Istanbul Bursa Feribot Ne Kadar?

İstanbul Bursa arabalı vapur kaç lira? Bursa Arabalı feribot fiyatları İstanbul Bursa vapuru 2022 yılında ekonomi sınıfı biletlerde 289 TL ‘den başlamaktadır. Business 349 TL, First class 650 TL ‘dir.

İstanbul Bursa arası feribot kaç lira?

Bursa Arabalı feribot fiyatları İstanbul Bursa vapuru 2022 yılında ekonomi sınıfı biletlerde 289 TL’den başlamaktadır. Business 349 TL, First class 650 TL’dir.

İstanbul Bursa feribot ne kadar sürer?

Otomobil ile güzergaha bağlı olarak 1 saat 15 dakika ile 3 saat 20 dakika arası, Feribot ile 1 buçuk saat arası, Uçak ile 20 – 35 dakika arası, Otobüs ile 3 – 4 saat arası sürmektedir.

İstanbul Bursa arası feribot var mı?

İstanbul ve Bursa illeri arasında doğrudan deniz ulaşımı bulunmaktadır. Deniz ulaşımı feribot ve deniz otobüsleri ile sağlanmaktadır. İstanbul Bursa Feribot seferlerini iki büyük firma olan İDO ve BUDO düzenlemektedir.

İstanbul Bursa feribot nereden kalkıyor?

Bursa – Yenikapı Feribot Seferleri Hakkında

Yenikapı Bursa feribot seferleri yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir. İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

Mudanya Yenikapı feribot kaç para?

Yenikapı – Bursa Güzelyalı İDO Fiyat Listesi.
Yolcu Tipi Tek Yön Farklı Gün Gidiş – Dönüş
Yetişkin 39 TL 78 TL
Çocuk 35 TL 70 TL
Bebek (0-2) 0 TL 0 TL

Istanbuldan bursaya Idoyla nasıl gidilir?

İstanbul – Bursa arası seyahat edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.

See also:  Izmir Otogardan Aliağa'Ya Nasıl Gidilir?

İDO Bursada nerede duruyor?

İDO Bursa İskelesi Nerede? İDO Bursa İskelesi, Mudanya’da bulunan Eğitim Mahallesi, Burgaz Caddesi üzerinde yer alıyor.

İstanbul Mudanya Feribot nereden kalkıyor?

Pazar günleri hariç her sabah saat 07:30 ve akşam 17:30’da Yenikapı’dan hareket eder Mudanya feribotu.

BUDO seferleri kaç saat sürüyor?

Sefer süresi kaç dk.? 1 saat 50 dk.

İstanbul Bursa arabalı vapurla nasıl gidilir?

Istanbuldan Bursa Nilüfer e nasıl gidilir? İDO ve Budo, Bursa – İstanbul seferleri ile kısa sürede önce Bursa ‘ya sonra da Nilüfer ilçesine ulaşılabilmektedir. İDO’nun düzenlediği Pendik ve Yenikapı hareketli Yalova feribot seferleri ile arabalı ve arabasız yolcu taşımacılığı yapılmaktadır.

Ido Bursa feribot kalktı mı?

Bursa’da Mudanya Güzelyalı’dan İstanbul Yenikapı’ya araçlı deniz yolu taşımacılığını 15 yıldır sürdüren İDO, 2022 yılı itibariyle seferlerini durdurma kararı aldı.

İstanbul Bursa en ucuz nasıl gidilir?

İDO ve BUDO’nun gerçekleştirdiği seferler ile birlikte İstanbul’dan Bursa’ya gelebilmek mümkündür. İDO seferleri ile Kadıköy ve Yenikapı’dan Güzelyalı Feribot İskelesi’ne gidebilmek mümkündür. Biletler ortalama olarak 50 TL’lik bir fiyata sahiptir ve yolculuğunuz da 1 saat 45 dakika sonrasında Güzelyalı’da sonlanır.

BUDO Bursa nereden kalkıyor?

BUDO Mudanya İskelesi konumuna en yakın duraklar: İpar Cd. 3 140 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. Mudanya Ptt 160 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. İpar Cd. 2 280 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector