Cnr Kitap Fuarı Istanbul Nerede?

Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi.

2022 CNR Kitap Fuarı nerede?

CNR EXPO Yeşilköy’de organize edilecek, 19 ülkeden 104 yayınevinin katılacağı fuarın bu yılki onur konuğu ise Prof. Dr. Semavi Eyice olacak. Fuarda ayrıca ana dili Arapça olan 9 ülkeden 85 yayınevi ‘Arap Ülkeleri Yayıncıları Özel Bölümü’nde yer alacak.

CNR Kitap Fuarı Hangi yayınevi?

Okurların merakla beklediği Türkiye’nin kitap fuarı haline dönüşen CNR Kitap Fuarı, Bilfen, Can, Ephesus, Kırmızı Beyaz, İşler, Turkuvaz ve Cumhuriyet’in aralarında bulunduğu yayınevinin katılımı ile gerçekleşiyor.

CNR Kitap Fuarı nasil gidilir?

Metrobus. Avcılar – Söğütlüçeşme Metrobüs hattı ile Ataköy – Şirinevler durağına ulaşıp, Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak ‘Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi’ istasyonunda inip Istanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.

CNR istanbul kitap fuarı ücretli mi?

4-Kitap fuarına giriş ücretli mi? Giriş öğrenci, öğretmen, çocuk, emekli ve engellilere ücretsizdir.

CNR Kitap Fuarı 2022 nasil gidilir?

Bağcılar, Güngören taraflarından gelecek olan ziyaretçilerin Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu durağında inmesi gerekiyor. Buradan M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun DTM-İstanbul Fuar Merkezi durağında indiğinizde CNR Expo Fuar Merkezi’ne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

CNR Kitap Fuarı 2022 saat kaça kadar açık?

Fuar Künyesi

Fuar Adı : 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı
Tarih : 29 Mart – 3 Nisan 2022
Yer : Yenikapı- Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi,
Fuar Alanı : 12.000 m2
Ziyaret Saatleri : 10.00 – 19.00

CNR Kitap Fuarı kaç TL?

Tek Günlük Geçerli Online Giriş Bileti 70 TL’dir.

CNR nasıl gidilir toplu taşıma?

Bakirköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden CNRExpo Fuar Merkezi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 31E, 76D, 79B, AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME, HS1, MR20.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A.
See also:  Göztepe Konya Maçı Hangi Kanalda?

CNR Expo hangi metro durağında?

Metro. Hacıosman – Yenikapı metrosu ile Havalimanı bağlantısını kullanarak ‘Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi’ istasyonunda inip CNR EXPO’ya gelebilirsiniz.

TÜYAP kitap fuarına metrobüsle nasıl gidilir?

Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’na Ulaşım

METROBÜS İle Söğütlüçeşme – Beylikdüzü hattını kullanarak fuar alanına ulaşabilirsiniz. Fuar merkezi Beylikdüzü son durakta bulunmaktadır. Tem otoyolu, Mahmutbey gişelerinden devam ederek, Bahçeşehir-Avcılar çıkışından ayrılınız.

Tüyap Fuarı ücretli mi?

TÜYAP GİRİŞ ÜCRETİ NE KADAR? Girişin öğrenci, öğretmen, çocuk, emekli ve engellilere ücretsiz olduğu fuarın giriş bedeli 10 TL’dir. Aynı biletle eş zamanlı düzenlenen ARTİST / İstanbul Sanat Fuarı’nı da ziyaret edebilirsinz. METROBÜS İle Söğütlüçeşme – Beylikdüzü hattını kullanarak fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Kitap Fuari ucuz mu?

Kesinlikle hayır! Fuar fiyatları kitap satan fiziksel mağazalara göre daha uygun olsa da sundukları fiyatlar “alışılmadık” derecede ucuz değil. Daha önceki “İnternetten Kitap Almak ya da Almamak” adlı yazımda belirtiğim gibi internetten kitap almak bize fuarlardaki fiyatların neredeyse aynısı sunuyor.

CNR Expo ücretli mi?

CNR Expo’ya giriş ücretleri alanda gerçekleşen fuar ya da etkinliğe göre farklılık göstermektedir. Örneğin 20-24 Eylül 2021 tarihinde gerçekleşecek 26. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı’nın tek günlük geçerli online giriş bilet fiyatı 80 Türk Lirası’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector