Istanbul Kilyos Nerede?

Sarıyer ilçesine bağlıdır. Kilyos haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Kilyos posta kodu 34450. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 26 metredir.

Istanbul Kilyos hangi yakada?

Kilyos (Resmî adı: Kumköy), İstanbul’un Avrupa Yakası’nın Karadeniz kıyısında, Sarıyer ilçesine bağlı yerleşim alanı.

Kilyos nerede hangi bölgede?

Kilyos, İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı bir semttir. Avrupa Yakası’nda Karadeniz kıyısında yer alır. Sarıyer’in merkezine 10 km kadar uzaklıktadır.

Kilyos hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kilyos Plaj yakınından geçiyor: 150, 151, 152, 40B, 41C, 59RS.

Istanbul Kilyos plajı nerede?

Kilyos Halk Plajı, İstanbul, Sarıyer’de yer almaktadır. Plaj, Sarıyer Kilyos’da ziyaretçilerine serinleme imkanı sunmaktadır.

Kilyos Neyi Meşhur?

Kilyos denildiğinde ilk akla gelen şey plaj ve deniz. Kilyos plajları, İstanbul’un en büyük ve temiz sahil şeridi unvanına sahiptir. İstanbulluların hafta sonları denizine akın ettiği Kilyos plajları ayrıca deniz sörfü için de çok ideal.

Kilyos da denize girilir mi?

Kilyos İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Sarıyer’in bir semtidir. Karadeniz ile kıyısı olan bu semt denize girmek isteyenlerin ilk tercih ettiği yerlerdendir. Kilyos içerisinde hem ücretli hem de ücretsiz olan pek çok plaj bulunmaktadır. Bu plajları tercih ederek muhteşem bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

İstanbul Kumköy hangi ilçeye bağlı?

Sariyer bölgesinde bulunan Kumköy Mahallesi konumuna en yakın otobüs durağı, 11 dk yürüme mesafesindedir.

Kumkoy nasıl bir yer?

İstanbul’un yoğun trafiğinden, kargaşasından uzak ve sakin bir ortamda deniz ve doğa içinde keyifli anlar yaşayabileceğiniz bir yerdir. Karadeniz sahil şeridinde bulunan bu güzel yer, bir tarafı ormanlarla kaplı, diğer tarafı da deniz ile iç içe eşsiz güzellikteki bir tatil mekânıdır.

See also:  Antalya Hipodromu Ne Zaman Açılacak?

Sarıyer Denizi nereye bağlı?

Sarıyer ilçesi, İstanbul’un ilçelerinden batıda Eyüp Sultan, güneyde de Şişli ve Beşiktaş ilçeleriyle komşudur ve İstanbul’un hem Karadeniz’e ve hem de İstanbul Boğazı’na kıyısı olan ilçelerindendir.

Kısırkaya Köyü Plajı Nerede?

Kısırkaya Plajı, İstanbul ilinin Sarıyer ilçesinin Kısırkaya Köyü sınırları içerisinde yer alıyor.

Sarıyer’e hangi Otobüs gidiyor?

Sarıyer’e otobüs ile gitmek isterseniz; 40B, 25A, 41C, 150, 152, 151, 25E, 59RS, 42KT, 25G, 42T, 22, 22RE, 40T, 42HM, İlçeye otobüs ile ulaşım sağlayabileceğiniz bölgeler; Beşiktaş, Hacıosman, Ayazağa, Rumeli Feneri, Beşiktaş, Zekeriyaköy, Kilyos, Kabataş, Taksim bölgeleridir.

Kilyos Mezarlığı hangi Otobüs gider?

151, Sariyer bölgesinde bulunan Kilyos Mezarligi konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Kilyos Halk Plajı temiz mi?

İstanbul’un en uzun sahil şeridinden birisine sahip Kilyos’un plajlarında tatilciler ve deniz tutkunları için her türlü imkan bulunmakta. İstanbul Avrupa yakasının en temiz denizi de Kilyos’ta diyebiliriz.

Kilyos’ta nerede denize girilir?

Kilyos plajları denildiğinde akla gelen ilk yerlerden biri Tırmata Beach. Hafta sonu denize girmek isteyenlerin adeta akın ettiği bu plaj, yaklaşık 5000 kişiyi ağırlayabilecek kapasitesiyle bu durumun hakkını fazlasıyla veriyor.

Istanbul nerede denize girilir?

İstanbul’da Denize Girilecek Yerler

 • Büyükada Naki Bey Plajı 1984 senesinden beri hizmet veren bu plaj aslına bakarsanız bir aile işletmesi.
 • Aya Nikola Halk Plajı
 • Prenses Koyu Plajı
 • Yörükali Plajı
 • Kumsal Aile Plajı
 • Eskibağ Plajı
 • Halik Koyu Plajı
 • Nizam Plajı
 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector