Contemporary Istanbul 2021 Ne Zaman?

Akbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek 15. Contemporary Istanbul, 3-6 Haziran 2021 genel ziyaret tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Salonları’nda ziyaretçiler ile bir araya geliyor.

Contemporary Istanbul 2021 ne zaman bitiyor?

Contemporary Istanbul,5-10 Ekim tarihleri arasında devam edecek. 5-6 Ekim tarihlerinde ön izleme günleri ile birlikte 10 Ekim Pazar akşamına kadar genel ziyaretçi programı ile yerli ve yabancı çağdaş sanat galerini bir araya getirecek.

Contemporary Istanbul ne zaman 2022?

Contemporary Istanbul, Akbank ana partnerliğinde Türkiye’deki çağdaş sanata odaklanan CI Bloom’u sanatseverler ile 10-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Tersane İstanbul’da bir araya getiriyor.

Contemporary Istanbul 2021 bilet ne kadar?

Bölgenin önde gelen çağdaş sanat fuarı Contemporaray Istanbul’un 15. edisyonu planlandığı tarihlerde hem fiziksel hem çevrimiçi olarak yapılacak olup; fuarın giriş fiyatları bu sene hafta arası ve hafta sonu, tam 120 TL, indirimli 80 TL olarak açıklandı.

Contemporary Istanbul 2021 nedir?

Contemporary Istanbul, tüm dünyada bilinen ve artık İstanbul’a, İstanbullulara ait olan bir markadır. Bir çağdaş sanat fuarı olmakla birlikte ülkemizdeki sanat pazarı ya da ortamının gelişmesi, sağlıklı büyümesi, nitelikli sanat üretiminin artması ve Türk çağdaş sanatının dünyada daha fazla izlenebilmesi çalışıyoruz.”

Contemporary ne zaman 2022?

17-18 September – Preview.

Contemporary giriş ne kadar?

Bölgenin önde gelen çağdaş sanat fuarı Contemporaray Istanbul’un 15. edisyonu Akbank ana sponsorluğunda planlandığı tarihlerde hem fiziksel hem çevrimiçi olarak yapılacak olup; fuarın giriş fiyatları bu sene hafta arası ve hafta sonu, tam 120 TL, indirimli 80 TL olarak açıklandı.

Ci Bloom nerede?

Contemporary Istanbul’un, Akbank ana partnerliğinde Türkiye’deki çağdaş sanata odaklanan yeni sanat fuarı “CI Bloom”, 10 – 11 Mayıs tarihlerinde ön izleme ve 12 – 15 Mayıs tarihleri arasında genel ziyaretçiye açık olarak Tersane İstanbul’da gerçekleşecek.

See also:  universite tercihleri nasil yapiliyor?

Contemporary kim düzenliyor?

Proje yönetimi Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından gerçekleştirilen, World Architecture Festival Awards 2019’un “Gelecek Projeleri” kategorisinde yer alan ve açılışı merakla beklenen Tersane İstanbul, Contemporary Istanbul için proje bitiş süresini öne çekerek, hedeflenen tarihten sekiz ay önce kapılarını açacak.

Contemporary Istanbul kimin?

Contemporary Istanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli:

Dünyada 21. Sanat fuarı olarak yaşamına 2006 yılında başlayan Contemporary Istanbul, bugün 300’den fazla fuarın içinde yoluna her yıl güçlenerek, değişerek ve bütün zorluklara rağmen başarı ile devam ediyor.

Contemporary Istanbul 2021 bilet nereden alınır?

– Alanda bilet satışı mobil uygulama üzerinden yapılacaktır. Satışlarda nakit ödeme kabul edilmemektedir, kredi kartı ile bilet satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. – Ziyaretçi kapasitesine ulaşıldığı zaman alana girişler için beklemeniz gerekebilir.

Contemporary Istanbul sergisi nerede?

Contemporary Istanbul, 14-19 Eylül 2021 tarihlerinde Haliç Tersanesi’nde düzenlenecek. Dört binayı ve açık alanları kapsayan fuar toplam 9.500 metrekare bir alana yayılacak.

Contemporary Istanbul’da neler var?

Contemporary Istanbul, 9 bin 500 metrekare kapalı ve 10 bin metrekare açık alanda 57 galeri ve kurumu, sanatçıları, koleksiyonerleri, uluslararası basını ve sanatseverleri Tersane İstanbul’da ağırlıyor.

Contemporary Istanbul ücreti ne kadar?

14 – 15 Aralık 2020’de VIP ön izleme, ardından 16 – 20 Aralık 2020 tarihleri arasında ise genel ziyarete açık olacak olan Contemporary Istanbul’un genel ziyaret günleri için biletler Biletix üzerinden satışa sunuldu. Fuarın giriş fiyatları bu sene hafta arası ve hafta sonu, tam 120 TL, indirimli 80 TL olarak açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector