Bursa Otogardan Mudanyaya Nasıl Gidilir?

Mudanya’ya Şehirlerarası Otobüs ile Ulaşım Bursa Terminali’nde indikten sonra Mudanya ilçe merkezine F/1 hat numaralı otobüs ile gidebilirsiniz. Yolculuğunuz 45 dakikada sonlanacaktır. Tam yolcular için fiyat 5,5 TL iken indirimli bilet fiyatı 4,5 TL ve öğrenci bilet fiyatı 2,65 TL’dir.

Bursa terminalden Mudanya’ya otobüs var mı?

F/1 (Burulaş)

F/1 otobüs hattının ilk durağı Terminal Peron 6 olup son durağı Budo Mudanya İskelesi durağıdır. F/1 (Mudanya Budo İskelesi), her gün çalışıyor. Ek bilgi: F/1 hattında 42 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 45 dakika.

Bursa Mudanya otobüsleri nereden kalkıyor?

Bursa kent içinde bulunuyorsanız herhangi bir BursaRay istasyonu’ndan ‘Emek’ yazılı raylı sistemle Mudanya Minibüslerinin kalktığı Organize Sanayi İstasyonuna ve trenden inmeyip devam ettiğinizde 1M numaralı Sarı renkli belediye otobüslerinin kalktığı EMEK Belediye Otobüs durağına ulaşacaksınız.

Mudanya Bursa Otogar kaç dakika?

Mudanya – Bursa arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Mudanya – Bursa arası otobüs yolculuğu ortalama 15sa 25dk sürmektedir.

F1 saat kaçta Mudanya?

F/1 otobüs hattı (Terminal), Budo Mudanya İskelesi durağından başlayıp Şehirler Arası Otobüs Terminali durağına gidene kadar 45 duraklartan geçiyor. F/1 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 07:00’da çalışmaya başlıyor ve 22:45’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Bursa Mudanya hangi otobüs gider?

Mudanya konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

 • 1/M. Mudanya – Emek İstasyonu.
 • 2/GM. Güzelyalı – Mudanya.
 • 2/M. Güzelyalı Feribot İskelesi – Arnavutköy.
 • 2/MU. Mudanya – Ülkü Mahallesi.
 • 2/U. Mudanya BUDO İskelesi – Uludağ Üniversitesi.
 • Mudanya minibüsleri hangi metro durağı?

  Organize Sanayi Minibüs Durağı durak, Osmangazi içindeki mudanya minibusleri konumuna en yakındır.

  See also:  universite sinavi ne zaman 2019?

  Bursa Mudanya arası kaç para?

  Mudanya – Bursa arası minibüs ile yolculuk ortalama tam 3.5 – 4 TL, öğrenci 2.75 – 3 TL’dir. Mudanya – Güzelyalı arası yolculuk için minibüsler bulunmaktadır. Yolculuk ücretleri ortalama tam 2 – 3 TL, ÖĞRENCİ 1.5 – 2 TL’dir.

  Mudanya Feribotu nereden kalkıyor?

  Güzelyalı / Mudanya feribot seferleri olarak bilinen bu seferler haftanın her günü karşılıklı olarak devam etmektedir. Mudanya feribot seferleri kış tarifesinde karşılıklı olarak günde 2 defa yapılmaktadır. Pazar günleri hariç her sabah saat 07:30 ve akşam 17:30’da Yenikapı’dan hareket eder Mudanya feribotu.

  Mudanyadan terminale hangi otobüs gider?

  Mudanya F1 Terminal Otobüsü için Otobüs hatları

  Hat Adı Yön
  2/U Mudanya BUDO İskelesi – Uludağ Üniversitesi GÖRÜNTÜLE
  2/GM Güzelyalı GÖRÜNTÜLE
  104 Mudanya GÖRÜNTÜLE
  991 Eşkel GÖRÜNTÜLE

  Mudanya merkez arası kaç km?

  Bursa Mudanya Arası Kaç Km

  Bursa Mudanya Kaç Km 30 Km
  Bursa Mudanya Kaç Saat 26 Dakika
  Uçuş Mesafesi 26 Km
  Uçuş Süresi 4 Dakika

  Mudanya minibüsleri saat kaça kadar?

  ORGANIZE SANAYI – MUDANYA minibüs / dolmuş hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:50’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

  Güzelyalı otobüsleri nereden kalkıyor?

  1/GY (Burulaş)

  1/GY otobüs hattının ilk durağı Güzelyalı Feribot İskelesi olup son durağı Emek İstasyonu Peron 2 durağıdır. 1/GY (Emek İstasyonu), her gün çalışıyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector