Antalya Lunapark Ne Zaman Açılıyor?

Aktur Lunapark Antalya Açılış Saati Hafta içi 11:00 ‘de açılan Akturpark, haftasonu cumartesi günü ise 10:00’da açılmaktadır. Ayrıca hatırlatmak gerekirse; Antalya Aktur lunapark 19:00’da kapanıyor. Izmir Fuarı saat kaça kadar açık?
Antalya Aktur Lunapark 11.00 – 00.00 saatleri arası ziyaret edilebilir.

Lunapark Antalya kaç TL?

Antalya Aktur Park Fiyatları 2022

Aletlerin ortalama fiyatları kişi başı 10-15 TL olup lunaparkın en gözde aletlerinden dönme dolap fiyatı kişi başı 30 TL’dir.

Aktur Lunapark ne zaman açılacak?

Yaklaşık dört aydan bu yana koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olan Aktur Lunapark, İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelge ile 6 Temmuz Pazartesi gününden itibaren kapılarını yeniden açıyor.

Antalya lunapark ücretsiz mi?

Aktur Lunapark 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 202122 ve 23 Nisan tarihlerinde 40 bin çocuğu ücretsiz olarak eğlendirecek.

Lunapark bileti ne kadar?

Bostancı Lunapark Bilet Fiyatları? Biletler: 10 Tl. Jetonlu makınalar ise: 5 Tl. dir.

Antalya dönme dolap kaç dakika?

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’da İngiltere’nin başkenti Londra’daki ‘London Eye- Londra’nın Gözü’den sonra ikinci büyük dönme dolabı olan ‘Antalya’nın Kalbi’ artık atmaya başladı. Bir turunu 20 dakikada tamamlayan dönme dolapta 4’ü VIP, 42 kapalı ve klimalı kabin bulunuyor.

Antalya Aktur Park ne zaman açılacak?

Aktur Lunapark Antalya’da 1991 yılında Şarampol Hal arkasında faaliyete geçmiş ve 1997 yılından itibaren 5M Migros karşısında 40 dan fazla eğlence ünitesi, 300 kişilik aile çay bahçesi ile sizlere faliyet göstermektedir.

Antalya Lunapark kaçta kapanıyor 2021?

Lunaparklar ve tematik parkları,

Sinema salonlarında % 50 kapasite (bir koltuk dolu bir koltuk boş) sınırına uyulması kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

See also:  Antalya Akseki Nasıl Bir Yer?

Antalya lunapark kimin?

Fatih Polis Merkezi Amirliği’nde ifade veren Aktur Lunapark Mesul Müdürü Ramazan Aydemir ve işletme içerisinde bulunan Crazypark adlı şirketin sahibi Nuri Yenen’in yardımcısı ve oyuncağın sorumlusu Ali Çetintaş, sabah saatlerinde ölüm olayıyla ilgili adliyeye sevk edildi.

Heart of Antalya ne kadar?

Dolabın 400 ton ağırlığında ve 90 metre yüksekliğinde olduğunu belirten Etke, 10 kişilik kabinler için kişi başı ücretin 30 lira, 4 kişilik VIP kabinin ücretinin ise 200 lira olduğunu kaydetti. Heart Of Antalya’nın üç boyutlu görsellerin oynatılabildiği ışıklandırmasının 450 bin dolara mal olduğu açıklandı.

Gondola binmek kaç yaş?

0-3 yaş arası çocuklar ücretsiz girebiliyorlar. Yani en şanslılarımız onlar. 3-18 yaş arası için ücretler hem akvaryum hem de tema park olarak 79 TL.

Lunapark da neler var?

Lunapark, pek çok elektrikli oyuncak ve makinanın bir araya gelmesiyle oluşan eğlence merkezi.

Lunaparklarında bulunan oyuncakların bir bölümü şunlardır:

 • Atlıkarınca.
 • Gondol.
 • Kamikaze.
 • Korku tüneli.
 • Zincirli Sandalye (Salıncak)
 • Dönme dolap.
 • Çarpışan araba.
 • Balerin.
 • Ankara Lunapark kaç TL?

  Buna gire Ankapark giriş ücreti; Yetişkin ve çocuk günlük giriş 25 TL, günlük limitsiz giriş 150 TL, günlük limitsiz VİP giriş 190 TL, yıllık limitsiz 950 TL, yıllık limitsiz VİP bin 250 TL, VİP tur 750 TL, oyuncaklar için hızlı geçişler 50 TL, olacak.

  Dünyanın en büyük lunaparkı nerede?

  İsfanbul Tema Park, İstanbul – Eyüp

  Bu gayet normal çünkü 600.00 m2 yüzölçümüyle ülkemizin en büyük lunapark oluşumu. Ayrıca tema parkı olmasıyla da Türkiye’de bir ilk. Lunaparkın planlaması gayet başarılı; hem çocuklar hem gençler hem de yetişkinler için uygun aktiviteler bulunuyor.

  Vialand Bilet ne kadar?

  Standart Fiyat: Gişe: 199 TL, Online: 179 TL. Resmi Tatil ve Bayramlar: Gişe: 249 TL, Online: 219 TL.

  See also:  Antalya Kart Otobüs Nerede?

  Antalya Lunapark hangi otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Antalya Lunapark yakınından geçiyor: KA07, KL08, TK51A, VS18.

  Dönme dolap kaç metredir?

  Dün gece hizmete açılan dönme dolap yoğun ilgi gördü. Aktur Lunapark Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Seçkin Etke, dolabın 400 ton ağırlığında ve 90 metre yükseklikte olduğunu söyledi. Türkiye’nin en büyük dönme dolabını açtıklarını kaydeden Ekte, ‘Çin’de özel olarak üretildi.

  Antalya lunapark dönme dolap kaç metre?

  Antalya’yı uçtan uca görme imkanı sağlayan 400 ton ağırlığında ve 90 metre yüksekliğindeki dönme dolap, hizmete açıldı.

  Antalya Aktur Park roket kaç metre?

  13.6 m uzunluğundaki tek bir yarı treyler üzerinde göz alıcı bir seyahat için Technical Loop’un yeni Loop Fighter’ından başka bir yere bakmayın.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector