Bursa Feribot Nereye Gidiyor?

İstanbul Bursa feribot seferleri; Bursa-Yenikapı-Kadıköy, Bursa-Armutlu-Yenikapı-Kadıköy – Bursa ve Bursa-Yenikapı hatları ile İDO tarafından düzenlenmektedir. Büyükçekmece – Mudanya Bursa arası feribot seferleri yaz aylarında yapılmaktadır.

İDO Bursada nerede duruyor?

İDO Bursa İskelesi, Mudanya’da bulunan Eğitim Mahallesi, Burgaz Caddesi üzerinde yer alıyor. Mudanya’da en fazla ziyaret edilen yerlerden biri olan İDO Bursa İskelesi, merkezi konumu sayesinde kolayca bulunabilmektedir.

İstanbul Bursa deniz otobüsü nereden kalkar?

BUDO’nun düzenlediği Bursa – İstanbul deniz otobüsü seferleri, Büyükçekmece ve Eminönü/Sirkeci iskelelerinden yapılmaktadır. 1 saat 50 dakika süren yolculuğun varış noktası Mudanya Deniz Otobüsü İskelesi’dir.

Kadıköy Bursa feribotu nereden kalkıyor?

İDO Kadıköy İskelesi, konum olarak Caferağa mahallesinde yer alıyor. Ancak tarif etmek için ise genellikle tarihi balon kullanılmaktadır. Kadıköy’ün eski simgelerinden olan balonun yanında bulunan İDO Kadıköy Terminali’ne, merkezi konumu sayesinde rahatça ulaşılabilir.

Yenikapı Bursa feribot kaç para?

Araç içi yolcu fiyatları da sabit bir fiyat belirlendi. Yenikapı – Bursa araç geçişi 69 TL araç içi yolcu 15 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Siz de bu indirimlerden yararlanmak için yenikapı ido bileti sayfamızdan seferleri sorgulayabilirsiniz.

BUDO Bursa nereden kalkıyor?

BUDO Mudanya İskelesi konumuna en yakın duraklar: İpar Cd. 3 140 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. Mudanya Ptt 160 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. İpar Cd. 2 280 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesinde.

Bursa İstanbul feribot çalışıyor mu?

İstanbul ve Bursa illeri arasında doğrudan deniz ulaşımı bulunmaktadır. Deniz ulaşımı feribot ve deniz otobüsleri ile sağlanmaktadır. İstanbul Bursa Feribot seferlerini iki büyük firma olan İDO ve BUDO düzenlemektedir.

İstanbul İDO nereden kalkıyor?

İDO Yenikapı İskele adresi; Katip Kasım Mahallesi, Kennedy Caddesi üzerinde yer alıyor. İskelenin yerini kolaylıkla tarif etmek için, genellikle M1 ve M2 Metro ve Marmaray hatlarının çıkışı kullanılıyor. Metro çıkışından İDO Yenikapı Terminali’ne 5-6 dakikalık bir yürüyüş ile ulaşabilirsiniz.

See also:  e kurs ne zamana kadar?

İstanbul Mudanya Feribot nereden kalkıyor?

Pazar günleri hariç her sabah saat 07:30 ve akşam 17:30’da Yenikapı’dan hareket eder Mudanya feribotu.

İDO kalkıyor mu?

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), İçişleri Bakanlığının ‘Kısmi Kapanma’ konulu genelgesi doğrultusunda, hafta içi seferlerine 05.00 ile 19.00 saatleri arasında devam edeceğini duyurdu.

Kadıköy Bursa Ido ne kadar sürer?

Kadıköy – Yenikapı – Bursa Feribot Seferleri Hakkında

İstanbul Kadıköy ve Bursa güzergahları arasında karşılıklı olarak deniz otobüsü seferleri yapılmaktadır. Yolculuk süresi ortalama 95 dakikadır.

Bursa İstanbul deniz otobüsü kaç para?

Bursa Güzelyalı – Yenikapı İDO Fiyat Listesi.
Yolcu Tipi Tek Yön Farklı Gün Gidiş – Dönüş
Yetişkin 39 TL 78 TL
Çocuk 35 TL 70 TL
Bebek (0-2) 0 TL 0 TL

İDO arabalı vapur kaç TL?

Tam yolcu bileti 15 TL, İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 7.67 TL öğrenci ise 3.74 TL’dir. Sosyal ve indirimli2 İstanbul Kartı olan yolcular ise Sirkeci – Harem arabalı vapurunu 5.49 TL’ye kullanabilmektedirler.

Bursa Yenikapı feribot ne kadar sürüyor?

Yenikapı Bursa feribot seferleri yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir. İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

İDO Arabali ne kadar?

Otomobil-Minivan-Jeep 130 TL, Minibüs-Midibüs-Kamyonet 195 TL, Kamyon-Otobüs 260 TL, Dorseli Çekiciler ve 4-5 Akslı Tırlar 380 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector