Bursa Botanik Park Hangi Otobüs Gider?

Bu Otobüs hatları botanik park otobüs duragı yakınından geçiyor: 43/A, 92, 93, 95, 97/F.

Botanik Park hangi durakta?

Metrobüs ya da otobüsle ulaşmak isterseniz, incirli durağında ineceksiniz. Metro çıkışından üst yoldan karşıya geçip yaklaşık 100 Metre yürüdükten sonra Bakırköy Botanik Parka ulaşabilirsiniz.

Bursa Hayvanat Bahçesi hangi otobüs gider?

Bursa Hayvana Bahçesi’ne şehir merkezinden 35/A, 15, 15/E numaralı otobüsler ile kapının önüne kadar gidebilirsiniz. Ayrıca, kent meydanından Soğanlı-Botanik Park minibüsleri ile yürüme mesafesinde. Şehrin Batı bölümünden ise Terminal otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Botanik Park Bursa hangi metro durağı?

Osmangazi bölgesinde bulunan Soğanlı Botanik Parkı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Bursaspor / Acemler durak, Osmangazi içindeki Soğanlı Botanik Parkı konumuna en yakındır.

Botanik parka giriş ücretli mi?

Bakırköy Botanik Parka Giriş Ücretsizdir. Parkın yanında bulunan özel otoparkı mevcuttur. Buraya da ücretsiz olarak araçlarınızı park edebilirsiniz.

Bakırköy Botanik Park hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstanbul/Bakırköy Botanik Park yakınından geçiyor: 72T, 94Y, 98H, BN1.

Bakırköy Botanik Park ücreti ne kadar?

Buraya giriş tamamen ücretsiz. Ayrıca araçla gelmek isteyenlere de güzel bir haberimiz daha var. Parkın girişinde bulunan açık otoparktan da ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Bursa Hayvanat Bahçesi hangi durakta?

Bursa Zoo durak, Osmangazi içindeki Bursa Hayvanat Bahçesi konumuna en yakındır.

Botanik Hayvanat bahçesi hangi Otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Hayvanat Bahçesi İç Yolu yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Hayvanat Bahçesi İç Yolu yakınından geçiyor: 15, 15/H, 43/A.

Bursa Hayvanat Bahçesi hangi semtte?

Hayvanat Bahçesi, Bursa ilinin Osmangazi ilçe sınırlarında bulunan, Hayvanat Bahçesi’nde 55 türde 500 hayvan yaşamaktadır. Belgesellerde görebileceğiniz hayvan türlerini doğayla iç içe zevkli ve eğlenceli kültür turuyla, çoluk çocuk ailece gidilebilecek güzel bir yerdir.

See also:  Bursa Hangi Partinin?

Bursa Botanik Parkta neler yapılır?

Bursa Botanik Parkı, İzmir-İstanbul yolu üzerinde Bursa Hayvanat Bahçesi’nin bitişiğinde. Koşu ve yürüyüş yolları, spor alanları, bisiklet parkurları, çocuk oyun, otomobil pisti, spor aletleri gibi etkinlik alanlarının yanısıra, pastane, Cafe ve restoran gibi oturup yiyebileceğiniz yerlerde bulunuyor.

Botanik nasıl gidilir?

Bursa’nın şehir merkezinden botanik parka ulaşmak oldukça kolaydır. Şehir merkezinden kalkış yapan 35-A ve 15/15-E numaralı otobüsler botanik parkına gidiyor. Ayrıca parka minibüs seferleri de düzenleniyor. Terminal üzerinden de botanik parka giden minibüsleri kullanarak parka ulaşmak oldukça kolaydır.

Bakırköy Botanik Park piknik yapılır mı?

Bakırköy Botanik Parkı Hakkında Bilgiler

Şehrin ortasında yemyeşil bir vaha olan bu parkın en güzel yanı da yemyeşil ağaçlar altında piknik yapma imkanı sunuyor olması, tabii parkta mangal yakılmasına izin verilmiyor. Dilerseniz kendi kahvaltılıklarınızı getirerek de güzel bir hafta sonu kahvaltısı yapabilirsiniz.

Bursa Botanik Park ne kadar?

Bursa şehir merkezine yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Bursa batı yakın çevre yolunda Hayvanat Bahçesi’nin bitişiğinde yer alıyor. Parka giriş sırasında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Bursa Hayvanat Bahçesi giriş ücreti ne kadar?

Yetişkinler için giriş ücreti 9 TL olan hayvanat bahçesinde öğrenci giriş ücreti ise 3 TL’dir. Ancak eğitim ve öğretim döneminde öğretmenler eşliğinde Bursa Hayvanat Bahçesine ziyaret yapan öğrencilerden giriş için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector