Etwinning Okul Kaydı Nasıl Yapılır?

eTwinning ön kayıt sayfasına hoş geldiniz. Lütfen okulunuz ve kendiniz hakkındaki aşağıda bulunan bilgileri doldurunuz. Sistemde e-posta adresinizin doğrulanması için size bir e-posta gönderilecektir. Ön kaydınızı onayladıktan sonra kayıt işleminin ikinci bölümünü gerçekleştirebileceksiniz.

eTwinning okul başvurusu nasıl yapılır?

Okul yönetmeliklerinde İnternet Güvenliği konusunun ve eTwinning’in yer aldığıyla ile ilgili gerekli belgeleri ve bağlantıları yükleyin. Okul mevzuatına uygun olarak imzalanmış olan başvuruyu yükleyin ve son başvuru tarihinden önce formu gönderin. Yapılan başvuru, Ulusal Destek Kuruluşları tarafından incelenir.

eTwinning okul nasıl değiştirilir?

Okul değiştrirseniz, önce profilinizden okulunuzu devre dışı bırakabilir ve daha sonra eTwinning Live’de yer alan “Okul ekle” üzerine tıklayarak yeni bir okul bağlantısı oluşturabilirsiniz.

TwinSpace öğrenci nasıl giriş yapar?

Twinspace’e Nasıl Giriş Yapabilirim? 1- www.etwinning.net adresine gidiniz 2- Oturum aç düğmesine tıklayınız. 3- Açılan pencerede kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazınız.

eTwinning üye olunca ne olur?

Bir eTwinning Projesine kaydolduğumda ne olur? Projeniz aktif olur olmaz sizin projenize özel, diğer proje üyeleriyle ve öğrencilerle çevrimiçi çalışabileceğiniz bir alan olan ‘TwinSpace’ açılır. TwinSpace’e siz ve ortağınız yönetici olarak erişebilirsiniz.

Proje okul başvurusu nasıl yapılır?

Şartları taşıyan ve proje okulu olmak isteyen okulların başvuruları elektronik ortamda alınır. Başvurular içerisinden il millî eğitim müdürlüğü ve proje okulu belirleme komisyonunca uygun bulunanlar, komisyonun teklifi ve Bakanın onayı ile proje okulu olarak belirlenir.

eTwinning okul başvurusu ne zaman?

2021/2022 eTwinning Okulu Etiketi için yapılan başvurular şu anda devam etmektedir. Okulunuzun başvuru yapmaya uygun olduğunu bildiren bir e-posta aldınız mı? Tebrikler! Unutmayın: eTwinning Okulu Etiketini elde edebilmek için, başvurunuzu 8 Şubat 2021 tarihinden önce tamamlamanız ve göndermeniz gerekmektedir.

See also:  Izmir Datça Nasıl Gidilir?

eTwinning projesi nasıl silinir?

Verilerinizi eTwinning’ten silmek isterseniz, şu adresten Merkezi Destek Servisiyle iletişime geçebilirsiniz: [email protected]

Türkiye kaç yılında eTwinning e katılmıştır?

Ayrıca eTwinning ulusal düzeyde 43 Ulusal Destek Servisi tarafından desteklenmektedir. Ülkemiz eTwinning’e 2009 yılında dahil olmuştur. eTwinning Türkiye Ulusal Destek Servisi, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde faaliyet göstermektedir.

eTwinning okulu olmak ne demek?

eTwinning, Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) kullanımıyla okullar için destek, araç ve hizmetler sağlayarak Avrupa’daki okullar arası işbirliğini teşvik eder.

eTwinning proje kayıt belgesi nasıl alınır?

eTwinninge Kayıt

Anaokulundan ortaöğretim sonuna kadar, hem devlet okullarında hem de özel okullarda görev yapan tüm öğretmen ve idareciler eTwinning’e kayıt olabilirler. Ana sayfadaki “Oturum Aç veya Kaydol” butonuna tıkladığınızda açılan sayfadan ön kayıt işleminizi yapabilirsiniz.

eTwinning nasıl kullanılır?

eTwinning.net sitesine üye olduktan sonra siteye giriş yaparak “eTwinning Live” portalına giriş yapmanız gerekmektedir. eTwinning Live portalına giriş yaptıktan sonra artık proje başvuruları, ortak bulma, projeye katılma, okul ve kişisel bilgileri düzenleme gibi işlemleri buradan yapabilirsiniz.

eTwinning belgesi ne işe yarar?

ETwinning sertifikası ile birlikte sizinle aynı branşta faaliyet gösteren kişilerle tanışıp projeler geliştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra dünyanın her yerinden birçok kişi ile etkileşim kurup network ağınızı geliştirebilirsiniz. Bu sertifikayı almak çok kolaydır.

2022 eTwinning özel teması nedir?

2022 yılının eTwinning teması: Geleceğimiz Güzel, Sürdürülebilir, Birlikte: Okullar ve Yeni Avrupa Bauhaus Girişimi. eTwinning, 2022 yılında, öğretmenleri ve öğrencileri okullarını hayallerinde yeniden canlandırmaya ve öğrenme ortamlarını güzel ve sürdürülebilir kılan unsurlar üzerinde düşünmeye davet ediyor.

eTwinning proje Kurucusu ne yapar?

Projenin kurucu ortakları, otomatik olarak TwinSpace’in yöneticileridir. Projenize üye olarak katılan her öğretmen aynı zamanda TwinSpace’e de erişim hakkı elde ederler. Öğrenciler – ve hatta diğer öğretmenler ve ziyaretçiler– daha sonra TwinSpace’in üyeleri olmak için davet edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector