Binbin Antalya Ne Kadar?

Uygulamada yer alan haritayı kullanarak sana en yakın BinBin’i bul. Mevcutta hizmet verdiğimiz iller arasında İstanbul, İzmir, Konya, Kayseri, Samsun, Eskişehir, Antalya, Kocaeli, Bursa, Adana, Gaziantep, Trabzon, Diyarbakır ve Sakarya bulunmaktadır. Güncel ücretlendirme açılışta 1,99 TL, dakika başına ise 1,49 TL’dir.

BinBin dakikası kaç TL 2022?

2022 yılı Nisan ayı itibarıyla Bin Bin açılış fiyatı 1,99 TL. BinBin dakika ücreti ise 1,29 TL’dir. Bin Bin rezervasyon ücreti dakika başına 0,49 TL’dir.

BinBin 10 dk ne kadar?

Bazı üniversitelerde kullanımı yaygın olan uygulamada açılış ücreti 1 TL ve 1,75 TL arası değişiyor. Farklı bölgelere göre değişen dakika başına ücret ise 0,50 TL veya 0,55 TL’dir. 10 dakikalık bir BinBin yolculuğunun fiyatı ise 6 TL ile 10 TL arasındadır.

BinBin kaç TL Alanya?

‘Bin bin’ adı şirkete ait olan elektrikli scooterlar Alanya’da ağaç ve direklere kilitlenmiş halde görüldü. 2 TL’den açılış fiyatı ile başlayan ve dakikası 1.19 TL olan elektrikli scooterlara telefon üzerindeki bir uygulama üzerinden ulaşılıyor. Esnaf ve vatandaşlar, ‘İzin almadan her yere kilitliyorlar.

BinBin kaç km hızla gider?

Binbin Hız Sınırı Sorunu

Burada binbin Scooter’ın azami hızı 18 km/s ama farklı illerde azami hız 25 km/s bu sorunun düzeltilmesi istiyorum. Eskiden binmeyi çok seviyordum ama bu hız sınırlandırılması tüm hevesimi kaçırdı ve bu sınırlandırma diğer illerde yok neden burda var.

BinBin dk başı kaç TL?

Binbin’in açılış ücreti ve dakika ücreti

İlk etapta İstanbul Havalimanı ve üniversite kampüslerinde hizmet vermeye başlayan Binbin, şu an ise ülkemizin pek çok noktasında aktif olarak kullanılabiliyor. Pazarın önemli oyuncuları arasında yer alan Binbin’in açılışı ücreti 1,99, dakika başına ücreti ise 1,29 TL.

See also:  Antalya Havalimanı Olimpos Nasıl Gidilir?

BinBin dk sı ne kadar?

Trafik çilesini keyife dönüştürmek isteyenlerin kullanmak istedği BinBin Scooter ücretleri belli oldu. 2022 yılında son güncelleme ile BinBin açılışta 1,99 TL ücret ödemek gerekiyor. Ardından dakika başına ise 1,29 TL ücretlendirme yapılıyor.

Martı mı daha ucuz BinBin mi?

pratikte martı daha kolay ve kullanım alanı daha geniş. yani okul dışı kullanım mevcut. ancak binbin de güzel ve fiyat olarak martı’dan daha uygun.

Elektrikli scooter dakikası ne kadar?

Martı elektrikli scooter kiralama 1,99 TL’den başlıyor ve kullandığınız her bir dakika için 1,49 TL olarak ücretlendiriliyor. Buna göre 5 dakika Martı kullanacak olan biri toplamda 7.45 TL gibi bir üccret ödemesi yapar.

Martı 1 saat ne kadar?

Martı saati kaç TL? Yapılan son zamla birlikte martı başlangıç ücreti 1,99 TL’dir. 1 dakikası 1,49 TL olup, 1 saatlik ücreti 89,40 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

BinBin ödeme nasıl yapılır?

BİNBİN, ücretleri KULLANICI’dan (kredi kartı, ön ödemeli kart veya herhangi kabul edilen başka bir ödeme yöntemiyle) işbu Sözleşme’de tanımlandığı üzere tahsil eder.

Elektrikli scooter kaç km yol gider?

Elektrikli Bisikletlerin Motor Gücü

Netleştirmek gerekirse; 500 Watt motor gücü olan bir elektrikli bisiklet ortalama aşağı yukarı 25 km yol gidebiliyorken, 1200-1500 Watt arası motor gücü olan bir elektrikli bisiklet yaklaşık 40 ile 50 km arası yol gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector