Antalya Sağlık Çalışanlarına Otobüs Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

tarafından işletilen resmi plakalı toplu taşıma araçları ile hafif raylı sistem araçlarından (Antray, Nostalji Tramvay) 30.06.2022 tarihine kadar ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Antalya ulaşım Sağlıkçılara ücretsiz mi?

Antalya’da sağlık çalışanları toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz faydalanacak. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatı ile, sağlık çalışanları personel kartlarını göstererek Büyükşehir Belediyesine ait resmi plakalı araçlar ile raylı sistemden ücretsiz yararlanabilecek.

Sağlıkçılara ücretsiz ulaşım ne zamana kadar geçerli 2022?

SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN ÜCRETSİZ ULAŞIM SÜRESİ 30 HAZİRAN 2022 TARİHİNE KADAR UZADI.

Sağlık çalışanlarına ücretsiz toplu taşıma ne zamana kadar?

RESMİ GAZETE’DE YAYIMLANMIŞTI

Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek.

Sağlık çalışanı ücretsiz ulaşım uzatılacak mı?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun önerisiyle meclise gelen ve Türkiye’de ilk olarak başlatılan sağlık çalışanlarının toplu taşıma araçlarını ve İSPARK’a ait otoparkları ücretiz kullanabilmesi uygulaması, 30 Haziran 2021’e kadar uzatıldı.

Antalya Vf02 kalktı mı?

Antalya Büyükşehir Belediyesi Vf02 Hattı Kaldırılmış

Antalya toplu taşıma kimlere ücretsiz?

65 Yaş ve Engelliye Ücretsiz Ulaşım Başladı – Antalya Toplu Ulaşım. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile ülke genelindeki tüm toplu taşıma araçları 65 yaş üstü vatandaşlarla engelli bireylere ücretsiz hale geldi.

Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım kimleri kapsıyor?

İstanbulkart entegrasyonuna dahil olan toplu taşıma araçlarında geçerli olan hizmetten; sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan memur, işçi, sözleşmeli (intörn) doktorlar dahil tüm çalışanların yanı sıra İBB ve ilçe belediyelerindeki sağlık çalışanları ile İBB Mezarlıklar Müdürlüğü çalışanları yararlanıyor.

Sağlık çalışanları ne kadar?

Kariyerinde Maaşlar

EN DÜŞÜK ORTALAMA
Sağlık Teknisyeni 4.250 4.450
Sağlık Personeli 4.250 4.890
Yardımcı Sağlık Personeli 4.250 4.420
See also:  ehliyet kurs Гјcreti ne kadar?

Burulaş sağlık çalışanı kartı ne zamana kadar geçerli?

Bursa’da sağlık çalışanlar tanınan ücretsiz ulaşım hakkı 15 Mayıs’a kadar uzatıldı. Müjdeli haberi Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş sosyal medya hesabından ”Onlar için ne yapsak az” diyerek duyurdu.

Sağlık çalışanı akbili uzatıldı mı?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi, 12 Ocak 2022 tarihinde sağlık personeline ücretsiz ulaşım uygulamasını uzattı. İBB tarafından alınan karar doğrultusunda uygulama, 30 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecek.

İstanbulkart sağlık çalışanı kartı ne zamana kadar geçerli 2021?

İBB tarafından sağlık çalışanlarına verilen ücretsiz ulaşım kartlarının son kullanım tarihi 31 Aralık 2021’e kadar uzatılmıştır. Meslektaşlarımız ve çalışanlarımız, İSPARK’a ait yaklaşık 500 noktada bulunan açık, katlı ve yol üstü otoparklarını ve toplu ulaşım araçlarını ücretsiz kullanabilecektir.

Sağlık çalışanı iett uzatılacak mı?

İETT yi aradığımda böyle bir genelge olmadığını söylediler. Yani şimdi herkesin uzatıldı mı? Merhaba, Sağlık çalışanlarımız ve eczacılarımız 30.06.2021 tarihine kadar toplu ulaşımı ücretsiz kullanma hakkına sahiptirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector