Antalya Havalimanı Kumluca’Ya Nasıl Gidilir?

Antalya Kumluca ya nasıl gidilir? Antalya kent merkezine 13 km uzaklıktaki havalimanına ulaştıktan sonra tramvay, belediye otobüsü, taksi ya da HAVAŞ servisi ile Otogar’a geçip Otogar’dan Batı Antalya firmasının otobüsleriyle Kumluca’ya ulaşabilirsiniz. Antalya Kumluca nüfusu ne kadar?

Antalya Havalimanından Kumluca ya nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan Kumluca’ya ulaşım

Antalya kent merkezine 13 km uzaklıktaki havalimanına ulaştıktan sonra tramvay, belediye otobüsü, taksi ya da HAVAŞ servisi ile Otogar’a geçip Otogar’dan Batı Antalya firmasının otobüsleriyle Kumluca’ya ulaşabilirsiniz.

Kumluca hangi havaalanına yakın?

Kumluca’ya hava yoluyla ulaşım: Kumluca’ya en yakın havalimanı Antalya’da. Antalya Havalimanı Kumluca ilçe merkezine 109 km uzaklıkta. Antalya Havalimanı’nda Türkiye’nin ve dünyanın birçok kentinden farklı hava yolu şirketlerinin direkt uçak seferleri bulunuyor.

Kumluca Antalya Havalimanı arası kaç km?

Kumluca’ya Havayolu ile Ulaşım

Havalimanı, ilçe merkezine yaklaşık olarak 110 kilometre uzaklıktadır.

Alanya Kumluca nerede?

Kumluca, Türkiye’nin güneyinde Akdeniz Bölgesinde yer alan Antalya ilinin yaklaşık 67.000 nüfuslu bir ilçesidir. Kumluca ilçesi, Antalya’nın ilçelerinden doğuda Kemer ve Konyaaltı, kuzeyde Korkuteli, batıda da Elmalı ve Finike ilçeleriyle komşudur ve güneyiyle Antalya’nın Akdeniz’e kıyısı olan ilçelerindendir.

Antalya Kumluca nereye yakın?

Coğrafya. Kumluca İlçesi, Batı Akdeniz bölümünün, Antalya Körfezi’nin batı kısmındaki Teke Yarımadası diye adlandırılan Antalya Körfezi ile Fethiye Körfezi hizasında Akdeniz’e doğru uzanan uzantı üzerinde ve Antalya’ya 90 km uzaklıktadır.

Antalya Kumluca arası otobüsle kaç saat?

Kumluca – Antalya arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Kumluca – Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 30dk sürmektedir.

Olimpos havaalanı kaç km?

Antalya Havalimanı’ndan Olimpos’a olan uzaklık yaklaşık 97 kilometredir.

Antalya Havalimanı Antalya arası kaç km?

Çünkü havalimanı ve şehir merkezine oldukça yakın mesafede konumlanmasından dolayı tercih edilme sebepleri de artan bir yerdir. Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir. Bu kadar yakın mesafede olan yer için rahat ulaşımı uygun fiyata elde etmeniz DT transfer sayesinde kolaylıkla elde edilir.

See also:  Lisedeki Okul Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

Antalya Havalimanı Türkler arası kaç km?

Antalya havalimanı Türkler arası transfer ve Ulaşım

Antalya havalimaı Alanya, Türkler arası mesafe 107 km’dir.

Antalya Kumluca nasıl bir yer?

Kumluca İlçesi Antalya’nın seracılıkla uğraşan, Finike ile Kemer İlçeleri arasında kıyıdan yaklaşık 6 km içerde kurulmuş bir ilçesidir. Kumluca ilçe merkezi deniz kenarı olmasa da ilçe çok önemli deniz kenarı yerleşimleri turizm merkezlerine sahiptir. Bunlardan bazıları son yıllarda çok popüler olmuştur.

Kumluca hangi ile ait?

Antalya ilinin batısında yer alan ilçelerinden biri olan Kumluca, merkeze 95 km uzaklıktadır. İlçe, güneyden Akdeniz, doğudan Kemer, kuzeyden Korkuteli, kuzeybatıdan Merkez ilçe, batıdan Elmalı ve Finike ilçeleri ile çevrilidir (Bkz.

Kumluca’da ne yetişir?

Antalya Kumluca Havzasında Desteklenen Tarım Ürünleri Nelerdir?

 • Arpa.
 • Buğday (Ekmeklik)
 • Buğday (Makarnalık)
 • Kuru Fasulye.
 • Mısır Dane.
 • Nohut.
 • Zeytinyağı
 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Adblock
  detector