Antalya Kart Dolum Nasıl Yapılır?

Kartıma Nasıl Online Yükleme Yaparım?

  1. Ana Menüde bulunan ‘Kart İşlemleri’ menüsüne giriniz.
  2. Kart İşlemleri menüsünde kart numaranızı ilgili alana eksiksiz olarak girip Sorgula butonuna basınız.
  3. Gelen ekrandan Online Dolum Yap butonuna basınız.

Antalya Kart kartımda ne kadar var?

Online işlemler için online.antalyakart.com.tr adresine girmeniz ya da sayfamızda bulunan Online İşlemler butonuna basmanız yeterlidir. Online işlemlerde yapılabilecek işlemler; AntalyaKart bakiyesi sorgulama.

Otobüs kartına para yükleme nasıl yapılır?

‘Ulaşım Kartı Yükleme’ ile ilgili sık sorulan sorular:

Mavi Kart ya da İndirimli Kart fark etmeksizin, ulaşım kartının üzerindeki numarayı tuşla veya QR kod (kare kod) taratarak kartını tanımla. Yüklemek istediğin tutarı ilgili alana girdikten sonra, parayı transfer edeceğin hesabı seç.

Tek kullanımlık Antalya Kart Nereden Alınır?

Çallı ve Doğu Garajı kart merkezlerimize kimliğiniz ile birlikte giderek Kişiselleştirilmiş Tam Antalyakart başvurusunda bulunabilirsiniz. Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur.

Otobüs kartında para olduğunu nasıl öğrenebiliriz?

Kart numarasını girdikten sonra “Kentkart İşlemleri” menüsüne girmeniz gerekmektedir. “Sorgula” butonuna basarak güncel bakiyenizi görebilirsiniz.

Antalyakart neden geçersiz?

Uyarıyı alan vatandaşlara cihazlar hemen ardından kartlarında HES kodu tanımlaması yapılmadığı bilgisi veriyor. Toplu ulaşımda sıkıntı yaratan bu durum birçok vatandaşın otobüsten inmesiyle sonuçlanırken Antalya Ulaşım yetkilileri birden fazla kart kullanımının bu sıkıntıya yol açtığını belirtti.

Antalyakart tam ne kadar 2021?

Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 28 oranında zam yapıldı. Zam ile 5 lira 20 kuruş olan toplu taşıma ücreti 6 lira 70 kuruşa yükseldi. 4.50 TL olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 5.70 TL, 2.65 TL olan öğrenci 3.40 TL olurken, aktarma ücreti ise 2 TL oldu.

Otobüs kartına en az kaç TL yüklenir?

En az 5 TL en fazla 100 TL yükleme yapılabilmektedir.

See also:  Antalya Da Rakı Nerede Içilir?

Öğrenci kartına nereden para yüklenir?

Kullanıcıların Kampüs Kartlarının kart hesabına ATM veya EFT yoluyla yaptıkları yüklemeden sonra https://kampuskartyukleme.ankara.edu.tr/ linki üzerinden TCKN ile giriş yapıp üst satırda kart bilgilerini gördükten sonra yükleme yapacağı kartının seçip ve provizyonda bekleyen işlemi yoksa, para yükle sekmesinden

Elkart bekleyen e dolum nedir?

Cihaz yükleme moduna geçecek ve ekranda ‘Kartınızı Gösterin’ yazacaktır. 3. Yükleme modundaki cihaza kartınızı tutunuz ve cihaz ‘Kartınıza … TL Yüklendi’ uyarısı verene kadar kartınızı çekmeyiniz. Bu uyarıdan sonra e-Dolum işlemi tamamlanmış olacaktır.

Antalya kullan at kart ne kadar?

Şehrin birçok noktasından temin edebileceğiniz Antalya Kart’ın “Kullan At” seçeneği için 3 lira 50 ödemeniz gerekmektedir. Uzun vadeli kullanımlar için satın alabileceğiniz bakiyesiz Antalya Kart ise 7,5 TL’dir.

Antalya kullan at bilet nereden alınır?

Kullan At Biletler, kart satış otomatlarından, bayilerden ve Otobüslerden temin edilebilir. Kullan At Biletler aktarma hakkından yararlanamaz. Kullan At Biletler indirim hakkından yararlanamaz.

Antalya Tam kart ne kadar?

TAM. Kart ücreti 15.00 TL´ dir. Tam kartları Kart Merkezlerimizden, Kart Satış / Dolum yapan cihazlarımızdan ve bayilerimizden temin edilebilirsiniz. Tam kart alımlarında herhangi bir belge istenmemektedir.

Kent kartın bakiyesini nasıl öğrenebilirim?

1- https://www.eshot.gov.tr sitesine giderek İzmirim kart bakiye sorgulama seçeneğine tıklayın. 2- Açılan kısma akıllı kart numaranızı ve ekranda gördüğünüz kodu girin. 3- Devam et diyerek İzmirim kartınızda bulunan bakiyeyi sorgulayabilirsiniz.

Otobüs Kartı id nerede yazar?

Kart Numarası Nerede Yazar? Kart numarası 16 haneden oluşan bir numaradır. Bu numara ise, kartın ön yüzünde yer alır. Bu numara, kartın kimlik numarasını oluşturur.

Motaş kaç TL var?

Web Sitemizde menüden giriş yapılarak bakiye sorgulama seçeneği tıklanır. Açılan sorgu ekranında kartın arka yüzünde yer alan 14 karakterli kart ID si girilerek sorgulama yapılır. Açılan ekranda kartın kullanım süresi ve vize tarihi ile birlikte kart içerisinde yer alan bakiye bilgisine ulaşmak mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector