Bir Zamanlar Istanbul Nerede?

Vialand sizi unutulmaz bir eski İstanbul gezintisine bekliyor. Burası, romanlarda okuduğumuz, siyah beyaz filmlerde seyrettiğimiz eski, nostalji dolu İstanbul’u özleyenler için

Vialand nerede hangi semtte?

Vialand Tema Park – Eyüp / İstanbul.

Vialand giriş ücretleri ne kadar?

Giriş Ücretleri (2021)

Giriş Tarifesi Giriş Ücreti
Jungle Park 15 TL
Zindan 12 TL
Safari 12 TL
İsfanbul Yıllık Kart 399 TL

Vialand Hangi şehirde?

İstanbul ilinin Eyüpsultan ve Gaziosmanpaşa ilçelerinin kesişim noktası üzerinde yer alan park, 26 Mayıs 2013 tarihinde dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından resmen hizmete açıldı. Vialand’da tema parka ek olarak alışveriş merkezi ve otel de yer almaktadır.

Vialand’da ne yapılır?

Vialand nefeskesen, Saray Salıncağı,Vialand roller coaster, 360, Viking, Adalet Kulesi, Zıp Zıp Kanguru, Bir Zamanlar İstanbul, Bulut Ekspresi, Çarpışan Arabalar, Cesur Sürücüler, Mini Kule, Uçan Çocuklar, Angry Birds Çılgın Yolculuk, Sihirli Oda, Ice Age, Atlı Karınca, Çılgın Nehir, Jet Ski, Kahraman İtfaiyeciler,

Isfanbul tema park kaç TL?

Vialand Tema Park giriş ücreti yetişkin için 219 TL, Çocuk (4-14 Yaş) 219 TL ve 0-3 yaş ise ücretsiz. Ayrıca Jungle Park bilet fiyatı ise 49 TL. Zindan, JunglePark ve Safari bölümü üçlü bilet 69 TL’dir.

Vialand kaç yaş üstü?

Bu adrenalin deposu olan üniteye 13 yaş üstü çoğu insan katılabilir. Ancak 13 yaş üstü olma sınırın yanında bir boy sınırı vardır. Vialand Nefeskesen boy sınırı ise 140 cm ile sınırlıdır. Yani bu boy sınırının altında kalanların üniteye binmesi doğru değildir.

Vialand kac tl 2022?

Vialand Giriş Ücretleri 2022

Kartın ücreti yıllık 499 TL. Yes Club Kart sahibi olanlar yıl boyu başka Vialand giriş ücreti ödemiyor. Tema park içindeki konserlere de ücretsiz katılabiliyor. Kartın yenileme ücreti ise 319 TL.

See also:  Arabam Nereye Çekildi Izmir?

Vialand günlük bilet nedir?

1. Vialand Tema Park günlük giriş biletleriyle, park içindeki bütün ünitelerden gün boyunca faydalanabilirsiniz. Panayır oyunları, Kurutucu, Hediyelik Eşya, Yeme & İçme ve Fotoğraf Servisi bilet fiyatına dahil olmayıp, ayrı ücrete tabidir.

Vialand kaç yaşa kadar ücretsiz?

İşte tüm detaylar İsfanbul (Vialand) tema parkı güncel giriş ücretleri aşağıdaki gibidir: Yetişkin (+15) : 269 TL yerine 99.99 TL. Çocuk (+3): 269 TL yerine 99.99 TL. Bebek: Ücretsiz.

Nefes kesen nerede?

Dünyanın dört bir yanından, herkes onun için sırada bekliyor! O eşi benzeri olmayan bir adrenalin deneyimiyle seni Türkiye’nin ilk tema parkı Vialand’da bekliyor.

Vialand bileti nereden alınır?

1. Kampanyalı biletler sadece www.vialand.com’dan satılmaktadır.

Türkiye’nin en büyük tema parkı nerede?

İstanbul Avrupa yakasında Eyüp’te yaklaşık 100 futbol sahası büyüklüğünde 600 dönümlük bir arazide kurulu eğlence ve yaşam merkezi olan Isfanbul Tema Park, temalı parkı, alışveriş caddelerinden oluşan AVM’si, konsept mağazaları ve büyük etkinlik alanları ile Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk temalı parkı olarak

Isfanbul kaç yaş için?

13. Refakatçiler beraberindeki kişilerden sorumludurlar ve 15 yaşından küçük ziyaretçilerin parka tek başına girmelerine izin verilmez. 15 yaşından küçük bir ziyaretçinin refakatçisi 18 (on sekiz) yaşından küçük olamaz. 14. Eğlence alanındaki, 1 yaşından küçük çocuklar, tren dışında hiçbir eğlence aletine binemezler.

Vialand Tema Park doğum gününde ücretsiz mi?

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı Vialand, doğum günü olan ziyaretçilerini ücretsiz ağırlıyor. Vialand gişelerinden ya da www.vialand.com adresindeki doğum günü formunu doldurarak, doğum gününde kimliği ile gelen tüm misafirler, Vialand Tema Park’a ücretsiz giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector