Bursa Yüksek Ihtisas Nilüfer Binası Nerede?

Adres: Fethiye, Dr. Mehmet Oktay Sk No:8, 16140 Nilüfer/Bursa Saatler: 24 saat açık Telefon: (0224) 270 82 00 Alo Randevu alma : 182 Bursa Yüksek İhtisas Nilüfer Ek Hizmet Binası Yol Tarifi Bursa Yüksek İhtisas Nilüfer Ek Hizmet Binası Hakkında Yapılan Yorumlar behcet koray – bir ay önce

Bursa Yüksek ihtisas hastanesinde hangi bölümler var?

 • Acil Tıp.
 • Adli Tıp.
 • Aile Hekimliği.
 • Cildiye.
 • Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dahiliye (İç Hastalıkları)
 • Enfeksiyon Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon.
 • Bursa Yüksek ihtisas Nilüfer ek binası hangi otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nilüfer Ek Binası yakınından geçiyor: 14/F, 14/N, 95, 95/B, B/36-C, B/36-M, B/46, H/2.

  Yuksek ihtisas Nilufer ek binasi hangi metro?

  Nilüfer Ek Binasına gitmek için Bursa şehrinde en yakın Bursaray metro istasyonuna gidip Büyük Organize istikametine giden Bursaray vagonlarına binilmelidir.Bağlarbaşı Esentepe metro istasyonunda indikten sonra FSM bulvarına doğru yaklaşık 800 metre yürüyerek Nilüfer Ek Hizmet binasına ulaşabilirsiniz.

  Bursa Yüksek ihtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi kaç yataklı?

  Bursa Şevket Yılmaz Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi 150 Yataklı (200 Yatak Kapasiteli) Kvc Bloğu İnşaatı Yapımı

  Şevket Yılmaz Hastanesi hangi bölümler var?

  Bursa Şevket Yılmaz Eğitim Araştırma Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 14 adet çocuk sağlığı ve

  Bursa Yüksek ihtisas Hastanesi ücretli mi?

  Ayrıca İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Şeker Bank, Vakıf Bankla anlaşmalıdır. Banka çalışanları hastanemize ücretli olarak başvurup, muayene işlemleri tamamlandıktan sonra taraflarına verilecek olan fatura ile ücretlerini kurumlarından tahsil etmektedirler.

  See also:  Antalya Iftar Ne Kadar Kaldı?

  Bursa Yüksek ihtisas Hastanesi hangi metro durağı?

  Yıldırım bölgesinde bulunan Yüksek İhtisas Hastanesi Metro İstasyonu konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Davutdede durak, Yıldırım içindeki Yüksek İhtisas Hastanesi Metro İstasyonu konumuna en yakındır.

  Rentıp hangi metro istasyonunda?

  Nilüfer bölgesinde bulunan Rentıp Yürüyüş Alanı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Bağlarbaşı Esentepe durak, Nilüfer içindeki Rentıp Yürüyüş Alanı konumuna en yakındır.

  Bursa Yüksek ihtisas Hastanesi kaç yılında yapıldı?

  S.B.Ü. BURSA YÜKSEK İHTİSAS E.A.H.

  2002 yılında SSK bünyesinde hastalarımıza hizmet vermeye başlayan hastanemiz, 2005 Yılında SSK Hastanelerinin Sağlık Bakanlığına bağlanması ile Devlet Hastanesi, 30 Aralık 2009 tarihinden itibaren ise Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak tescillenmiştir.

  Bursa Şehir Hastanesi kaç yataklı?

  Toplam 1.355 yatak kapasiteli 3 farklı hastaneyi kapsayan proje bünyesinde, 1.055 yatak kapasiteli Ana Hastane, 200 yatak kapasiteli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile 100 yatak kapasiteli Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi yer alıyor.

  Bursa Yüksek ihtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi mahallede?

  Hamamlıkızık Mahallesi Otobüs Duraklarından – Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) D/10 Otobüsleri ile gidebilirsiniz. Uludağ Üniversitesi Otobüs Duraklarından – Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) E/12 Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector