Antalya Otogar’Dan Kemer’E Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanı ‘nda hizmet veren Tramvayı kullanarak Otogara kadar gidebilirsiniz. Otogarda ise ilçe terminaline gidilerek Kemer ‘e giden otobüslere binebilirsiniz. Aynı zamanda Antalya ‘da yazın her 10 dakikada bir Kemer ‘e giden minibüsler bulunuyor.

Antalya Kemer hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya – Kemer Durağı yakınından geçiyor: 104, AC03, CV47, VC59.

Antalya otogardan Kemer Beldibine nasıl gidilir?

Antalya Otogar’dan Kemer’e ulaşım 45 dakika sürüyor. Kemer’e kara yoluyla ulaşım: Kemer, Antalya şehir merkezine 43 km uzaklıkta. Yılın her döneminde Türkiye’nin birçok şehrinden Kemer’e şehirlerarası otobüs firmalarının direkt seferleri var. Antalya Otogarı’ndan da her yarım saatte bir Kemer’e dolmuş seferi yapılıyor.

Antalya Otogar ile Kemer arası kaç km?

Antalya Kemer arası 48 kilometredir. Antalya’dan Kemer’e ulaşım için harcanan ortala süre otomobil ile yaklaşık 50 dakikadır.

Kemer’e nasil gidilir?

Kemer’e ulaşım için en pratik ve kolay yol olan uçak ile ulaşım için özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara’dan tüm büyük hava yolu şirketleri ve özel hava yolları Antalya’ya sayısız seferler düzenlemektedir. Antalya Havalimanı’ndan Antalya merkeze Havaş Otobüsleri ile transfer mümkündür.

Antalya Kemer otobüs kaç TL?

Antalya – Kemer arası ortalama otobüs bileti fiyatı ₺253. Genellikle seyahat tarihi yaklaştıkça bilet fiyatları artma eğilimindedir.

Antalya Kemer Son otobüs kaçta?

Antalya’dan da 08:00’da başlayacak seferler, 19:00’da sona erecek.

Kemerden kirişe nasıl gidilir?

Kiriş’e ulaşım için öncelikle Antalya’ya gelmek durumundasınız. Antalya’dan Kemer Kumluca istikametine 50 km. sonra Kiriş’e ulaşırsınız. Kemer’den ise yaklaşık 5,5 km. mesafede. Antalya terminalinden düzenli olarak otobüs seferleri yapılmakta.

Beldibi nasıl bir yer?

Antalya ile Kemer merkezi arasında, Antalya’dan 22 km. mesafede bulunan Beldibi, muhteşem doğal güzellikleri, yaklaşık 5 km.lik kumsalı, plajı, masmavi denizi, kaliteli otelleri ve tatil merkezleri ile Antalya Kemer’in en popüler tatil beldelerinden birisi konumunda.

See also:  9. Sınıf Yüz Yüze Eğitim Ne Zaman Başlayacak?

Tekirovadan kemere nasıl gidilir?

Tekirova’ya karayolundan ulaşmak için öncelikle Kemer’e gitmelisiniz. Kemer’den her on dakikada bir hareket eden Tekirova minübüsleri bulunuyor. Eğer özel aracınızla geliyorsanız, yine Kemer’e uğramanız gerekmektedir. Oradan Kumluca-Finike yoluna çıktığınızda geriye sadece 10 dakikalık yolunuz kalmış olacaktır.

Antalya Otogar kaç dakika ücretsiz?

25 DAKİKAYA KADAR ÜCRETSİZ OLACAK

12.00-24.00 arası her saat için otobüslerden 1,49 lira, otomobillerden 0,37 liranın alınacağı otoparkta, 24 saat üstü her saat için otobüsler için 1,49 lira, otomobiller için 0,37 lira ödeme yapılacak.

Kemer ve Kaş arası kaç km?

Kemer ve Kaş arasındaki mesafe karayoluyla 234 km. Bu hesaplama için karayollarının kesin uydu koordinatları kullanılmıştır.

Kemer Otogar Tekirova arası kaç km?

Bağlı bulunduğu Kemer ilçesi ile arasındaki mesafe ise sadece 17 km kadardır.

Kemer’e uçakla nasıl gidilir?

Kemer’e havayolu ile ulaşım için Antalya Havalimanı’na uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Antalya Havalimanı’ndan Antalya Otogarına Havaş’ın servisleri ile gidebilirsiniz.

Kemere gitmek için hangi havaalanı?

Kemer’e en yakın havalimanı ise Antalya Havalimanı. Buradan bineceğiniz airport shuttle’lar ile yaklaşık 1 saat 10 dakikalık yolculuk sonunda Kemer’e varmış olacaksınız.

Antalya Havalimanı Kemer nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı ile Kemer arası yaklaşık 59 km’dir.

Antalya Havalimanı Otogar Ulaşım konusunda 4 farklı seçeneğimiz bulunmaktadır.

  1. Seçenek; 600 numaralı Havalimanı otobüsü ile,
  2. Seçenek; Antalya Havaş otobüsleri ile,
  3. Seçenek; Antalya Havalimanı – Fatih arasında çalışan Tramvay ile,
  4. Seçenek; Taksi ile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector