Antalya Havalimanı Avsallar Nasıl Gidilir?

Avsallar’a, Alanya ile Antalya Havaalanı arası 45 dakikada bir düzenli sefer gerçekleştiren transfer firmalarından paylaşımlı otobüs shuttle servis hizmeti alarak ulaşabilirsiniz.

Finikeden Antalya Havaalanına nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı ile Finike arası ortalama 154 kilometredir. İsteğe bağlı olarak HAVAŞ otobüsleri ya da taksi ile şehir merkezine geçilerek sonrasında Finike’ye giden otobüsler ile ulaşım sağlanır. Bir diğer seçenek ise, Antalya Havalimanı’ndan araç kiralayarak Finike’ye direkt geçiş yapılabilir.

Antalya Alanya arası Havaş var mı?

Buradan Alanya’ya gitmek için bütün uçaklara Havaş, Bizim Transfer, 7/24 Transfer ve taksiler hizmet vermektedir. Taksi ortalama 550 TL almaktadır, Havaş kişi başı ücret 75 TL, 724 Transfer ve Bizim Transfer ücreti ise 2022 yılı için sadece 75 TL’dir.

Serikten Antalya Havaalanına nasıl gidilir?

Serik’e Havayolu ile Ulaşım

Yakınlığı sebebiyle uçuşlarda Antalya Havalimanı kullanılırken, havalimanına iniş yapıldıktan sonra bölgede hizmet veren servis araçlarıyla birlikte Antalya Otogarı’na gidilebilmektedir. Otogardan ise Serik’e her saat başı hareket eden otobüsler ile ilçeye ulaşım sağlanabilmektedir.

Belekten havaalanına nasıl gidilir?

Ya da havalimanından kalkan 600 no’lu otobüse binerek Antalya otogara ulaşabilir buradan da her yarım saatte bir kalkan Belek minibüsleri ile Belek’in mavilikleriyle buluşabilirsiniz.

Antalya Kepez den havaalanına nasıl gidilir?

400 Numaralı Otobüs ile Kepez Belediyesinden, Çallı’den, Akdeniz Üniversitesinden, 5M Migros Alışveriş Merkezinden İl sağlık Müdürlüğünden (Eski İl sağlık Müdürlüğü Binası), Sarısu – Konyaaltı Bölgesinden Antalya Havalimanına Gidebilirsiniz.

Antalya Havalimanına hangi otobüs gider?

Antalya Havalimanı Ulaşım: Antalya Havalimanı ile Şehir merkezi arasında Antalya Büyükşehir Belediyesi 600 ve 800 ve 400 numaralı otobüsleri çalışmaktadır. 400, 600, 800 numaralı Otobüsler Antalya Havalimanı ile Şehir Merkezinin bir çok noktası arasında karşılıklı olarak çalışmaktadır.

See also:  Evde Eğitim Nasıl Oluyor?

Antalya Havalimanından Alanya ne kadar?

Antalya Havaalanı Alanya arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştırın.

Antalya Havaalanı (AYT) ile Alanya arası otobüs: Daha detaylı bilgi.

En Ucuz Otobüs 154,93 ₺
Uzaklık 113,7 km

Alanyadan Havalimanina nasil gidilir?

Alanya Otobüs Terminali yanı Göçmentürk Petrol Ofisi’nin oradan hareket eden HAVAŞ otobüsleri ile Gazipaşa Havalimanı’na ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Haftanın yedi günü belirli saat aralıklarında hareket eden HAVAŞ otobüsleri yaklaşık 60 dakikada havalimanına ulaşmaktadır. Yolculuk ücreti kişi başı 20 TL’dir.

Alanyaya uçakla nasıl gidilir?

Alanya’ya havayoluyla ulaşım ya Antalya Uluslararası Havalimanı’ndan ya da yeni açılan Gazipaşa Havalimanı’ndan yapılabilir. Gazipaşa Havalimanı ilçe merkezine yaklaşık 30 dakikalık mesafede küçük bir havalimanıdır. İstanbul ve Ankara’dan seferler yapılmaktadır. Aynı zamanda turist uçakları da bulunur.

Antalya 600 kaç TL?

Taksi ile seyahat süresi yaklaşık 20 dk.’dır. Havalimanı ile Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında sefer yapan Antalya Büyükşehir Belediyesinin 600 nolu otobüsleri Kampüs Ana Girişi’nin hemen karşısında durmakta olup, seyahat ücreti 4 TL’dir.

Antalya Havalimanı’na tramvay ile nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı Tramvay Hattı ile ; Otogardan ve Şehir Merkezinden çok rahat ve kolay bir şekilde Antalya Havalimanı İç hatlar Terminaline ve 1. Dış Hatlar Terminaline (T1) ulaşım sağlanmıştır. Antalya Havalimanındaki Tramvay (Antray) durağı İç Hatlar Terminali ile 1. Dış Hatlar Terminalinin hemen karşısındadır.

Antalya ışıklara hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Işıklar Caddesi yakınından geçiyor: 600, DC15, MD25, ML22, TB72, TK36, VC56, VS18.

Beleğe hangi otobüs gider?

Beleğe hangi otobüs gider? Bu Otobüs hatları Antalya Belek Boğazkent yolu yakınından geçiyor: MK80, VC56, VF01, VF02, VL13A, VS18.

Belek Havaalanı arası kaç km?

Belek ile havalimanı arası mesafe kaç km? Antalya havalimanı Belek arası mesafe 33,5 km ve Belek transfer süresi sadece 35 dakika sürmektedir. Belek’e en yakın havalimanı Antalya havalimanı olmasına rağmen çok nadir de olsa Gazipaşa havalimanını da kullanılır.

See also:  Lise Dengi Okul Ne Demek?

Sueno Otel Havaalanı arası kaç km?

Antalya Havaalanına Mesafe: 60 km.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector