Istanbul Yataklı Sinema Nerede?

Cinemaximum, İstanbul İstinyepark’taki sinema salonunu baştan aşağı yeniledi ve bir de yataklı sinema salonu açtı. Yataklı sinemalarda “Tempur Sinema” ikonu olur. Tempur Sinema Salonu’nu sadece Cinemaximum Atakule’de mevcuttur. Tempur yataklarıyla konforlu sinema keyfini mutlaka deneyimleyin.

Yataklı sinema nerede var istanbulda?

Tempur Sinema Salonu’nu sadece Cinemaximum Atakule’de. Tempur yataklarıyla konforlu sinema keyfini mutlaka deneyimleyin.

Istanbul yataklı sinema kaç TL?

Salon ikişer kişilik 24 locadan oluşuyor. Tek kişilik bilet almak mümkün değil, 2 kişilik loca bileti satılıyor. Dev beyaz perdenin karşısında yatağınızda uzanarak filmi seyretmenin bedeli 2 kişilik bir loca için 150 lira. Sınırsız ve ücretsiz patlamış mısır ve içecek ikramı da yapılıyor.

Istinye park yataklı sinema ne kadar?

Locaların 150 liraya satıldığı sinemada mısır ve içecek sınırsız olarak veriliyor.

Tempur Cinema nedir?

Tempur’un yatak ve uyku ürünlerinde ön planda tuttuğu kişisel rahatlık, sağlık, konfor gibi önemli noktalara dair kullandığı Nasa teknolojisini bu kez de sinema salonlarında deneyimleyebileceğiz. İlk olarak İstinye Park’ta hayata geçirilen proje şimdiden yoğun ilgi görmeye başladı.

Istinye park sinema yataklı mı?

Cinemaximum İstinye Park sinemalarında hizmete giren “yataklı sinema salonu” son günlerde oldukça gündemde. CGV Mars Cinema Group’un hizmete sunduğu ve şu an sadece İstinye Park’ta olan bu hizmeti deneyimlemek üzere yola düştük. Sinema gişesi önündeki merdivenden indiğinizde karşınıza çıkıyor “Tempur Sinema Salonu”.

Cinemaximum Gold Class Nedir?

Geniş ve yatabilen koltuklarıyla bambaşka bir konfor sunan Gold Class, sinemaseverleri bekliyor. Gold Class salonlarının kendine ait ayrı bir fuaye alanı var. Dileyen misafirlerimiz için telefon şarj ünitesi bulunan salondaki rahat koltuklar konforda sınırı bir üst seviyeye taşıyor.

2020 sinema biletleri ne kadar?

Türkiye’de 2020 yılının temmuz ayında ortalama sinema bileti fiyatı 20,6 TL’dir. – Veri Kaynağı

See also:  Istanbul Mavi Kart Nasıl Alınır?

VIP sinema salonu nedir?

Salon daha küçük. Koltuklar normal salonlara göre oldukça kaliteli ve konforlu. Koltuğun altından ayaklarını uzatman için bir şey çıkıyor. Birde vip salonlara özel mısır kampanyası oluyor. 5.mısıra kadar ücretsizdi.

Cinemaximum Sky nedir?

Ayrıcalıklı Salonlar

Ev rahatlığında sinema keyfi! Cinemaximum’dan Sky Auditorium! Sinemaseverlere deri koltuklarda konforlu ve rahat bir sinema deneyimi sunan Premium Cinema, Cinemaximum’da seyircilerle buluşuyor! Bugüne Dek Yaratılmış “Gerçeğe En Yakın” Sinema Teknolojisi!

Cinemaximum bilet fiyatları ne kadar?

Cinemaximum biletler kaç TL? Cinemaximum bilet fiyatları tam 40 TL, öğrenci bilet fiyatı ise 28 TL’dir. Çarşamba ve Pazar günleri Halk günü kampanyası kapsamında bilet fiyatı 21 TL’dir.

Istinye park Sinemada neler var?

 • Bir Kızla Tanıştım. Dram, Komedi, Romantik. 7/10.
 • Siyah Telefon. Gerilim, Korku. 8/10.
 • Elvis. Dram, Müzikal, Tarih.
 • Asi Prenses. Animasyon, Aile, Fantastik, Komedi, Macera.
 • Jurassic World: Hakimiyet. Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera.
 • Top Gun: Maverick. Aksiyon, Dram.
 • Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında. Aksiyon, Fantastik, Macera.
 • IMAX ne farkı var?

  Normal bir film karesi 35 mm formatındayken, IMAX filmleri 70 mm’dir. Imax teknolojisinde 2 boyutlu veya 3 boyutlu olmak üzere akan film 7 katlı bina yüksekliğinde ve bir basketbol sahası büyüklüğünde olan dev perdeye yansıtılır.

  Screenx 3D mi?

  basitçe anlatmak gerekirse; sinema salonundasınız ve karşınızda ekran var, sağınızdaki ve solunuzdaki duvarlarda birer ekran gibi kullanılıyor. yani toplam 3 ekrana, 270 derece açıya sahip bir görüntüye sahip oluyorsunuz. görüntü her üç ekrana da tek bir kare olarak yansıyor.

  4dx sinema ne demek?

  Hareket, titreşim, su, ışık efektleri, koku ve diğer unsurları kullanarak sinema izleyicisini gerçek anlamda filme dahil eden bir deneyim sunuyor.

  See also:  Antalya Side Nasıl Gidilir?

  Mpx sinema nasıl?

  3D teknolojisi, yüzde 20 daha geniş ekranı, dijital projeksiyonu ve yükseltilmiş ses sistemiyle Mars Premium Experience; yüksek çözünürlükte görüntüler üretiyor ve standart salonlara oranla daha yüksek ses kalitesi sağlıyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector