Istanbul Bursa Ne Kadar Sürer?

Bursa – İstanbul – Bursa kaç kilometre veya arası uzaklığı kaç mildir? 154 km (yaklaşık, yuvarlanmış mesafe değeri) Bursa – İstanbul – Bursa kaç saat sürer – kaç dakika sürer? 2-2.5 saat arası sürmektedir. İstanbul Bursa arası otobüs saatleri: Varış ve kalkış saatleri firmalara göre değişmektedir.

Bursa İstanbul arası özel araçla kaç saat?

Bursa ve İstanbul şehrinin uzaklığı kişilerin öğrenmek istediği bir bilgidir. Bursa ve İstanbul arası yaklaşık olarak 155 km’dir. Bireyler kendi aracıyla yaklaşık olarak 3 saat içerisinde ulaşım sağlayabilir.

İstanbul Bursa arası Otobüsle kaç saat sürer?

İstanbul – Bursa arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 50 dakika sürmektedir.

İstanbul Bursa feribot kaç saat sürüyor?

Bursa İstanbul arası İDO seferleri hızlı feribot ile 1 saat 40 dakika sürmektedir.

İstanbul Bursa arası karadan kaç km?

Bursa ile İstanbul arasındaki mesafe, otoyollarda 130 km dahil olmak üzere karayoluyla 154 km ‘dır.

Bursa İstanbul körfezden kaç saat?

Otomobil ile güzergaha bağlı olarak 1 saat 15 dakika ile 3 saat 20 dakika arası, Feribot ile 1 buçuk saat arası, Uçak ile 20 – 35 dakika arası, Otobüs ile 3 – 4 saat arası sürmektedir.

Bursa İstanbul arası ne kadar yakar?

Bursa ve İstanbul arası yaklaşık olarak 155 km ‘dir. Bireyler kendi aracıyla yaklaşık olarak 3 saat içerisinde ulaşım sağlayabilir.

İstanbul Bursa arası kaç km yeni yol?

İstanbul Bursa arası yolculuklarda kullanılacak 4 farklı güzergah bulunurken bunlardan feribot 177 kilometre, eski karayolu, D100, 0-5 ve 0-4 üzerinden Osmangazi Köprüsü ile 150 km, ücretli yol kullanmadan Gebze Otoyolu ve İzmit üzerinden ise 242 kilometredir.

Istanbuldan bursaya otobüsle nasıl gidilir?

Otobüsle Bursaya gitmek isterseniz Esenler otogarından Bursa’ya kalkan otobüslere binebilirsiniz. Otobüs haricinde kullanabileceğiniz ve daha hızlı bir şekilde İstanbuldan Bursaya gidebileceğiniz farklı alternatif yol ise İDOdur. İstanbul İDO seferleri ile Bursa, Mudanya’ya yaklaşık olarak 1.5 saatte varabilirsiniz.

See also:  Izmir Ismini Nasıl Aldı?

Bursa Otogar İstanbul arası kaç saat?

Bursa – Esenler arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 46dk sürmektedir.

İstanbul Bursa feribot nasıl gidilir?

İDO ve BUDO’nun gerçekleştirdiği seferler ile birlikte İstanbul’dan Bursa’ya gelebilmek mümkündür. İDO seferleri ile Kadıköy ve Yenikapı’dan Güzelyalı Feribot İskelesi’ne gidebilmek mümkündür. Biletler ortalama olarak 50 TL’lik bir fiyata sahiptir ve yolculuğunuz da 1 saat 45 dakika sonrasında Güzelyalı’da sonlanır.

İstanbul Bursa Osmangazi Köprüsü ile kaç saat?

İstanbul’dan Bursa’ya hız limitlerinde 1 saat 15 dakikada gidebilirsiniz.

Bursa Yenikapı feribot ne kadar sürüyor?

Yenikapı Bursa feribot seferleri yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir. İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

Burda İstanbul arası kaç saat?

İstanbul Burdur arası otobüsle ortalama 9 saat 53 dakika sürmektedir.

İstanbul – Burdur Arası

Araba Mesafesi 572 km
Uçuş Mesafesi 1 sa.
Yaklaşık Mesafe 572 km
Araba Süresi 6 sa. 23 dk.
Otobüs Süresi 9 sa. 53 dk.

Ank Bursa kaç km?

Ankara ile Bursa arası kara yolculuğu ile 385 km sürmektedir.

Bursa İzmir arası kaç km yeni yol?

Bursa ile İzmir arasındaki mesafe, otoyollarda 346 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 322 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 2 saat ve 59 dakika zaman alır ve Santral Garaj, Nilüferköy, Badırga, Savaştepe, Kırkağaç ve Altındağ üzerinden geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector