Bursa Ido Cumalıkızık Nasıl Gidilir?

Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan şehir merkezine giden 16/İ, 17/D, 38 hatlı otobüsler veya BursaRay Metro 1 ve Metro 2 hatlarını kullanabilirsiniz. Buradan kalkan minibüs seferleri ile ortalama 40 dakikada Cumalıkızık’a ulaşabilirsiniz.
Bursa İDO İskelesi ise Güzelyalı’da yer alıyor ve Bursa şehir merkezine yaklaşık 30 km mesafede yer alıyor. Güzelyalı İskelesi’nden 1/GY Burulaş otobüsüne binerek Bursa şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Kent Meydanı durağında indikten sonra kısa bir yürüyüşle Cumalıkızık’a giden minibüslere ulaşabilirsiniz.

Bursa Cumalıkızık hangi otobüsle gidilir?

Bu Otobüs hatları Bursa Cumalıkızık Köyü yakınından geçiyor: 14/F, 14/L, 17/D, 18/İ, 2/E, 25, 6/F-D.

Cumalıkızık dolmuşları nereden kalkıyor?

Kent meydanı tarafından kalkıyor olabilir bu minibüsler. eğer merkezdeyseniz kent meydanına gidip sorabilirsiniz. kent meydanına ulaş sonra herhangi birine cumalıkızık dolmuşunu sor.200 metre ileride dolmuşla cumalıkıza ulaşabilirsin.

Cumali Kaziga nasil gidilir?

Bursa İDO iskelesi Güzelyalı’da yer almaktadır. Güzelyalı şehir merkezine 30 km uzaklıktadır. Güzelyalı iskelesine ulaştıktan sonra 1 GY Burulaş otobüslerine binerek şehir merkezine gidilebilir. Buradan Cumalıkızık minibüslerine binilerek köye ulaşılabilir.

Cumalıkızık Bursa arası kaç km?

Bursa Cumalıkızık arası 12 kilometre doğuda ve ortalama 20 dakika, İstanbul Cumalıkızık arası 168 kilometre ve aşağı yukarı 2 saat 20 dakika mesafede.

Cumalıkızık hangi dolmuş gider?

Bursa bölgesinde Cumalıkızık için Otobüs hatları

Hat Adı Yön
D/8-A Siteler – Değirmenönü (Aral Tesisleri) GÖRÜNTÜLE
D/10 Hamamlıkızık – Atatürk Caddesi GÖRÜNTÜLE
91 Terminal – Kestel GÖRÜNTÜLE
91/G Terminal – Gürsu GÖRÜNTÜLE

Bursa minibüsler saat kaçta bitiyor?

DEMIRTAŞ – KENT MEYDANI minibüs / dolmuş hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:45’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Cumalıkızık nasıl bir yer?

Cumalıkızık, Bursa ilinin Yıldırım ilçesine bağlı, Uludağ’ın eteklerinde kurulmuş beş “Kızık” köyünden biridir. 1300’lü yıllarda bir vakıf köyü olarak kurulmuş ve tarihi dokusu çok iyi korunmuştur. Uludağ’ın etekleri ile vadiler arasında sıkışıp kalan köylere yörede “Kızık” adı verilmiştir.

See also:  Okul Puanını Nasıl Öğrenebilirim?

D10 nereden kalkıyor?

D/10 Hattı

D/10 otobüs (Hamamlıkızık – Atatürk Caddesi / Ring) hattı, Hamamlıkızık Merkez durağından kalkan 85 duraklı RİNG çalışan bir hattır.

Cumali Kizikta hangi diziler var?

Bursa’nın şirin köyü

Köyün dokusu sebebiyle Kınalı Kar dizisi öncesinde, Kurtuluş Savaşı’nı anlatan Kurtuluş dizisi ile Osmanlı Devleti’nin ilk yıllarını konu alan Kuruluş dizisi de mekân olarak Cumalıkızık’ı seçmişlerdi.

Mudanyaya otobüsle nasıl gidilir?

Şehirlerarası otobüs ile Mudanya ilçesine gitmek isteyen yolcular Mudanya Otogarı’nı değil; Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni de tercih edebilirler. Bursa Terminali’nde indikten sonra Mudanya ilçe merkezine F/1 hat numaralı otobüs ile gidebilirsiniz. Yolculuğunuz 45 dakikada sonlanacaktır.

Mudanya’dan Gölyazı ya nasıl gidilir?

Ayrıca Bursa Mudanya’ya İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) veya Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) vasıtası ile ulaştıktan sonra Bursa merkeze gidip, buradan minibüs veya 5G adlı otobüs hattıyla Gölyazı’ya ulaşmak mümkündür.

Cumalıkızıkta Nerede ne yenir?

Aramayı Cumalıkızık bölgesi ile sınırlandırın.

 • Otantik Kahvaltı Evi. 8 yorumŞu Anda Açık.
 • Kızık Sofrası 10 yorumŞu Anda Açık.
 • Sultan Gözleme Evi. 11 yorum.
 • Hacı Arif Osmanlı Sofrası 2 yorum.
 • Mihriban Gözleme Evi. 5 yorumŞu Anda Açık.
 • Kınalıkar Bulanlar Konak.
 • Nida-i İkram Kahvaltı Ve Gözleme Evi.
 • Kiraz Bahçesi.
 • Uludağ Bursa merkez arası kaç kilometre?

  Uludağ aynı zamanda Anadolu bölgesinde buzul devri izlerinin ilk bulunduğu yer olmasıyla oldukça dikkat çekiyor. 1933’de kış turizminin resmi olarak başladığı bu bölge Bursa’ya yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

  Bursa kaç saat sürüyor?

  İstanbul ve Bursa arasının kaç kilometre olduğu ve araçla yolun kaç saate katedildiği, İstanbul Bursa arasının uçakla kaç saat sürdüğü ve yol haritası

  İstanbul Bursa Arası

  Taşıt Otomobil Otobüs
  Mesafe 154 km 160 km
  Süre 2 sa. 3 dk. 2 sa. 45 dk.
  Başlangıç Yenikapı Esenler Otogar
  Varış Bursa Merkez Bursa Otogar

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector