Izmir Adnan Menderes Havalimanından Seferihisar A Nasıl Gidilir?

Havalimanı, Seferihisar’a 55 km uzaklıkta. Adnan Menderes Havalimanı’ndan Seferihisar’a nasıl gidilir: İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Seferihisar’a doğrudan bir toplu ulaşım seçeneği bulunmuyor. Birden çok toplu ulaşım aracını kullanarak Seferihisar’a gidebilirsiniz.

Havaalanından seferihisara nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Seferihisar’a ulaşım

Havalimanı İZBAN İstasyonu’ndan İZBAN trenine binerek Cumaovası İstasyonu’ndan 829 numaralı Seferihisar-Cumaovası Aktarma otobüsünü kullanarak Seferihisar’a ulaşabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Seferihisar arası kaç km?

Seferihisar’a Havayolu İle Ulaşım

İlçe, havalimanına ortalama 55 km’dir ve iki mesafe arası yolculuk ortalama 1 saat sürmektedir.

İzmir havaalanından Sığacık a nasıl gidilir?

Havalimanı’ndan Sığacık’a ulaşmak için havalimanındaki İZBAN İstasyonu’ndan Cumaovası’na geçip oradan 829 hat numaralı Cumaovası-Seferihisar belediye otobüsüne binebilirsiniz. Sığacık yol ayrımında indikten sonra ister otobüs, ister minibüs ile Sığacık’a ulaşabilirsiniz.

Seferihisar nasıl bir yer?

Seferihisar Ege Bölgesi’nde bulunan İzmir ilinde, şehrin güneybatısında kalan ve 1884 yılında ilçeleşmiş olan enfes bir ilçedir. M.Ö. 1000 yıllarından bu yana insanlar için yuva olan bu yer, zeytini, mandalinası, üzümü ve Atat Demirer filmleri ile ünlüdür.

Sığacık İzmir arası kaç km?

– İzmir merkezden Sığacık 52 km ve 50 dakika sürüyor.

Seferihisar hangi ile bağlıdır?

Seferihisar, Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin kuzeyinde Urla, kuzeydoğusunda Güzelbahçe ve Karabağlar, doğusunda Menderes ilçeleri, güneyinde ve batısında Ege Denizi bulunmaktadır. Seferihisar, 1884 yılında ilçe olmuştur.

985 Eshot nereden kalkıyor?

985 otobüs hattı (F.Altay Aktarma), Seferihisar Son Durak durağından başlayıp Fahrettin Altay Aktarma Merkezi durağına gidene kadar 101 duraklartan geçiyor. 985 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:00’da çalışmaya başlıyor ve 21:20’da bitiyor.

Fahrettin Altay Seferihisar Eshot kaç TL?

İlk Biniş Tam Ücreti 7,64 olup 120 dakika içinde 1.aktarma 1,41 TL, 2.aktarma 1,06 TL, 3.ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

See also:  Izmir Boyoz Nerede Yenir?

İzmir Seferihisar kaç para?

Seferihisar – İzmir Otobüs Seferi

En Ucuz Sefer 50,00 TL
Günlük Sefer Sayısı 4
En Uygun Fiyatlı Firma Kamil Koç
Seferihisar – İzmir Kaç Saat? 1s 11dk
En Çok Sefer Yapan Firma Kamil Koç

İzmir Sığacık nereye yakın?

Sığacık, Seferihisar içerisinde 5 kilometre uzaklıktadır. İzmir’in merkezine ise 52 kilometre, İzmir Havalimanı’na ise 70 kilometre uzaklıktadır. Kişiler İzmir’den araçla, bir saat içerisinde Sığacık’a gidebilirler.

İzmir otogardan Sığacık a nasıl gidilir?

İzmir-Sığacık dolmuş: Üçkuyular İlçe Terminali ya da İzmir Otogarı’ndan kalkan Seferihisar dolmuşları ile Sığacık yol ayrımına kadar gelinebiliyor. Yol ayrımında indikten sonra Sığacık dolmuşları aracılığıyla bu şirin mahalleye gidebilirsiniz.

Sığacık nerelere yakın?

İzmir’in Seferihisar ilçesinin mahallesi olan Sığacık, Seferihisar’a 5 km, İzmir’e 52 km, Adnan Menderes Havalimanı’na ise 70 km uzaklıkta. İzmir’den özel araçla 1 saat gibi bir sürede bu güzel kasabaya ulaşılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector