Izmir At Yarışları Ne Zaman?

İZMİR (14 Nisan – 12 Kasım) İzmir yaz yarış takvimi; Nisan – Haziran ve Eylül – Kasım ayları arasında, Perşembe ve Cumartesi günleri, Temmuz – Ağustos aylarında ise Cumartesi ve Pazar günleri koşulacak şekilde planlanmıştır.

İzmir at yarışı hangi günler?

İzmir İlkbahar-Yaz yarış sezonunda yarışlar; Nisan-Mayıs ve Haziran aylarında Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftada 2 gün, Temmuz ve Ağustos aylarında Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftada 2 gün, Eylül, Ekim ve Kasım aylarında yine Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftada 2 gün yapılacak.

At yarışı kaç at?

En az 4 atın iştirak ettiği koşulara düzenlenir. İlk iki dereceye giren atların sıralı olarak bilinmesidir.

İstanbul at yarışları ne zaman başlıyor?

Koronavirüs önlemleri kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığının kararıyla 20 Mart’ta ertelenen at yarışları, 10 Haziran’da (bugün) İstanbul’daki Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilecek koşularla yeniden başlayacak.

Gazi Koşusu nerede yapılır?

Veliefendi Hipodromu’nda 96. Gazi Koşusu heyecanı yaşanacak – Son Dakika Spor Haberleri.

Bugün at yarışları saat kaçta başlıyor?

İzmir gündüz ve gece ile İstanbul gece yarışlarının 6’lı Ganyan başlama saatlerinde değişiklik olmayıp, İstanbul ve İzmir gündüz yarışlarında saat 15.30’da, bu illerdeki gece yarışlarında saat 17.30 olarak başlamaya devam edecektir.

İzmir altılı ganyan ne kadar verdi?

İzmir’de koşulan at yarışları sonucunda altılı ganyan 304,27 lira ikramiye verdi.

6 lı ganyan kaç at?

6’lı GANYAN oyununda birim fiyat 10 KR’tur. 5’li GANYAN oyununda birim fiyat 10 KR’tur. 4’lü GANYAN oyununda birim fiyat 15 KR’tur.

6 lı ganyanda kaç at var?

Altılı ganyan altı koşuda birincileri bilmekten geçiyor. 5.Koşuda: 7 at koşuyor, 6.Koşuda: 20 at koşuyor.

At yarışı nasıl hesaplanır?

At Yarışı Kupon Bedeli ve Kazanç Hesaplama

  1. Bahis tutarı = kombinasyon sayısı x 1 adet kombinasyonun birim fiyatı x misli adedidir.
  2. Örnek: 2 /1,5 İkili oyununda 2,1 ve 2,5 olmak üzere 2 adet kombinasyon vardır.
See also:  Izmir Altındağ Hangi Ilçeye Bağlı?

TJK yarışlar ne zaman başlayacak?

Ankara, Bursa, Elazığ ve İstanbul’un ardından 5 Nisan Perşembe günü de İzmir Şirinyer Hipodromu’nda yeni yarış sezonu başlayacak. Perşembe ve cumartesi günleri düzenlenecek sezon süresince 238’si çim ve 183’ü kum pistte olmak üzere yarışseverler 421 koşu izleyecek.

Veliefendi Hipodromu yarışlar ne zaman?

Yıl, çarşamba günleri Elazığ ve İstanbul Veliefendi, perşembe günleri Ankara 75. Yıl ve İzmir Şirinyer, cuma günleri Bursa Osmangazi ve İstanbul Veliefendi, cumartesi günleri Ankara 75. Yıl ve İzmir Şirinyer, pazar günleri de Adana Yeşiloba ve İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda koşular yapılacak.

Ahmet Çelik kaç Gazi Koşusu kazandı?

Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen Gazi Koşusu’nun 95’incisini jokeyliğini Ahmet Çelik’in yaptığı ‘Burgas’ isimli safkan kazanırken üst üste 7. kez Gazi Koşusu’nu kazanan Çelik, başarısının hikayesini Spor Arena’dan Uğur Yapıcı’ya anlattı.

Gazi Koşusu hangi kanalda saat kaçta?

Genç yetenekler Vedat Abiş ve Görkem Özçelik’in ilk kez start alacağı 96’ncı Gazi Koşusu saat 17.15’te başlarken, Demirören Medya TV Kanalları Kanal D, CNN Türk, D-Smart 77. Kanal Spor Smart ve TAY TV’den canlı ekrana gelecek.

96 Gazi Koşusu kim kazandı?

96’ncı Gazi Koşusu’nu ‘Secret Power’ Kazandı – YouTube.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector