Antalya Havaalanından Laraya Nasıl Gidilir?

Laradan Antalya Havaalanına veya Havalimanından Lara’ya gitmek için Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen 800 numaralı Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.

Antalya Havaalanı Lara Taksi ne kadar?

Antalya Havalimanı taksi açılış tarifesi 5,5 liradır. Her kilometre başına ise 4 lira ekleniyor. Havalimanından Antalya’nın ana hatlarına taksi ile ulaşmak için ödenen en düşük ücret 55 lira ile Terracity AVM meydanıdır. Terminale veya terminalden havalimanına ulaşım ise ortalama 75 liradır.

Antalya Lara hangi havaalanına yakın?

Antalya Havalimanı ve Lara arası 18 kilometre var.

Havaalanından Konyaaltına nasıl gidilir?

Taksi: Rahat bir yolculuk yapmak isteyen kişiler, Antalya Havalimanı’ndan taksi kullanarak ortalama 160 TL gibi bir tutara Konyaaltı’na ulaşım sağlayabilir. Otobüs: Antalya Havalimanı’ndan kalkan 600, KL08 ya da TK3 numaralı otobüsleri kullanarak Konyaaltı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı hangi otobüs gider?

Antalya Havalimanı Ulaşım: Antalya Havalimanı ile Şehir merkezi arasında Antalya Büyükşehir Belediyesi 600 ve 800 ve 400 numaralı otobüsleri çalışmaktadır. 400, 600, 800 numaralı Otobüsler Antalya Havalimanı ile Şehir Merkezinin bir çok noktası arasında karşılıklı olarak çalışmaktadır.

Antalya taksi ücreti ne kadar?

Alınan karara göre Antalya’da 5.5 TL olan taksimetre açılış ücreti 6 TL oldu. İndibindi ücreti ise 12 TL olarak güncellendi. Kilometre başına ödenecek olan ücret ise 5 TL olarak belirlendi.

Antalya’da taksi ücreti ne kadar?

Geçen Mart ayında yapılan zamla taksimetre açılış 8.00 TL, kilometre ücreti 9.00 TL, saat ücreti 30.00 TL, birim metre (100m) 0.90 TL, birim zamanı (1dk) 0.50 TL, kısa mesafe ücreti (indi-bindi) 20.00 TL’ye çıkarılmıştı. Zam kararını değerlendiren Antalya Şoförler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, “Şuan için zam yeterli.

Murat Paşa Antalya Havalimanı arası kaç km?

Muratpaşa’ya Havayolu ile Ulaşım

See also:  Köy Enstitüleri Hangi Milli Eğitim Bakanı Kurdu?

Antalya Havalimanı ile ilçe merkezi arası mesafe ise ortalama 10 kilometredir.

Antalya merkez ile havaalanı arası kaç km?

Öncelikle Antalya Havalimanı’nın nerede olduğuna bir bakalım; Antalya Havalimanı (Antalya International Airport – AYT ) şehir merkezinin 13 km doğusundadır. D-400 karayolu ile şehir merkezine bağlanmaktadır. Antalya- Alanya Karayolunun üzerindedir.

Konyaaltı Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya Havalimanı ile Konyaaltı ilçe merkezi arası mesafe ise yaklaşık olarak 24 kilometredir.

Antalya 600 kaç TL?

Taksi ile seyahat süresi yaklaşık 20 dk.’dır. Havalimanı ile Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında sefer yapan Antalya Büyükşehir Belediyesinin 600 nolu otobüsleri Kampüs Ana Girişi’nin hemen karşısında durmakta olup, seyahat ücreti 4 TL’dir.

Antalya havalimanından şehir merkezine nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne veya şehir merkezine belediye otobüsleri ile yolcu taşımacılığı yapılmaktadır. Otobüs hareket saatlerine “Antalyakart” mobil uygulamasından ya da 0242 606 07 07 numaralı Ulaşım Danışma Hattı’nı arayarak öğrenebilirsiniz.

Antalya şehir merkezine nasıl giderim?

Kepez bölgesinde Antalya Şehir Merkezi adresine en yakın durağı olan toplu taşıma hatları

  1. 10783 – Kaslılar Sk-2. 4 dk yürüme. B46. Altınova – Sinan Tramvay. 526. Aksu – Kepez Belediyesi.
  2. 11374 – Kaslılar Sk-3. 4 dk yürüme. B46A. Altınova – Sinan Tramvay.
  3. 12693 – Altınova Cd-11. 9 dk yürüme. AC03. Aksu – Minicity. Dil Değiştir.

Antalya Havalimanı Otogar arası nasıl gidilir?

Antalya Havalimanından Otogara gidebilmek için 4 farklı seçeeneğimiz bulunmaktadır.

  1. Seçenek; 600 numaralı Havalimanı otobüsü ile,
  2. Seçenek; Antalya Havaş otobüsleri ile,
  3. 3. Seçenek; Antalya Havalimanı ile Fatih durakları arasında çalışan Tramvay ile,
  4. Seçenek; Taksi ile.

Antalya Kepez den havaalanına nasıl gidilir?

400 Numaralı Otobüs ile Kepez Belediyesinden, Çallı’den, Akdeniz Üniversitesinden, 5M Migros Alışveriş Merkezinden İl sağlık Müdürlüğünden (Eski İl sağlık Müdürlüğü Binası), Sarısu – Konyaaltı Bölgesinden Antalya Havalimanına Gidebilirsiniz.

See also:  Gaziantep Bursa Uçak Bileti Ne Kadar?

Havaalanına nasıl gidilir Antalya?

Havalimanı Antalya şehir merkezinin kuzey doğusunda yer almakta olup, havalimanı D400 kara yoluyla şehir merkezine bağlanmaktadır. Şehir merkezinden araba ile yolculuk yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Antalya Havalimanına gelmek için lütfen Alanya Yolu’nu takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock
detector