Antalya Otogardan Adrasana Nasıl Gidilir?

Adrasan’a Antalya’dan otobüsle ulaşım: Antalya Otogarının hemen yanındaki ilçeler terminalinden kalkan Çiçek tur minibüslerine binebilirsiniz. Çiçek tur yaz tarifesinde her gün Antalya-Adrasan arası karşılıklı 4 sefer düzenliyor. Adrasan-Antalya seferleri 8:00, 11:00, 15:00, 18:00 saatlerinde.
Antalya Otogarı’nın ilçe terminalinden Adrasan’a düzenli dolmuş seferleri yapılıyor. Olimpos Çavuşköy sapağında indikten sonra Adrasan’a düzenli seferleri bulunan minibüsleri kullanarak Adrasan’a gelmeniz mümkün. Kumluca Otogarı’ndan da Adrasan’a dolmuş seferleri var. Yaz döneminde seferler sıklaşıyor.

Antalya Adrasan arası otobüsle kaç saat?

Adrasan’ın (Çavuşköy) Antalya’ya uzaklığı 95 km. Yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla ulaşabiliyorsunuz.

Antalya Merkez Adrasan arası kaç saat?

Antalya Adrasan arası 80 kilometre mesafede yer almaktadır. Bursa Adrasan arası 640 kilometre mesafede yer almaktadır. Eskişehir Adrasan arası 500 kilometre mesafede yer almaktadır. İstanbul Adrasan arası 800 kilometre mesafede yer almaktadır.

Antalya Adrasan Nasıl Gidilir?

Adrasan’a Antalya’dan otobüsle ulaşmak için ise Antalya otogarında indikten sonra ilçeler terminalinden Kumluca minibüslerine binilir ve buradan Adrasan’a ulaşmak mümkündür. Özel araçla Adrasan’a gitmek isteyen kişiler için ise Kaş- Adrasan arası 109 kilometre; yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Ankara Adrasan arası otobüsle kaç saat?

Ankara – Kumluca Otobüs Seferi

En Ucuz Sefer 380,00 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Kamil Koç
Ankara – Kumluca Kaç Saat? 9s 45dk
En Çok Sefer Yapan Firma Kamil Koç
Rota Puanı 4,1/5 Son 30 Gün: 2 OY Toplam: 61 OY

Adrasana Ne zaman gidilir?

Akdeniz ikliminin hakim olduğu Adrasan’da yaz ayları sıcak ve kurak geçerken kışları ılık ve yağışlıdır. Dört mevsim boyunca ziyaretçilerini ağırlayan Adrasan doğa ile baş başa tatil yapmak isteyenleri bekliyor.

Adrasan’da nerede kalınır tavsiye?

Adrasan’da Nerede Kalınır? Kalacak Yer Tavsiyeleri

See also:  Antalya Tarım Fuarı Ne Zaman 2015?
 • Adrasan Otel Narçiçeği.
 • Klados Otel.
 • Adrasan Papirus Hotel.
 • Ada Adrasan Otel.
 • Lime Butik Otel.
 • El Dorado Butik Otel.
 • Changa Otel.
 • Likya Adrasan Hotel.
 • Adrasan Olimpos arası ne kadar?

  Adrasan Olimpos arası 12 kilometredir. Yolculuk yaklaşık 15 dakika sürmektedir. Kemer Olimpos arası 40 kilometredir.

  Antalya Adrasan nereye yakın?

  ANTALYANIN KUMLUCA İLÇESİNE BAĞLI BİR SAHİL BELDESİ OLAN ADRASAN, ANTALYA’YA 95 KM, KEMER’E 55 KM, ÇIRALI’YA 24 KM VE OLYMPOS’A 8 KM MESAFEDEDİR. ADRASANA ULAŞMAK İÇİN ANTALYA-KUMLUCA ANA YOLUNDAN ADRASAN YÖNÜNE DOĞRU AYRILIP 18 KM SAHİLE DOĞRU YOL ALMAK GEREKMEKTEDİR.

  Antalya Merkez Adrasan arası kaç km?

  Adrasan’ın Antalya’ya uzaklığı 95 km.

  Olimpos Antalya arası kaç saat?

  ¥ Antalya – Olimpos arası 85 kilometre ve araçla 1 buçuk saat sürmektedir.

  Adrasan Antalya Havalimanı arası kaç km?

  Adrasan Antalya Havaalanı transfer mesafesi 105 km. olmakta, deneyimli EasyGo sürücüleriyle seyahat etmeyi tercih etmeniz halinde bahsedilen bu mesafe 100 dakika gibi bir süre içerisinde konfor içinde kat edilmektedir.

  Adrasan Koyu ücretli mi?

  Adrasan’nın yaklaşık 2 km.lik kumsalı oldukça uzun ve manzarası muhteşem. Adrasan Plajı’na giriş ücretsiz ancak şemsiye (5 TL) ve şezlong (10 TL) isterseniz ücret ödüyorsunuz.

  Antalya Adrasan denizi nasıl?

  Doğal olan bir liman özelliğine sahip bulunan bu plaj, aynı zamanda açık deniz rüzgarlarına karşı da korunaklı olmaktadır. Sahilin güney kesimi genel olarak ince kumludur ve Bu adrasan plajında denizde metrelerce ileri doğru açılsanız bile ayaklarınızın yere kolay basacağı kadar sığ bir denizdir.

  Olimpos Çıralı Adrasan nerede?

  Adrasan Koyu

  Gelidonya Feneri batısında Olimpos, Çıralı, Çıralı Yanartaş da doğusunda yer alıyor. Kumluca İlçesine 30 km, Antalya İl Merkezine 95 km, Kemer İlçesine 55 km, Olimpos’a 15 km mesafede yer alıyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector