Beylikdüzü Ilçe Milli Eğitim Müdürü Kim?

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yafes Bakırcı’nın yeni yıl mesajı. İlçemiz Gürpınar 75. yıl Cumhuriyet Ortaokulunda Özel Eğitim Sınıfı açıldı. Bağışçımız Meral Kaya tarafından yaptırılan Özel Eğitim Sınıfının açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yafes Bakırcı ve okul idarecileri katıldı.

Kimler ilçe milli eğitim müdürü olabilir?

‘(1) İlçe milli eğitim müdürü kadrolarına; öğretmenlikte adaylığı kaldırılmış olmak kaydıyla, yazılı veya yazılı ve sözlü sınavını kazanarak şube müdürü kadrolarına atananlardan en az iki yıl şube müdürü olarak görev yapmış olanlar arasından atama yapılır.’

Şile ilçe milli eğitim müdürü kim?

Okan AYHAN – İlçe Millî Eğitim Müdürü

Istanbul Milli Eğitim müdür?

Ömer Faruk Yelkenci’nin yerine Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı getirildi.

Nasıl ilçe milli eğitim Müdürü Olunur?

Görüleceği üzere, MEB il müdürü ve il müdür yardımcılığına yapılacak atamalarda herhangi bir kısıtlayıcı hükme yer verilmemiştir. Yani 657 sayılı Kanun’un 68/B maddesinde belirtilen 4 yıllık üniversite mezunu olan ve 10 yıllık hizmeti bulunan bir memur MEB İl Müdürü veya İl Müdür Yardımcısı olarak atanabilir.

Ilçe milli eğitim müdürü nasıl olunur?

– İlçe milli eğitim müdürü kadrosuna atanacaklarda; yazılı veya yazılı ve sözlü sınavı kazanarak atanmış olmaları, eğitim kurumu müdürlüğü görevinde en az dört yıl, şube müdürü kadrosunda en az iki yıl ya da bu fıkrada sayılan görev ve kadrolarda toplam dört yıldan az olmamak üzere asaleten görev yapmış ve

Milli Eğitim Bakanlığı müdür?

Personel İletişim Listesi

GENEL MÜDÜR
Ad Soyad Görev Telefon
Dr. Bekir KUL Millî Eğitim Uzmanı 413 15 79
Dr. Melih Mustafa HABAN Şube Müdürü 413 15 79
Sevcan DEMİR Şube Müdürü 413 15 04
See also:  Izmir Otogardan Torbalı Ya Nasıl Gidilir?

Levent Yazıcı Kimdir Biyografisi?

1988’de Erzurum Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği alanından mezun oldu. İstanbul’da Eğitim Müfettişleri Başkanlığı görevini yürütürken 2012 yılında Tokat’a İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. 2012-2018 yılları arasında Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yaptı.

Istanbul il milli eğitim müdürü değişti mi?

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUKun özel kalemi iken Hamza AYDOĞDUdan boşalan yere Ömer İNAN görevlendirilmişti. Ömer İNAN kadro alamamıştı. Ömer İNAN görevden alındı.

Ilçe milli eğitim müdürü ne kadar maaş alıyor?

Kariyerinde Maaşlar

EN DÜŞÜK ORTALAMA
Eğitim Müdür Yardımcısı 7.630 11.200

Müdürü nasıl olunur?

Devlet okulunda müdür olmak için üniversitelerin eğitim fakültelerinden 4 yıllık lisans derecesi ile mezun olmak gerekir. Ayrıca okul müdürü olmak için başvuru sırasında kadrolu öğretmen olmak gerekir. Özel okulda müdür olmak için de resmi ve ya özel kurumlarda en az iki yıl öğretmenlik yapmış olmak lazım.

Öğretmenler milli eğitim müdürü olabilir mi?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği ile Görevde Yükselme Yönetmeliği’nde değişiklik yaptı. Buna göre, öğretmenler artık gerekli yeterlikleri sağladıktan sonra şube müdürü, ilçe milli eğitim müdürü, il müdür yardımcısı, il milli eğitim müdürü olabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector