Antalya Havalimanindan Otogara Nasil Giderim?

Antalya Havalimanından Otogara gidebilmek için 4 farklı seçeeneğimiz bulunmaktadır.

 • Seçenek; 600 numaralı Havalimanı otobüsü ile,
 • Seçenek; Antalya Havaş otobüsleri ile,
 • Seçenek; Antalya Havalimanı ile Fatih durakları arasında çalışan Tramvay ile,
 • Seçenek; Taksi ile.
 • Antalya Havalimanından otogar ne kadar?

  Antalya Havaalanı ile Otogar arası 600 numaralı otobüs ile yaklaşık 50 – 60 dakika sürmektedir.

  Antalya Havaş otogara gider mi?

  Havaş Antalya Havalimanı ile şehir merkezi arasında karşılıklı olarak yolcu taşımaktadır. Antalya Havalimanı’ndan Şehir Merkezine, Kepez Belediyesi’ne, 5M Migros’a (Migros AVM), Akdeniz Üniversitesine, Otogar’a gitmek için Havaş Havaalanı Otobüslerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

  Antalya merkez ile havaalanı arası kaç km?

  Antalya Havalimanı’ndan şehir merkezi olan mesafe 12 kilometredir ve yolculuk trafiğin yoğunluğuna göre yaklaşık bir buçuk saat sürmektedir.

  Antalya Otogar hangi otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Antalya Otogar yakınından geçiyor: 515, 521A, MC58, MC68, VF63.

  Antalya Havaş nerelere gidiyor?

  Antalya Havaalanı Havaş Saatleri ve Servis Güzergahı

  Antalya Havalimanı, Serik Caddesi, Gazi Bulvarı, Hal Kavşağı, Kepez Belediyesi, Dumlupınar bulvarı, Antalya Otogar, Akdeniz Üniversitesi, Atatürk Bulvarı, Migros AVM.

  Havalimanı Otogar arası kaç km?

  İstanbul Havalimanı Esenler Otogarı’na yaklaşık 35-40 km mesafede.

  Alanya Antalya Havaş ne kadar?

  Buradan Alanya’ya gitmek için bütün uçaklara Havaş, Bizim Transfer, 7/24 Transfer ve taksiler hizmet vermektedir. Taksi ortalama 550 TL almaktadır, Havaş kişi başı ücret 75 TL, 724 Transfer ve Bizim Transfer ücreti ise 2022 yılı için sadece 75 TL’dir.

  Antalya otogardan Kunduya nasıl gidilir?

  511 otobüs hattı (Kundu), 13007 – Otogar Depolama durağından başlayıp 10860 – Kundu-10 durağına gidene kadar 105 duraklartan geçiyor. 511 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:00’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

  See also:  Kosgeb Eğitim Desteği Nasıl Alınır?

  Havalimanı Havaş nedir?

  Havaş; Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bodrum, Dalaman, Elazığ, Gaziantep, Gazipaşa-Alanya, Hatay, Hopa, Kayseri, Konya, Malatya, Ordu-Giresun, Trabzon, Samsun, Sivas ve Şanlıurfa Havalimanlarında, havalimanı ile şehir merkezi arasında uçak konforuna sahip otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir.

  Antalya havalimanından şehir merkezine nasıl gidilir?

  Antalya Havalimanı’ndan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne veya şehir merkezine belediye otobüsleri ile yolcu taşımacılığı yapılmaktadır. Otobüs hareket saatlerine “Antalyakart” mobil uygulamasından ya da 0242 606 07 07 numaralı Ulaşım Danışma Hattı’nı arayarak öğrenebilirsiniz.

  Antalya Muratpaşa dan havaalanına nasıl gidilir?

  Antalya Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra bölgede bulunan servis araçları ile direkt olarak Muratpaşa ilçesine ulaşım sağlanabilmektedir. Bu servis ücretleri ise ortalama 15 – 20 TL aralığındadır. Bunun yanı sıra havalimanından araç kiralayarak veya taksi kullanarak da bölgeye ulaşım sağlanabilmektedir.

  Antalya Kart tam ne kadar 2021?

  Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 28 oranında zam yapıldı. Zam ile 5 lira 20 kuruş olan toplu taşıma ücreti 6 lira 70 kuruşa yükseldi. 4.50 TL olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 5.70 TL, 2.65 TL olan öğrenci 3.40 TL olurken, aktarma ücreti ise 2 TL oldu.

  Antalya Konyaaltı hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Antalya Konyaaltı yakınından geçiyor: 503, AF04, KC35A, TK36, VS18.

  Antalya 600 kaç TL?

  Taksi ile seyahat süresi yaklaşık 20 dk.’dır. Havalimanı ile Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında sefer yapan Antalya Büyükşehir Belediyesinin 600 nolu otobüsleri Kampüs Ana Girişi’nin hemen karşısında durmakta olup, seyahat ücreti 4 TL’dir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector