılabilir.

  Şirinyerden konağa nasıl gidilir?

  Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Şirinyer adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 104, 285, 304, 441, 470, 515, 72, 838.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

  Bornova Konak hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Bornova yakınından geçiyor: 153, 302, 699.

  Bornova Konak arası nasıl gidilir?

  Bornova bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Konak adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 302, 53, 64.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector