Antalya Kumluca’Ya Nasıl Gidilir?

Antalya Kumluca ya nasıl gidilir? Antalya kent merkezine 13 km uzaklıktaki havalimanına ulaştıktan sonra tramvay, belediye otobüsü, taksi ya da HAVAŞ servisi ile Otogar’a geçip Otogar’dan Batı Antalya firmasının otobüsleriyle Kumluca’ya ulaşabilirsiniz. Antalya Kumluca nüfusu ne kadar?

Antalya Kumluca arası otobüsle kaç saat?

Kumluca – Antalya arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Kumluca – Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 30dk sürmektedir.

Antalya Havalimanından Kumluca ya nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan Kumluca’ya ulaşım

Antalya kent merkezine 13 km uzaklıktaki havalimanına ulaştıktan sonra tramvay, belediye otobüsü, taksi ya da HAVAŞ servisi ile Otogar’a geçip Otogar’dan Batı Antalya firmasının otobüsleriyle Kumluca’ya ulaşabilirsiniz.

Alanya Kumluca nerede?

Kumluca nerede

Kumluca, Türkiye’de Akdeniz Bölgesi’nin Batı Akdeniz Bölümü’nde yer alıyor. İlçe, Antalya Körfezi’nin batısındaki Teke Yarımadası ile Fethiye Körfezi arasında bulunuyor. Kumluca güneyinde Akdeniz, kuzeyinde Korkuteli, doğusunda Kemer, batı ve kuzeybatısında ise Elmalı ile çevrili.

Kumluca Antalya Otogar arası kaç km?

Antalya İl Merkezinden Kumluca’ya Ulaşım

Antalya ile Kumluca ilçesi arası toplam mesafe yaklaşık olarak 95 kilometredir. İki mesafe arası karayolu araçları ile yapılabilecek yolculuklarda tahmini olarak 1 saat 30 dakika sürebilmektedir.

Ankara Kumluca otobüs kaç saat?

Ankara – Kumluca arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 58 dakika sürmektedir. Ankara – Kumluca arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? Ankara – Kumluca arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Kamil Koç, Güney Akdeniz Seyahat firmalarıdır.

Antalya Adrasan arası otobüsle kaç saat?

Adrasan, Antalya’nın batısında, Akdeniz kıyısında yer alıyor. Antalya-Fethiye Karayolu üzerinde, Antalya il merkezine 95 km mesafede konumlanan Adrasan’a Antalya’dan 1.5 saatte ulaşılıyor. Adrasan, Kumluca ilçe merkezine ise 27 km mesafede. Adrasan’a ulaşım Antalya kent merkezi üzerinden sağlanıyor.

See also:  Orta Okul Ne Zaman Açılacak 2022?

Antalya Kumluca nereye yakın?

Coğrafya. Kumluca İlçesi, Batı Akdeniz bölümünün, Antalya Körfezi’nin batı kısmındaki Teke Yarımadası diye adlandırılan Antalya Körfezi ile Fethiye Körfezi hizasında Akdeniz’e doğru uzanan uzantı üzerinde ve Antalya’ya 90 km uzaklıktadır.

Antalya Kumlu nerede?

Lara plajları ve Kundu plajları Antalya’ merkez sınırları içerisinde kumluk plajlardar. Biraz daha ileriye gidebiliriz diyenler için Kadriye ve Belek kumsallarını tavsiye ederiz. Daha uzağa gidebilenler için Side küçük plaj ve Side büyük plaj ince kumlu yapısı olan temiz plajlardır.

Antalya Kumluca nasıl bir yer?

Kumluca İlçesi Antalya’nın seracılıkla uğraşan, Finike ile Kemer İlçeleri arasında kıyıdan yaklaşık 6 km içerde kurulmuş bir ilçesidir. Kumluca ilçe merkezi deniz kenarı olmasa da ilçe çok önemli deniz kenarı yerleşimleri turizm merkezlerine sahiptir. Bunlardan bazıları son yıllarda çok popüler olmuştur.

Kumluca hangi ile ait?

Antalya ilinin batısında yer alan ilçelerinden biri olan Kumluca, merkeze 95 km uzaklıktadır. İlçe, güneyden Akdeniz, doğudan Kemer, kuzeyden Korkuteli, kuzeybatıdan Merkez ilçe, batıdan Elmalı ve Finike ilçeleri ile çevrilidir (Bkz.

Kumluca’da ne yetişir?

Antalya Kumluca Havzasında Desteklenen Tarım Ürünleri Nelerdir?

 • Arpa.
 • Buğday (Ekmeklik)
 • Buğday (Makarnalık)
 • Kuru Fasulye.
 • Mısır Dane.
 • Nohut.
 • Zeytinyağı
 • Antalya Otogar kaç dakika ücretsiz?

  25 DAKİKAYA KADAR ÜCRETSİZ OLACAK

  12.00-24.00 arası her saat için otobüslerden 1,49 lira, otomobillerden 0,37 liranın alınacağı otoparkta, 24 saat üstü her saat için otobüsler için 1,49 lira, otomobiller için 0,37 lira ödeme yapılacak.

  Antalya Otogar Adrasan arası kaç km?

  Adrasan, Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı bir mahalle. Adrasan, Muğla ve Antalya arasındaki bölgede, Antalya’ya yaklaşık 95 km uzaklıkta yer alıyor.

  Antalya Kaş Antalya Otogar arası kaç km?

  Antalya İl Merkezinden Kaş’a Ulaşım

  See also:  Izmir Manisa Biletleri Ne Kadar?

  Kaş, Antalya şehir merkezine yaklaşık olarak 185 kilometre mesafede yer almaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector