Isparta Antalya Yolu Nasıl?

Isparta Otogarı, Isparta – Antalya Otogarı, Kepez, Antalya arası mesafe yaklaşık olarak 134 Km dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 1 saat 54 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 97 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 37 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Isparta Antalya yolu duble mi?

Isparta yolunda evet manzara harika ve keyifli. Baraj kenarından çamlar arasından geçiyorsunuz. Ancak güvenli ve rahat bir yolculuk için size Burdur üzerinden gitmenizi tavsiye ederim. Yol Antalya’ya kadar duble.

Isparta Antalya yolu açıldı mı?

Isparta-Burdur-Antalya kara yolu ulaşıma kapandı

Yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan Isparta-Burdur-Antalya kara yolu, ekiplerin 3 saat süren çalışmasının ardından ulaşıma açıldı.

Antalya Burdur mu Isparta mı?

antalyaya giderken keçiborludan sonrası için iki yoldan birini seçmek zorundaysanız tercihiniz burdur olmalı. ama antalyadan kasıt manavgat ve alanya mevkileri ise o zaman ısparta yolu tercih edilebilir ama şunu unutmamak lazım burdur yolu bölünmüş yol olduğundan hız sınırı 110 km/s ısparta yolunda ise hız sınırı 90 km

Antalya Isparta yolu ne zaman yapıldı?

dereboğazı yolu olarak da bilinir. 1995’te açılmıştır.

Gembos yolu ne zaman açılacak?

2022 yıl sonunda hizmete açılması bekleniyor

Bölge Müdürlüğü Yol Yapım Kontrol Şefi Burkay Gökbaş, projeyle Konya-Antalya arasında yeni güzergahın kazandırılacağını söyledi. İç Anadolu’yu Akdeniz’e ulaştıracak projenin konforlu ulaşım sağlayacağını aktaran Gökbaş, ‘Konya-Antalya arası en kısa güzergah burası.

D685 karayolu bölünmüş yol mu?

Isparta, Burdur, Antalya ili topraklarından geçer. Yol, iki ayrı parça ve beş kısımdır. Uzunluğu 180 km.’dir. 2021 verilerine göre bu yolun 76 km.lik kısmı bölünmüş yoldur.

Antalya Konya yolu açık mı?

Konya Antalya yolunun halen kapalı olduğu öğrenildi. Yola çıkacak olan sürücülerin son bilgileri aldıktan sonra yola çıkmalarında fayda var.

See also:  Antalya Turizm Sezonu Ne Zaman Biter?

Denizli Antalya arası kar var mı?

Yoğun kar nedeniyle çift yönlü kapanan Denizli-Antalya kara yolu, ekiplerin 6 saatlik çalışmasının ardından kontrollü olarak ulaşıma açıldı.

Antalya Isparta otobüs bileti ne kadar?

En Çok Tercih Edilen Antalya – Isparta Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Antalya Isparta Bilet Fiyatları Günlük Otobüs Seferi Sayısı
Metro Turizm 80 TL 3
Pamukkale Turizm 80 TL 2
Özkaymak 70 TL 2
Vangölü Turizm 70 TL 1

Burdur ıspartadan ne zaman ayrıldı?

1920’de bağımsız sancak olan Burdur, Cumhuriyetten sonra 1923’te il durumuna geçmiştir.

Isparta mı Isparta mı?

Isparta, Isparta ilinin merkez ilçesidir. Şehir, yöreye özgü el dokuması halılarıyla ve gül yetiştiriciliğiyle tanınmaktadır.

Kargı Tüneli ne zaman yapıldı?

1993 yılında da Cumhurbaşkanı olduktan sonra Isparta’ya gelen Sayın Süleyman Demirel’in başlattığı çalışma ile hem Kazak tünelleri genişletilmiş, hem Kargı tüneli yapılmış ve Isparta-Dereboğazı-Antalya Yolu 1995 yılında asfaltlanmış olarak hizmete girmiştir.

Antalya Denizli arası kaç saat?

Denizli ile Antalya arasındaki mesafe karayoluyla 219 kilometre. Yol yaklaşık olarak 2 saat ve 42 dakika zaman alır ve Tekke Mah., Serinhisar, Acıpayam, Bostan, Çavdır ve Korucak üzerinden geçer.

Afyon Konya yolu açık mı?

Konya – Aksaray yolu: Tüm araçlara açık.

Konya – Afyonkarahisar yolu: Tüm araçlara açık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector