Istanbul Sokakları Hangi Gün?

Bölüm Özeti “İstanbul Sokakları”, Pazartesi akşamı 21.00’de yeni bölümü ile Show TV’de! İstanbul Sokakları bu akşam Show TV’de başlıyor!

Istanbul sokakları dizisi ne zaman başlayacak?

İstanbul Sokakları dizisinin merak edilen yayın tarihi belli oldu. Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Faruk Teber’in yaptığı, Show TV’nin merakla dizisi İstanbul Sokakları 18 Nisan Pazartesi günü başlıyor!

Istanbul sokakları dizisi kaç bölüm sürdü?

İstanbul Sokakları
Sezon sayısı 1
Bölüm sayısı 9
Yapım
Yapımcı Faruk Turgut

Istanbul sokakları nerede çekildi?

Film Türkiye’nin yanı sıra Kahire ve Atina’da çekilmiştir.

İstanbul Sokakları bestecisi kimdir?

1947 doğomlu keman ustası. istanbul sokakları ve daha nice eserin bestecisidir. istanbulda yaşamını sürdürmektedir.

İstanbul Sokakları söz müzik kime ait?

Kurtuluş Türkgüven (d. 1 Ocak 1954, Tarsus, Mersin – ö. 4 Temmuz 2009, Adana), Türk müzisyen. ‘İstanbul Sokakları’ ve ‘Keskin Bıçak’ gibi şarkılarla 35 yıldır sahnelerde olan şarkıcı Kurtuluş Türkgüven, 54 yaşında yakalandığı pankreas kanseri, hastalığı sonucu 2009 yılında ölmüştür.

Arka Sokaklar dizi seti nerede?

Çekimler. Dizi çekimlerinde tercih edilen iç mekan genellikle İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’dür. Dış çekimler için tercih edilen bölgeler Avrupa Yakası’nda Beyoğlu ve Şişli gibi ilçeler; Anadolu Yakası’nda ise Kadıköy ve Beykoz ilçeleridir.

İstanbul Sokakları dizisi neden bitti?

Başrollerini Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu, Naz Elmas, Mehmet Çevik, Derya Alabora ve Mine Teber’in paylaştığı yapım ekrana veda ediyor. Show TV’de ekrana gelen dizi reytingleri elde edememesinden dolayı önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan 9. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Kertenkele dizi nerede çekiliyor?

Kertenkele: Dizi, İstanbul Anadolu Kavağı’nda çekiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector