Antalya Havalimanı Kemere Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanından Kemere gitmek için öncelikle Antalya Havalimanından Otogara gitmeniz gerekmektedir. Antalya Otogarı’ndan ise otobüs veya minibüsler ile Kemer ve tatil beldelerine (Çamyuva, Beldibi, Göynük, Ollimpos) ulaşım sağlanmaktadır. Her zaman Antalya Otogarı’ndan Kemer’e çok kolay araç bulunabilmektedir.
Uçak ile Kemer’e Ulaşım Antalya Havalimanı’ndan Antalya merkeze Havaş Otobüsleri ile transfer mümkündür. Antalya Otogarı’ndan ise düzenli otobüs ve minibüs seferleri ile Kemer ve tatil beldelerine ulaşım sağlanmaktadır. Her on dakikada bir Antalya Otogarı’ndan Kemer”e araç bulunabilmektedir.

Kemere gitmek için hangi havaalanı?

Kemer’e en yakın havalimanı ise Antalya Havalimanı. Buradan bineceğiniz airport shuttle’lar ile yaklaşık 1 saat 10 dakikalık yolculuk sonunda Kemer’e varmış olacaksınız.

Antalya Havalimanından Kemer otogara nasıl gidilir?

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN KEMER’E OTOBÜS İLE NASIL GİDİLİR? Antalya Havalimanı’nda hizmet veren Tramvayı kullanarak Otogara kadar gidebilirsiniz. Otogarda ise ilçe terminaline gidilerek Kemer’e giden otobüslere binebilirsiniz. Aynı zamanda Antalya’da yazın her 10 dakikada bir Kemer’e giden minibüsler bulunuyor.

Antalya Havalimanı Kemer arası kaç dakika?

Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Kemere uçakla nasıl gidilir?

Kemer’e havayolu ile ulaşım için Antalya Havalimanı’na uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Antalya Havalimanı’ndan Antalya Otogarına Havaş’ın servisleri ile gidebilirsiniz.

Kemere hangi yoldan gidilir?

Kemer’e özel araçla ulaşım: İstanbul’a 765 km, Ankara’ya 585 km, Muğla’ya 360 km, İzmir’e ise 500 km uzaklıktaki Kemer’e Antalya merkez üzerinden ulaşılıyor. D400 Karayolu, Antalya ile Kemer’i birbirine bağlıyor.

Antalya Otogar ile Kemer arası kaç km?

Antalya Kemer arası 48 kilometredir. Antalya’dan Kemer’e ulaşım için harcanan ortala süre otomobil ile yaklaşık 50 dakikadır.

See also:  Okul Kantinleri Ne Zaman Açılacak?

Kuzdere Kemer arası kaç km?

Kuzdere Köyü bağlı olduğu Kemer ilçe merkezine 3 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kuzdere Köyü Antalya şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 38 kilometredir.

Antalya Kemer hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya – Kemer Durağı yakınından geçiyor: 104, AC03, CV47, VC59.

Antalya havalimanından otogara nasıl gidilir?

Antalya Havalimanından Otogara gidebilmek için 4 farklı seçeeneğimiz bulunmaktadır.

  1. Seçenek; 600 numaralı Havalimanı otobüsü ile,
  2. Seçenek; Antalya Havaş otobüsleri ile,
  3. 3. Seçenek; Antalya Havalimanı ile Fatih durakları arasında çalışan Tramvay ile,
  4. Seçenek; Taksi ile.

Antalya Kemer ne kadar?

Antalya – Kemer arası en ucuz otobüs biletlerini bulun.

Bu otobüs güzergahı hakkında bilgi.

Günlük Otobüs Seferleri 12
En Düşük Bilet Fiyatı ₺246
Ortalama Bilet Fiyatı ₺253
En Kısa Yolculuk Süresi 1s
Ortalama Otobüs Yolculuğu Süresi 1s

Antalya Havalimanı Belek Taksi ücreti ne kadar?

5M Migros’a 70 lira, Akdeniz Üni. Mekrez Kampüse ise 75 liraya taksi ile ulaşım sağlanıyor. Antalya Havalimanından Belek taraflarına giderseniz ödeyeceğiniz ücret: 200 TL. bile geçebiliyor. Bu yüksek ücretler karşısında araç kiralamak bile daha ucuza gelebilir.

Antalya Havalimanı Kemer Taksi ne kadar?

Antalya Havalimanı Kemer arası mesafe 58 Km ve ortalama 55 dakika süren bir yolculuktur. Bunun için ise ortalama ücret ne kadar olur diye hesaplamak istersek 350 TL ile 400 TL arasında değişebilmektedir.

Kemer ve Kaş arası kaç km?

Kemer ve Kaş arasındaki mesafe karayoluyla 234 km. Bu hesaplama için karayollarının kesin uydu koordinatları kullanılmıştır.

Lara Havalimanı arası kaç km?

Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector