Antalya Merkezden Belek’E Nasıl Gidilir?

Yapmanız gereken tek şey, Antalya Terminali’nden yarım saatte bir kalkan şehir içi hatları kullanmak. Minibüsle yaklaşık 1 saat süren bir yolculukla otelinize varabilirsiniz. Otobüs ile yaklaşık 11 saat süren Belek yolculuğunu, hava yolu ile sadece 1 saat 15 dakikaya düşürmek de mümkün.

Belek, Antalya’nın Serik ilçesine bağlı bir mahalledir.?

Belek, Antalya ‘nın Serik ilçesine, bağlı bir mahalledir. 12 Kasım 2012’de TBMM’de kabul edilen bir kanunla mahalle olmuştur, ancak Antalya’da en çok tercih edilen turizm merkezlerinden biridir. Antalya’ya 40 km uzaklıktaki Belek, zamanla Antalya’dan farklı bir tatil bölgesi olarak ön plana çıkmaya başlamıştır.

. . Belek gezilecek yerler nelerdir?

Ülkemizin en dikkat çeken tatil beldelerinden biri olan Belek, denizi, sıcak kumları ve çevre ilçelerde yer alan antik kentleriyle ziyaretine gelen herkesi büyülemeye devam ediyor. Belek’te tarihi ve doğal pek çok gezilecek yer bulunur.

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı bir mahalledir.?

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı bir mahalle olan Belek, il merkezine 30 km uzaklıkta yer alır. Belek; denizi, sıcak kumları ve çevre ilçelerde yer alan antik kentleriyle her yıl binlerce turist tarafından ziyaretçi akınına uğrar. Belek ve çevresi, sahip olduğu doğal koşullar ile pek çok açık hava sporunun merkezidir.

Antalya Belek hangi otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Antalya Belek Boğazkent yolu yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Antalya Belek Boğazkent yolu yakınından geçiyor: MK80, ÜA26, VC56, VF66, VS18.

Antalya Belek nereye yakın?

Belek, Antalya’nın doğusunda yer alan bir tatil beldesidir. Burası ülkemizin en önemli turizm bölgeleri arasında yer almaktadır. Belek, Serik ilçesine bağlı bir mahalledir. Sahil şeridi yaklaşık 15 km’dir.

Antalya Belek Antalya Otogar arası kaç km?

Belek Antalya Otogar arası kaç km? Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir.

See also:  E Okul Karneye Nasıl Bakılır?

Belek Antalya merkez arası kaç km?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir. Antalya Belek Side arası kaç km; Side Belek arası 44,3 km ve yaklaşık 45-50 dakika arası sürmektedir.

Ankara Antalya Belek otobüs kaç saat?

Belek – Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 25 dakika sürmektedir. Belek – Ankara arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Belek Antalya Ankara arası otobüsle kaç saat?

Ankara – Belek arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 52 dakika sürmektedir.

Belek hangi bolgede?

Belek, Antalya’nın Serik ilçesine, bağlı bir mahalledir.

Antalya Belek nasıl bir yer?

Şehir hakkında: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı bir tatil beldesi olan Belek, Antalya şehir merkezinin 43 kilometre doğusunda yer alıyor. Son yıllarda sahip olduğu golf sahalarıyla Türkiye’de popüler bir turizm merkezi haline gelen Belek, yaz aylarında binlerce turist tarafından ziyaret ediliyor.

Belek Side nerede?

Antalya’nın doğusunda, şehre 30 km uzaklıkta bulunan Belek, şehir merkezine 50 dakika mesafededir. Batısında Antalya merkez, doğusunda Side, kuzeyinde Serik, güneyinde ise Akdeniz’le çevrelenmiştir.

Antalya Otogar kaç dakika ücretsiz?

25 DAKİKAYA KADAR ÜCRETSİZ OLACAK

12.00-24.00 arası her saat için otobüslerden 1,49 lira, otomobillerden 0,37 liranın alınacağı otoparkta, 24 saat üstü her saat için otobüsler için 1,49 lira, otomobiller için 0,37 lira ödeme yapılacak.

Alanya Otogar Antalya Otogar arası kaç km?

Antalya ve Alanya arasında yolcuğunuz 2 saat 26 dakika sürmektedir. Bu iki rota arasındaki otobüs yolu mesafesi ise 689 kilometredir.

Antalya Lara Antalya Otogar arası kaç km?

Antalya ile Lara arasındaki mesafe karayoluyla 20 kilometre.

Havaalanı ile Belek arası kaç km?

Belek ile havalimanı arası mesafe kaç km? Antalya havalimanı Belek arası mesafe 33,5 km ve Belek transfer süresi sadece 35 dakika sürmektedir. Belek’e en yakın havalimanı Antalya havalimanı olmasına rağmen çok nadir de olsa Gazipaşa havalimanını da kullanılır.

See also:  Izmir Karabağlar Ülkü Ortaokulu Nerede?

Antalya Belek denizi kum mu?

Belek denizi ince kumlu bir yapıya sahip, çok soğuk değil, genellikle sığ, temiz ve özellikle sabahları berrak bir görünüme sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector