Antalya Hipodromu Ne Zaman Açılıyor?

Antalya ‘nın Döşemealtı ilçesinde 2017 yılında yapımına başlanan Antalya Hipodrom, 2022’nin Ocak ayında hizmete açılıyor. Türkiye’nin sentetik ve yarı sentetik iki pistine sahip tek hipodromu olan Antalya Hipodrom, 1104 ahır kapasitesine sahip. Hipodromda sezon kasım ayında başlayacak, nisan ayında sona erecek.

TJK Antalya Hipodromu ne zaman açılacak?

Türkiye Jokey Kulübü (TJK) Antalya Hipodromu, 19 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilecek açılış töreniyle kapılarını açıyor.

Antalyada at yarışları ne zaman başlıyor?

19 Ocak 2022 Çarşamba günü başlayacak olan Antalya Sezonu öncesinde Antalya Hipodromundaki ahırlarına yerleşen safkanlar bugün ilk idmanlarına çıktılar.

Antalya at yarışı hipodromu nerede?

Antalya Hipodromu, Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde bulunan bir hipodromdur.

Antalya Hipodromu saat kaçta açılıyor?

Antalya Hipodromu, 19 Ocak Çarşamba günü saat 13.30’da gerçekleştirilecek açılış töreniyle kapılarını açıyor. Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde 2017 yılında yapımına başlanan Türkiye’nin 10’ncu hipodromu olan Antalya Hipodromu için geri sayım tamamlandı. 19 Ocak’ta yapılacak ilk koşu ile Hipodrom, resmen açılacak.

Antalya Hipodromu hangi günler açık?

Koşular, ocak, şubat, mart, nisan, kasım, aralık ayları olmak üzere 6 ay boyunca, her çarşamba ve cuma günü koşulacak. Açılışın hemen ardından bugün 5i İngiliz, 2si ise Arap safkanlarına mahsus 7 yarış gerçekleştirildi.

Antalya Hipodromu nereye açıldı?

Antalya’nın Döşemealtı İlçesi Yağca Mahallesi’ndeki 810 dönümlük araziye kurulan ve bu özelliğiyle Türkiye’nin en büyük 3’üncü hipodromu olma unvanını taşıyan Antalya Hipodromu törenle açıldı.

Antalya at yarışları hangi gün?

Kış sezonu 8 Nisan’da bitecek

Dün başlayan kış yarış sezonu, 8 Nisan 2022’de sona erecek. 16 Kasım 2022 tarihinde ise sonbahar yarış sezonu başlayacak. Yarışlar çarşamba ve cuma günleri koşulacak.

Antalya At yarışları ne oldu?

Türkiye Jokey Kulübü (TJK) Antalya Hipodromu’nda ilk yarış yapıldı. Döşemealtı ilçesi Yağca Mahallesi’ndeki 810 dönümlük araziye kurulan ve bu özelliğiyle Türkiye’nin en büyük 3. hipodromu olma unvanını taşıyan Antalya Hipodromu törenle açıldı.

See also:  Izmir Torbalı Metro Hattı Ne Zaman Açılacak?

Antalya koşusu saat kaçta?

Programda 4+ yaşlı safkan Arap atlarının katılım göstereceği, 1400 metre mesafe kum pistte gerçekleştirilecek ve saat 15.30’da start alacak Antalya Vali Koşusu ise günün sonucu en çok merak edilen yarışı konumunda bulunuyor.

Antalya Hipodromu sentetik mi?

Antalya Hipodromu sentetik pisti tamamlanmış olup, 14 Mart 2022 (dahil) tarihinden itibaren idmanlara açılacaktır. Ayrıca, 18 Mart 2022 (dahil) tarihinden itibaren, Antalya Hipodromunda yarışlar hem sentetik pistte, hem de kum pistte koşulacaktır.

At yarışı nereden izlenir?

TJK TV, at yarışı izlemek isteyenlerin ilk tercihi olarak biliniyor. Türkiye Jokey Kulübü tarafından 1 Nisan 2004 tarihinde kurulan kanal ismini de Türkiye Jokey Kulübü kısaltmasındaki TJK’dan alıyor.

Hipodrom nereye bağlı?

Türkiye Jokey Kulübü

Türkiye Jokey Kulübü logosu
Kısaltma TJK
Kuruluş tarihi 23 Ekim 1950
Konum Türkiye Jokey Kulübü Veliefendi Hipodromu 34144 Bakırköy/ İstanbul
Resmî internet sitesi

Hipodrom giriş yasak mı?

1) Covid-19 geçirmiş ve izolasyon sürecini tamamlamış olan kişiler, izolasyon sürecini tamamladığı tarihten itibaren 180 gün süre ile Hipodromlara girebilecektir. 180 günü dolduranlar ise, T.C. Sağlık Bakanlığının belirlediği aşı takvimine göre sıradaki aşısını yaptırmaları kaydıyla hipodromlara girebilecektir.

At yarışı ne zaman açılacak?

Sonbahar-Kış yarış sezonları sona ermesiyle birlikte 10 Nisan Pazartesi günü Bursa ve Şanlıurfa’da, 11 Nisan Salı günü Ankara ve Kocaeli, 12 Nisan Çarşamba günü İstanbul ve Elazığ, 13 Nisan Perşembe günü İzmir ve 15 Nisan Cumartesi günü de Adana’da İlkbahar-Yaz yarış sezonu başlayacak.

At yarışı ne zaman başlayacak?

AT YARIŞLARI SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK? Gündüzlerin uzaması nedeni ile, 31 Ocak 2022 Pazartesi gününden (dahil) itibaren Antalya ve Bursa Hipodromlarında 6’lı Ganyan başlama saati değişiyor. Buna göre söz konusu hipodromlarda 6’lı Ganyan saat 15.00’te başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector