ismek kurs kayД±tlarД± ne zaman 2021?

İSMEK 2021-2022 Kayıtları 24 Eylül’de Başlıyor. İstanbul’da yaşayanların merakla beklediği: İSMEK 2021-2022 kurs kayıtları 24 Eylül Cuma, saat 10.00 itibari ile başlayacaktır. Başvuruların nasıl ve nereden yapılacağı ile nelere dikkat edilmesi gerektiğini yazının devamında bulacaksınız.

2021 İSMEK yüz yüze eğitim ne zaman?

İSMEK’te 2020-2021 dönemi yüz yüze eğitim kayıtları 11 Kasım’da başlayacak. Uzaktan eğitimler devam ederken, yüz yüze eğitimler de 24 Kasım’dan itibaren verilecek. Pandemi nedeniyle her türlü hijyen önleminin alındığı merkezlerde, sosyal mesafeye dikkat edilecek, kursiyerlerden HES Kodu istenecek.

İSMEK hangi kurslar var?

İSMEK kursları kapsamında kursiyerlere, Ahşap Tasarımı ve Teknolojileri, Bilişim Teknolojileri, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Dil Eğitimleri, Grafik ve Teknik Tasarım, Güzellik ve Saç Bakımı Hizmetleri, Hayvan Yetiştiriciliği, Kişisel Gelişim ve Eğitim, Moda Tasarımı ve Tekstil Teknolojisi, Muhasebe ve Finans, Müzik, Örgü

İSMEK kursları devam ediyor mu?

Merakla beklenen ismek eğitimleri 24 Eylül 2021 tarihi itibariyle başladı. Kayıtların başlamasıyla birlikte ikinci dönem eğitimleri de 7 Şubat 2022 tarihi itibariyle başladı. Yıl boyunca kayıtların devam ettiği İSMEK’te yerinizi almak isterseniz sadece yüz yüze eğitim değil uzaktan eğitim fırsatları da bekliyor.

İSMEK 2023 kayıtları ne zaman başlıyor?

İSMEK kayıt işlemleri 24 Eylül Cuma günü saat 10.00 itibari ile başlayacak. İSMEK bu yıl “mesleki eğitimler, kişisel gelişim, güzel sanatlar, el sanatları ve zanaat” olmak üzere 4 dalda, 22 ayrı alanda kursiyerlere hizmet verecek. İSMEK kayıt https://kursiyer.ibb.istanbul/ sayfası üzerinden gerçekleştiriliyor.

İSMEK kesin kayıt nasıl yapılır?

İSMEK KAYITLARI NASIL YAPILIR? Kayıt olmak için “kursiyer.ibb.istanbul” adresinden TC kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi yazarak sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Ardından aydınlatma ve rıza metnini kabul ettikten sonra sistemde kayıt olabileceğiniz ve ders seçebileceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz.

See also:  Apple Eğitim Kampanyası Ne Zamana Kadar?

İSMEK kursları ne zaman 2021?

İSMEK 2021- 2022 Kayıtları 24 Eylül’de Başlıyor. İSMEK 2021- 2022 Kurs kayıtları 24 Eylül Cuma günü, saat 10.00’da başlayacaktır.

İSMEK kursları açılacak mı?

Yeni döneme adına ‘Enstitü İstanbul’ ibaresi eklenen İSMEK, artık sanat ve meslek kursları dışında yaygın bir eğitim kurumu olarak faaliyetlerine devam edecek. İSMEK KAYITLARI NE ZAMAN BAŞLIYOR? İSMEK 2021-2022 kurs kayıtları bugün (24 Eylül Cuma) saat 10.00 itibari ile başlayacak.

İSMEK devamsızlık kaç gün?

Kayıt yaptırılan eğitime devam zorunludur. Mazeretli veya mazeretsiz olarak ders saati süresinin 1/5’inden fazla bir süre devamsızlık yapan kursiyer, devamsız olarak belirlenir.

Ismekte aynı anda kaç kurs?

İSMEK Kurs Kayıt Sınırı

Bu yüzden de İSMEK kurs kayıt limiti getirmiştir. İSMEK’in yönetmeliğine göre aynı daldan en fazla 2 branşa kayıt yapılabilir.

İSMEK Atakent hangi kurslar var?

Çok Yakında

 • Bilişim Teknolojileri library_books95 Eğitim.
 • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi library_books23 Eğitim.
 • Gastronomi ve Mutfak Sanatları library_books71 Eğitim.
 • Grafik ve Teknik Tasarım library_books40 Eğitim.
 • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri library_books41 Eğitim.
 • Mesleki Teknik Eğitimler library_books1 Eğitim.
 • Ismekte sertifika veriliyor mu?

  Bu eğitimlerin bir kısmı kursiyerlere MEB onaylı sertifika alma imkanı sunarken, diğer eğitimlerin tamamında Enstitü İstanbul İSMEK sertifikası veriliyor. Enstitü İstanbul İSMEK Uzaktan Eğitim Merkezi, zaman ve mekan sınırlarını ortadan kaldırarak eğitimlerini sürdürüyor.

  Ismekte yaş sınırı var mı?

  Sayıları hızla artan İsmek Mesleki Uzmanlık Merkezleri diğer kurs merkezlerinden farklı olarak alt ve üst yaş sınırı uygulamaktadır. Alt yaş sınırı 16 olup, üst yaş sınırı ise 45 olarak uygulanmaktadır.

  İSMEK kursları maaş veriyor mu?

  Gerek kayıt, gerekse eğitim ve hatta eğitim dönemi bitip sertifika alacağınızda dahi sizden hiçbir şekilde ücret talep edilmez. İsmek masrafları buna usta öğretici maaşlarıda dahil olmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanmaktadır. Evet değerli arkdaşlar ismek tamamen ücretsiz bir eğitim kurumudur.

  See also:  Izmir Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Yatar?

  İSMEK genel muhasebe kursu ne zaman başlıyor?

  İsmek Bilgisayarlı Muhasebe Kursu. İSMEK 2021-2022 Kurs kayıtları 24 Eylül Cuma günü, saat 10.00’da başlayacaktır.

  İSMEK kursları açılacak mı?

  Yeni döneme adına ‘Enstitü İstanbul’ ibaresi eklenen İSMEK, artık sanat ve meslek kursları dışında yaygın bir eğitim kurumu olarak faaliyetlerine devam edecek. İSMEK KAYITLARI NE ZAMAN BAŞLIYOR? İSMEK 2021-2022 kurs kayıtları bugün (24 Eylül Cuma) saat 10.00 itibari ile başlayacak.

  Halk Eğitim kurs kayıtları ne zaman başlıyor?

  2022 Halk Eğitim kayıtları ne zaman? MEB tarafından yayınlanan kılavuza göre, Açık Öğretim Lisesi 2021 – 2022 II. dönem kayıt yenileme başvuru tarihleri 27 Aralık 2021 – 28 Ocak 2022 olacak. Kayıt yenileme sınav ücreti 50 TL ve ve Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği hesabına; 5 TL olarak yatırılacak.

  İSMEK e kimler başvurabilir?

  1. grup: Branşında ön lisans mezunu, meslek lisesi mezunu veya ustalık belgesine sahip 291 part- time öğretmen. 2. grup: Branşında lisans mezunu, ön lisans mezunu ve en az 4 yıl deneyimli 722 part-time öğretmen. 3. grup: Branşında yüksek lisans mezunu veya lisans mezunu ve en az 4 yıl deneyimli 579 part-time öğretmen.

  İSMEK kursları kaç yaş sınırı?

  Bu tür eğitim kurumlarından yararlanmak için zorunlu eğitim yaşını tamamlamış olmak gerekir. Bu sebeple İsmek yaş sınırı olup, 16 ve üzeri sınırlama olmaksızın herkese açıktır. 16 Yaşına giren herkes 70 yaşına kadar İsmek’te eğitime sunulan 348 branştan dilediği eğitimi seçerek ücretsiz faydalanmaya başlayabilir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector