Bursa Dan Istanbula Nasıl Gidilir?

İstanbul – Bursa arası seyahat edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.

Bursadan istanbula nasıl?

Özel aracınız ile birlikte İstanbul’dan Bursa’ya gitmek istediğinizde O-4 ve Gebze – Orhangazi – İzmir Otoyolları üzerinden yaklaşık olarak 155 kilometre gitmeniz gerekecektir. Yolculuğunuz ortalama olarak 2 saat 50 dakikalık bir sürede sonlanacaktır.

Istanbul Bursa karayolu ile nasıl gidilir?

İstanbuldan Bursaya Nasıl Gidilir

Otobüsle Bursaya gitmek isterseniz Esenler otogarından Bursa’ya kalkan otobüslere binebilirsiniz. Otobüs haricinde kullanabileceğiniz ve daha hızlı bir şekilde İstanbuldan Bursaya gidebileceğiniz farklı alternatif yol ise İDOdur.

Istanbul Bursa feribot kaç saat sürüyor?

Bursa İstanbul arası İDO seferleri hızlı feribot ile 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Istanbul Bursa nilüfer nasıl gidilir?

İstanbul’dan Nilüfer’e özel aracınız ile gitmek istediğinizde tercih edebileceğiniz yol Gebze – Orhangazi – İzmir Otoyolu ve O – 5 olabilmektedir. 2 saat 30 dakikalık yolculuğunuz 175 km sonra sonlanacaktır. İstanbul’dan Bursa’ya şehirlerarası otobüs seçeneği ile de gidebilmek mümkündür.

Bursaya arabasız nasıl gidilir?

Eğer İstanbul’dan Bursa’ya arabasız ulaşım sağlıyor olacaksanız ya yukarıda söz ettiğimiz İdo feribotlarından birini değerlendirebilir (bu arada İdo’nun Beşiktaş ve Kadıköy’den Bursa’ya giden arabasız deniz otobüsleri de var yanlış bilmiyorsak) ya da Eminönü veya Büyükçekmece’den kalkan Bursa deniz otobüsünü yani BUDO’

İstanbul Bursa hangi yoldan gidilir?

Istanbuldan bursaya hangi yoldan gidilir? İstanbul’dan İzmit yolunu takip ederek Yalova–Bursa yolundan ilerleyerek Bursa’ya ulaşmak mümkündür. Bu güzergah üzerinde dilerseniz arabalı vapuru kullanabilir, dilerseniz de Osmangazi Köprüsü’nden ücretli geçiş yaparak direkt Bursa sınırlarına giriş yapabilirsiniz.

See also:  E Okul Vbs Ye Nasıl Girilir?

İstanbul Bursa arası karadan kaç km?

İstanbul Bursa arası yolculuklarda kullanılacak 4 farklı güzergah bulunurken bunlardan feribot 177 kilometre, eski karayolu, D100, 0-5 ve 0-4 üzerinden Osmangazi Köprüsü ile 150 km, ücretli yol kullanmadan Gebze Otoyolu ve İzmit üzerinden ise 242 kilometredir.

İstanbul Bursa eski yol kaç km?

Tercih edilecek yollara göre mesafeler şu şekilde; Feribot ile 177 km. Eski kara yolu, 0-5 ve O-4 üzerinden 155 km (Osmangazi Köprüsü ile)

Bursa Yenikapı feribot kaç saat sürüyor?

Yenikapı Bursa feribot seferleri yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir. İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

İstanbul Bursa arası ne kadar sürer?

İstanbul – Bursa arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 50 dakika sürmektedir.

İstanbul Bursa Osmangazi Köprüsü ile kaç saat?

İstanbul’dan Bursa’ya hız limitlerinde 1 saat 15 dakikada gidebilirsiniz.

Bursa Nilüfere hangi metro gider?

Bu Metro hatları Nilüfer Metro İstasyonu yakınından geçiyor: 2, 3.

Nilüfer Turizm neden battı?

Kaçak işadamı Hüseyin Kayapalı’nın sahibi olduğu Nilüfer Turizm, trilyonları bulan borç ve hacizler nedeniyle göz göre göre batıyor. Otobüsleri terminallere sokulmayan, ödeme yapılmadığı için araçları servise alınmayan, 850 çalışanına 3 aydır maaşları ödenmeyen firmayı almak için sektörden iki rakip şirket talip oldu.

Nilüfer Turizm nereye gidiyor?

Nilüfer Turizm otobüs firmasının bugün, “İstanbul, Bursa, Edirne, İzmir, Ankara, Antalya, Silivri, İstanbul, Adana, Denizli, Afyon, Aksaray, Alanya, Antalya, Aliağa, İzmir, Aydın, Balıkesir, Kırklareli, Bodrum, Muğla, Bucak, Burdur, Didim, Aydın, Düziçi, Osmaniye, Eskişehir, Bandırma, Karacabey, Fethiye, Gebze, Kocaeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector